abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_35477884
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 15:20 schreef Pinball het volgende:

[..]



ps: Je icon is kapot, doe eens maken.
kweeniehoe... in mijn profiel doetietwel

[ Bericht 2% gewijzigd door fashionably_late op 25-02-2006 15:27:01 (oH hier doetietooknu!!) ]
Maak je niet druk! Morgen is vandaag al weer gisteren....
  Moderator zaterdag 25 februari 2006 @ 15:29:06 #27
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_35477952
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 14:58 schreef fashionably_late het volgende:
Ik ben totaal geïntrigeerd door dit topic.

Door de bizarre manier van berichtgeving van Francis en door de heftige reacties daarop van sommige Fokkers..
DE weblog, de gesloten Gert&Hermien site.. de open Gert & Hermien site. Door MEVROW TIMMERMANS en de heer Gert.
En niet te vergeten broeder Gert...

Ik wil dat het door gaat!
Geïntrigéérd. Ja! Same here. Dat klinkt vriendelijker en komt dichter bij de waarheid dan dat ordinaire "sensatiezoeker".

Dat ándere topic, het protest-topic, mag van mij wèl dicht trouwens. De discussie is daar, zoals viel te verwachten, dezelfde als hier.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_35482334
Kritiek mag best, beter nog, moet zelfs! Maar de manier waarop het gebeurt is, heeft alleen tot gevolg gehad dat bepaalde mensen niet meer willen posten. En geef ze eens ongelijk.

De discussie wordt zo wel erg eenzijdig....
pi_35483315
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 04:08 schreef Gert het volgende:
En bedankt hè, nu heet ik hier voor de rest van mijn forumleven "Broeder Gert".

En zelfspot is altíjd nodig, makker Francis.


Daar ben je voorlopig nog niet van af denk ik....
Mijn beter ik en ik
streden erop of eronder
Mijn beter ik bezweek
Nu ben ik, goddank, zonder
  Admin zaterdag 25 februari 2006 @ 18:31:31 #30
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_35483780
Tijd voor een tagje
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  zaterdag 25 februari 2006 @ 18:33:20 #31
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_35483862
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 18:31 schreef yvonne het volgende:
Tijd voor een tagje
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  zaterdag 25 februari 2006 @ 18:51:55 #32
242 Pinball
Electric Monk
pi_35484476
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 18:31 schreef yvonne het volgende:
Tijd voor een tagje
Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.
pi_35486905
quote:
Eindelijk gerechtigheid, zoals het nu lijkt voor je dochters! (Gert).
Je ziet het, met je onnozelheid en krokodilletranen kom je niet ver.
Je dochters hebben dit niet zomaar gezegt om je zwart te maken, want iedereen houdt van z'n ouders, maar als je je kinderen misbruikt dan ben je goed ziek in je hoofd, en daar mag je niet mee zomaar mee wegkomen.
Ik hoop dat het vanaf nu alleen maar slechter met je gaat, want voor pedofilie moest je eigenlijk de doodstraf krijgen of levenslang eenzame opsluiting.
iedereen houdt van zijn ouders , en dus is het waar
en niet iedere ouder houdt van zijn kind, en dus is het waar.
en er hing een onfrisse sfeer in dat huis, en dus is het waar
en er zijn rekeningen niet betaald, en dus zal dit ook wel waar zijn
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_35487811
Hallo Beste Fokkers, Ik heb me voorgenomen om niet meer op iedere onzinnige opmerking hier te reageren. Het is soms te stom en pijnlijk voor woorden. Vooral voor Sheila. Maar zo af en toe gebeurt er iets dat ik als argumentatie en onderbouwing graag met jullie wil delen. Op 12 februari 1977 !!! heeft het blad Elsevier een interview gehouden met Gert Timmerman. Reden dat ik jullie dit mededeel is dat er zaken instaan die wellicht op sommige zaken een heel ander licht werpen. Het interview vond plaats enkele maanden voordat de familie naar Israël ging.

