woow, iets tegen strakke tshirts, gebruind lijf en gel in je haar?quote:Op zaterdag 25 februari 2006 00:39 schreef el_hombre het volgende:
[..]
He,lekkerdje
, het is vrijdagnacht. Moet jij niet ergens in een diskotheekje breezertjes drinken en blonde meisjes versieren?
Dus, trek aan die replay-broek, wurm jezelf in dat strakke shirt en laat je haar rechtop staan van het gel zodat iedereen je gebruinde en glimmende voorhoofd kan zien.
God heeft jou niet voor niets zo mooi gemaakt. `T is alleen spijtig dat er nergens op je "mavo met extra begeleiding" diploma iets over je uiterlijk vermeld staat.
Of alcohol, dat kan ookquote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:16 schreef Maar-T het volgende:
liefde maakt blind
Lelijke mensen zijn nodig om mooie mensen te bewonderen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:04 schreef TranceAction het volgende:
Kijk, ik vraag me af wat is, evolutionair gezien, het nut van lelijk zijn. Blijkbaar dient het een bepaald doel omdat er miljoenen mensen bestaan die gewoon afstotelijk zijn. En als ze geen nut hadden, waren ze wel uitgestorven.
Een heleboel lelijke mensen hebben nog seks ook, maar gelukkig meestal in de privacy van hun eigen huis, dus die horrorbeelden blijven je bespaard,quote:Wat heeft de natuur er toe gebracht om lelijke mensen voort te brengen? Besefte Moeder Natuur misschien dat de knappe mensen af en toe een oppepper nodig hebben ? Of is het wellicht een grapje van god? En wat doen die lelijkerds de hele dag behalve posten in R&P topics als " Nog nooit een vriend(in) of sex gehad". Beseffen die gasten uberhaupt wel dat ze lelijk zijn? Ik bedoel, als ze 's ochtends in de spiegel kijken hebben ze ook wel eens van: Shit de tering, wat ben ik toch een ugly motherfokker zeg! Als mijn hond zo lelijk was zou ik zijn kont scheren ene hem achteruit leren lopen.
Het leven van lelijke mensen lijkt me geen universeel gelijk feit. Dat verschilt per lelijk mens natuurlijk.quote:Ik wil een inzicht krijgen in het leven van de lelijkerds op Fok, dus graag alleen serieuze reakties aub
quote:Op zaterdag 25 februari 2006 00:39 schreef el_hombre het volgende:
[..]
He,lekkerdje
, het is vrijdagnacht. Moet jij niet ergens in een diskotheekje breezertjes drinken en blonde meisjes versieren?
Dus, trek aan die replay-broek, wurm jezelf in dat strakke shirt en laat je haar rechtop staan van het gel zodat iedereen je gebruinde en glimmende voorhoofd kan zien.
God heeft jou niet voor niets zo mooi gemaakt. `T is alleen spijtig dat er nergens op je "mavo met extra begeleiding" diploma iets over je uiterlijk vermeld staat.
Dat had ik precies bij jouquote:Op zaterdag 25 februari 2006 19:46 schreef Maikuuul het volgende:
Iddsoms kijk je rond en denk je: wtf :/ zo kenker lelijk.
Je zelfkennis is in ieder geval wel ok.quote:En ik ben ook neit een van de knapste maar dat weet ik zelf ook
Anders voel jij je zo alleenquote:Op vrijdag 24 februari 2006 23:04 schreef TranceAction het volgende:
Kijk, ik vraag me af wat is, evolutionair gezien, het nut van lelijk zijn. Blijkbaar dient het een bepaald doel omdat er miljoenen mensen bestaan die gewoon afstotelijk zijn. En als ze geen nut hadden, waren ze wel uitgestorven.
Wat heeft de natuur er toe gebracht om lelijke mensen voort te brengen? Besefte Moeder Natuur misschien dat de knappe mensen af en toe een oppepper nodig hebben ? Of is het wellicht een grapje van god? En wat doen die lelijkerds de hele dag behalve posten in R&P topics als " Nog nooit een vriend(in) of sex gehad". Beseffen die gasten uberhaupt wel dat ze lelijk zijn? Ik bedoel, als ze 's ochtends in de spiegel kijken hebben ze ook wel eens van: Shit de tering, wat ben ik toch een ugly motherfokker zeg! Als mijn hond zo lelijk was zou ik zijn kont scheren ene hem achteruit leren lopen.
Ik wil een inzicht krijgen in het leven van de lelijkerds op Fok, dus graag alleen serieuze reakties aub
En tevens is onze eigen waarneming van "lelijk" cultureel aangeleerd. Dikke vrouwen zijn helemaal de bom in India en grote delen van Afrika.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 19:19 schreef releaze het volgende:
veel van de hedendaagse "lelijkheid" van mensen ligt niet (geheel) vast in de genen. Die bijvoorbeeld heul vatsige mensen waar iedereen met liefde overheen kotst, die zijn niet zo geboren. Een kilo of 100 eraf, en voor je het weet heb je een prachtmeid.
Nog zoiets wat mensen verschrikkelijk lelijk kan maken: haardracht, brillen en niet te vergeten: ouderdom. Mss maar 10% van de mensen boven de 45 kan je ook maar iets in de trant van "knap" noemen.
Dan heb je nog slechte hygiene, weet ik veel wat (wor je ook niet mee geboren) zodat je op je 20e al rijp voor een kunstgebit bent.
"Lelijkheid" is gedeeltelijk aangeboren, en gedeeltelijk ontwikkeld door de individu zelf. De lelijkheid die wij echter zo verschrikkelijk lelijk vinden tegenwoordig, is hoogstwaarschijnlijk de "aangeleerde" lelijkheid.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |