abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 24 februari 2006 @ 20:50:07 #1
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35456952
beste fokkers,

vandaag was mij een openbaring geweest. ik wil met deze topic jullie de waarheid vertellen wat er met mij gebeurd is om mijn relatie voor eens en altijd te vergeten. in de topictitel hebben jullie al opgemerkt dat ik haar 'slet' noem, dat is niet omdat boos op haar ben maar omdat ze dat letterlijk ook is. volgens de meeste definitie is een slet iemand die ‘zomaar’ met ‘iedereen’ naar bed gaat. ik wil ook niet zeggen dat ik niet boos ben, maar ik ben bovenal erg geschrokken. met dit in het achterhoofd ga ik jullie het verhaal over mij en mijn...inmiddels ‘nog vriendin’. jullie kennis en opmerkingen zijn welkom.

het begon allemaal een jaar geleden. ik zag een heel sexy en aantrekkelijk meisje, jonger dan haar kalenderleeftijd doet vermoeden. ze vertelde dat ze maagd was en dat ze jaren terug haar toenmalig vriendje had gezoend maar dat hun relatie al jaren uit was. ze wilde weg van haar huis want ze werk er gek van. ik kalmeerde haar en zei dat weglopen niet de juiste oplossing was. ook vertelde ik haar dat ik een kamer had waarop ze positief op had gereageerd. na een paar uur chatten zei ze meteen van: ik ben verliefd op je geworden…. niet veel later mailden we elkaar regelmatig en werd de relatie alleen maar serieuzer. enkele opmerkelijke dingen qua haar karakter: ze vindt alle mannen mooi, het maakt niet uit hoe ze eruit zien, of wat hun beroep is bijv of ze een arme vuilnisman zijn of rijke advocaat. ze zegt de liefde is het belangrijkste voor haar. opmerkelijk hè?

na 4 maanden aanzien besloten we om elkaar te zien, zij kwam naar mij toe. op de eerste dag dat we elkaar zagen wilde ze mij al zoenen. ik vond dat te snel en heb haar maar een kusje op de mond gegeven. we waren sindsdien erg verliefd. de tweede keer dat we elkaar zagen wilde ze me perse zoenen, en daarbij ook tongzoenen. ik was toen eigenlijk overdonderd, maar vond het wel leuk. ze toonde mij daarna toen een recent sms-sje van haar ex-vriend die ze naar haar eigen zeggen ‘jaren terug’ mee had uitgemaakt omdat hij ‘alleen seks wilde’. op zijn sms stond ‘ik wil je neuken’. ik vond dat zo raar dat iemand zoiets na zoveel jaren stuurt, maar ik zei dat ze hem moet duidelijk maken dat het uit was anders zou ik hem ‘verbouwen’. en dat deed ze.

de derde keer (zat een maand tussen, inmiddels 6 maanden contact) lagen we allebei naakt in bed, maar geen seks gehad omdat ze ging huilen en ik kon dat haar niet aandoen. ik vroeg ook, waarom huil je nou? ze zegt: je verdient beter dan mij, ik kan niet met je verder vergeet mij maar. je hebt me zoveel liefde gegeven, maar ik wil je vergeten, thuis kan ik gezeur niet meer aan…ze bood aan haar mobiel aan mij te geven als vaarwelsgeschenk, maar ik weigerde en ik zag niet in hoe dit kon gebeuren.

dezelfde dag toen had ik met haar gepraat over haar thuissituatie en ik bood haar nogmaals mijn liefde en begrip voor haar moeilijke thuissituatie (ze woont bij andere familie). haar familie noemt haar telkens ‘hoer’. ik vertelde haar dat ze toch wel boos moest zijn op zulke aanteigingen en ze zei dat ze ‘dat onzin altijd gewend was’. na enige gesprekken wilde ze uiteindelijk met mij verder en had ze spijt van haar beslissing om mij te verlaten. niet veel later begon ze over samenwonen en trouwen en zelfs dat ze ooit een baby van me wilde krijgen. ik dacht dat we een sterkere band hadden gekregen dan ooit tevoren.

sinds die tijd hadden we elkaar regelmatig gezien. de seks kwam toen ze mij uitnodigde bij haar thuis, wanneer er niemand thuis was. zij was dus maagd vertelde ze me en opmerkelijk was dat ze zoveel zin had in seks. ik had het idee dat ze enorm geremd was door haar thuissituatie en dat ze daardoor erg wilde. goed, ik zou haar ontmaagden dus. het was een fase in de relatie waarin ik het gevoel had om heel voorzichtig met haar te zijn. de seks begon zo van zoenen, knuffelen en ik stond erop om haar te beffen zodat ze kon ontspannen. ik had de kennis dat meisjes in begin erg gespannen zijn en dat seks daardoor pijnlijk kon zijn. eenmaal haar opgewonden te hebben gemaakt begon de seks, echter ze was nog steeds gespannen en gaf pijn aan. ik had in mijn achterhoofd dat ze dus toch echt een maagd was. op het einde zei ze ook van, nu ben ik ontmaagd door jou. ik zo van: ja dat klopt. ik had wat meer emotie verwacht maar okay.