Het interview heb ik digitaal, echter weet ik niet hoe ik dit op FOK krijg. Dus iedere tip is welkom.
Wat uit het interview blijkt is dat Gert zelf aangeeft bijzonder raar met de Kerk om te gaan. De kerk was altijd tegen en dat gold voor heel Nederland. De titel van het stuk is: Wij zijn waarschijnlijk het meest onbegrepen echtpaar van Nederland.” Ik wil enkele zaken uit dit stuk met jullie delen en wel vanuit het oogpunt van een kind. Het is namelijk niet raar om te concluderen dat het vroeger thuis in Huize Timmerman wel heel raar aan toeging. Een opmerking als “die zijn gek” of je moet daar maar wonen” is snel gemaakt. Bedenk die zelfde opmerkingen nogmaals maar dan daadwerkelijk vanuit de ogen van de kinderen. Waar waren de kinderen in die tijd. Hoe is daarmee omgegaan. Wat heeft dat gedaan met de kinderen. Dat moet traumatisch zijn geweest.

Maar het werpt ook een geheel ander licht op Gert. Ik haal enkele zaken uit het interview aan.
- In de eerste alinea zegt Gert zelf, dat hij alle platen, foto’s etc. . heeft weggehaald en weggegooid. Waarom zeg ik dat? Omdat Gert later altijd beweerde dat dat helemaal niet waar was.
- In een volgende deel zegt hij : “ik sliep alleen in mijn studie. Hermien was ziek. Met drie PISTOLEN lag ik onder mijn kussen. Een waterpistool een gas pistool en een pistool. Zo bang was ik, Waarvoor?.. Ik weet het niet Satan misschien? “ Deze opmerkingen geven denk ik een duidelijker beeld wat Francis en Sheila bedoelen met enge tijd. Gert was gek, De verhalen over spoken en exorcisme en andere geloofswaanzin worden met zijn eigen woorden wel duidelijker. Het zijn geen fantasieën van Francis of iemand anders. Gert was echt bang voor Satan en hielp dus ook mensen om de duivel uit te drijven. Iedereen van dit forum kent de verhalen van Francis en Sheila over schuim,bekkende mensen die rollend over de grond in het de studio door Gert werden”geholpen”. Veel mensen geloofden dit niet. Maar wellicht kijk je er nu anders tegen aan. Bedenk dus wat dit met kleine kinderen doet, die vader de hele dag horen zeggen “armageddon is hier”je hoeft niet te studeren. Het einde is nabij. Je blokt het en later als je ouder wordt en meer rust in leven krijgt dan komt het weer boven. Sheila en Francis vertellen geen onzin. Het klinkt zo ongeloofwaardig. Dat is juist het erge hieraan. Het is te erg om te geloven. Maar wel waar….. Sheila kan zich dat nog wel herinneren die pistolen. Sandra ook. Wat zou jij doen als je Pa met 2 pistolen onder zijn kussen sliep.
- Maar nu… Schokkend is het stuk over “kleine meisjes”. Het blijkt dat Gert voor 1977 al was aangeklaagd voor sex met jonge meisjes. Het kind zou 12 jaar zijn. Gert zag zelfs de humor er wel van in. Als ze het hem vroegen of het meisje 12 was, Zei hij ijskoud “Nee joh het waren er 2 van 6……..” Als de journalist toch eens wist wat we nu weten, en hoe Emotieloos en volstrekt normaal hij dit vond. Het meest schokkende staat aan het einde van dat stuk “ Maar ik heb er geen Spijt van, het heeft allemaal meegeholpen om mij te maken wat ik nu ben.Om mij meer inzicht te geven in de wonderlijke wereld van de heer…..” Is dit een bekentenis?? In ieder geval blijkt duidelijk dat Gert het al heel lang doet met kleine meisjes. Zoals al veel eerder geopperd, zijn er veel, veel meer jonge slachtoffers van zijn sex driften.

Waar rook is is vuur???, Er is dus al meer dan 30 jaar rook, Sexuele aanklachten vanwege sex met kleine meisjes is een rode draad door zijn leven. Trek je eigen conclusies.

“if if smels like a dog, sounds like a dog and looks like a dog…. It must be a dog.”

Voor zover een stukje verdere onderbouwing en argumentatie,
  † In Memoriam † zaterdag 25 februari 2006 @ 20:24:53 #35
135486 Manu82
How you doin'?
pi_35487951
interview kun je wel naar mij emailen, zet ik het er wel op:

mcfc_82@hotmail.com
Some memories are best forgotten
Room 23
pi_35488210
Ryan 3, zei jij niet eens een pedofiel altijd een pedofiel... Nou Ik rest my case
pi_35488280
Ik zal het interview naar Francis mailen. Zijn email adres is toch wel bekend. Hij kan het dan naar jou mailen oke?
  † In Memoriam † zaterdag 25 februari 2006 @ 20:38:50 #38
135486 Manu82
How you doin'?
pi_35488454
apfcapelle@home.nl

staat in z'n profiel
Some memories are best forgotten
Room 23
  Moderator zaterdag 25 februari 2006 @ 20:39:10 #39
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_35488471
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 20:21 schreef feiten het volgende:
Maar het werpt ook een geheel ander licht op Gert. Ik haal enkele zaken uit het interview aan.
- In de eerste alinea zegt Gert zelf, dat hij alle platen, foto’s etc. . heeft weggehaald en weggegooid. Waarom zeg ik dat? Omdat Gert later altijd beweerde dat dat helemaal niet waar was.
Hij beweerde onlangs in RTL boulevard dat het onzin was dat hij alle foto's had weggegooid. En liet vervolgens ook een aantal foto's zien van een jaar of 30 geleden.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  zaterdag 25 februari 2006 @ 20:39:40 #40
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_35488492
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 20:34 schreef feiten het volgende:
Ik zal het interview naar Francis mailen. Zijn email adres is toch wel bekend. Hij kan het dan naar jou mailen oke?
Wil je niet dat je eigen e-mail adres bekend wordt gemaakt?
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_35488751
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 20:39 schreef Gert het volgende:

[..]

Hij beweerde onlangs in RTL boulevard dat het onzin was dat hij alle foto's had weggegooid. En liet vervolgens ook een aantal foto's zien van een jaar of 30 geleden.
KLopt, toen bekend werd vroeger dat hij alles verbrand heeft, hebben familie en fans hem nog foto's gestuurd van kinderen en zaken die ze hadden. Vandaar dat hij er enkele heeft.
pi_35488870
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 20:46 schreef feiten het volgende:

[..]

KLopt, toen bekend werd vroeger dat hij alles verbrand heeft, hebben familie en fans hem nog foto's gestuurd van kinderen en zaken die ze hadden. Vandaar dat hij er enkele heeft.
doe ik ook altijd met exen, zij verbranden mijn foto's, ik stuur ze gewoon weer nieuwe toe
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zaterdag 25 februari 2006 @ 20:51:06 #43
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_35488928
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 20:49 schreef milagro het volgende:

[..]

doe ik ook altijd met exen, zij verbranden mijn foto's, ik stuur ze gewoon weer nieuwe toe


Bij ons in Brabant noemen we zoiets stalken...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_35489067
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 20:51 schreef flugeltje het volgende:

[..]



Bij ons in Brabant noemen we zoiets stalken...
Bij ons in Den Haag ook
Brabant
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zaterdag 25 februari 2006 @ 21:16:45 #45
242 Pinball
Electric Monk
pi_35489857
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 20:51 schreef flugeltje het volgende:



Bij ons in Brabant noemen we zoiets stalken...
Eej, mèske. Zal ik au is ekkes lekker stalleke?
Dè mèn ik!
Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.
  † In Memoriam † zaterdag 25 februari 2006 @ 21:19:06 #46
135486 Manu82
How you doin'?
pi_35489930
quote:
Op zaterdag 25 februari 2006 20:51 schreef flugeltje het volgende:

[..]



Bij ons in Brabant noemen we zoiets stalken...
Moeten ze daar geen carnaval vieren/bezopen zijn?
Some memories are best forgotten
Room 23
pi_35490164
Dat artikel uit de Elsevier lijkt me wel interessant. Alleen is het dan belangrijker om te weten of ie dan ook daadwerkelijk veroordeeld is.
  zaterdag 25 februari 2006 @ 21:35:51 #48
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_35490549
Okay, deze gaat op slot, het 'eerherstel' topic wordt nummertje 9. Dat crossposten werkt niet zo...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')