enkele opmerkingen over wat mij opviel aan haar ‘eerste keer’. ze was ‘maagd’ maar goed ik zal beschrijven hoe ze eruit ziet. haar kleding betreft oa playboy-merkkleding. haar schaamhaar was ‘gestyled’. enkele opmerkelijke opmerkingen van haar zijn hetvolgende. voor de seks zei ze dat mijn penis iets te klein was. ze wist hoe sperma smaakt, en daardoor hoefde ze niet mijn sperma te proeven. de seks vond ze te kort. ze vond de seks ‘okay’. anyway hoe beschamend het ook is, ik trok er niks van aan. de keren seks daarop vond ze de seks ‘beter tot goed’. ik vond het nog steeds raar dat zij zulke bewoordingen gebruikte. ik had nog steeds het idee dat ze op mij verliefd was en dat nooit naar vreemd zou gaan. maar ze bleef zeggen dat ik iemand beter verdien haar. ik bleef haar geruststellen dat zij de beste was voor mij en al die onzin, ik was de positieve kracht in de relatie. ze zei soms ook van jij twijfelt aan ons, terwijl ik dat nooit heb geuit. ik kaatste die vraag ook terug aan haar en dan bleef ze schoorvoetend zeggen dat ze wel van mij houd en niet twijfelt.

tot op vandaag. ze stuurde me een email met daarin de mededeling dat ze een vriend van haar gezoend had op dezelfde dag, toen ik bij haar was. of het alleen bij zoenen bleef is mij nog onduidelijk. ik belde haar op met de vraag of ze er spijt van had. ze zei dat ze ‘achteraf spijt kreeg’ ervan. ze gaf ook niet aan van dat me nog leuk vond. ze neemt op met ‘hey’. stuurde ze nog een sms erna met de mededeling dat ik haar de tijd moet geven en dat ze niet weet waar ze mee bezig is, dat ik haar moest vergeven en dat ze tijd voor haar zelf nodig heeft. weinig berouw heeft ze getoond tot nu toe door mij maar 1 keer te bellen nadat ik een oproep gemist heb. ik heb niet gereageerd of verder gebeld.

het idee van mij dat zij nog regelmatig seksuele contact heeft met jongens, vanuit haar initiatief, komt voort uit vele dingen van het hierboven beschrevene. dat ze bovendien opmerkelijke dingen zei die je niet zou verwachten van een maagd. ook qua haar manier van omgaan met mij en alle kleine dingen met elkaar opgeteld, kom ik tot de conclusie dat zij haar ontmaagding heeft gelogen en dat zij al langere tijd van huis wilde en iemand zocht om haar persoonlijke verhaal kwijt te kunnen en eventueel bij samen te wonen om van haar thuissituatie af te komen. wil iemand hier nog iets over kwijt? graag.

[ Bericht 1% gewijzigd door ston3d op 26-02-2006 10:47:30 ]
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:03:55 #2
33631 RedDevil085
NEIN, NEIN, NEIN
pi_35457419
het is gewoon een gestoord aandachtsgeil wijf... of ze nou maagd is of niet, zou mij in dat geval weinig interesseren... ben blij dat je ervan af bent, man...
When I die, I want to die like my grandfather - peacefully asleep - and not screaming like the passengers in his car...
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:06:12 #3
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35457483
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:03 schreef reddevil085 het volgende:
het is gewoon een gestoord aandachtsgeil wijf... of ze nou maagd is of niet, zou mij in dat geval weinig interesseren... ben blij dat je ervan af bent, man...
dank je wel man, echt waar. kun je mij vertellen waarom je haar gestoord vind? op welke punten?
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:07:00 #4
101282 Het_Biertje
internet bierdrinkheld
pi_35457507


wat een kutwijf.
pi_35457541
dus als ik het goed begrijp noem je haar slet zonder bewijs?
pi_35457578
volgens mij is't gewoon een erg zielig persoon die aandacht zoekt bij alles met een ademhaling en je mag blij zijn dat je van dr af bent!
fotografie FTW
pi_35457580
klinkt als een manipulatieve aandachtsgeile hoer die aandacht van elke man opeist wanneer het mogelijk is. trossen los en uitvaren. vergeet haar.
pi_35457584
samenvatting: ik ben hard gebruikt door een emotioneel instabiele muts met een hormonenoverschot, en ik had het zelf niet door.

liefde maakt blind joh, maar ik denk dat je zelf ook wat naïef gereageerd hebt door niks te denken van haar opmerkingen over jullie sexuele escapades.

you'll get over it
[b]Op maandag 28 mei 2012 19:03 schreef freshy98 het volgende:[/b]
Vrouwen en hints geven. Dat moeten ze echt eens afleren.
pi_35457612
dumpen dat mokkel !
pi_35457621
sowieso snap ik al niet dat als er op een dating site staat dat ze sex belangrijk vind jij kan geloven dat ze maagd is
Hajeto!
pi_35457631
een hersenspinsel: het lijkt alsof ze helemaal geen maagd was, verre van zelfs. misschien dat ze zichzelf zelfs schaamde voor hoeveel jongens ze gehad had. daarom kwam ze op het idee om zichzelf door jou opnieuw te laten ontmaagden, als een soort nieuw begin

ik denk dat je een beetje gebruikt bent
Fuck you Jane Austen!
pi_35457635
wat een dramaqueen!
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:11:54 #13
33631 RedDevil085
NEIN, NEIN, NEIN
pi_35457650
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:06 schreef ston3d het volgende:

[..]

dank je wel man, echt waar. kun je mij vertellen waarom je haar gestoord vind? op welke punten?
als hetgeen klopt wat jij zegt, zie ik behoorlijk veel tegenstrijdig- & vaagheden in haar gedrag. dat gezeur met haar vriendje bijv en het binnen enkele uren verliefd worden na wat gechat, mobiel weggeven als vaarwelsgeschenk, de keren dat ze van gedachte veranderd en opmerkingen die ze maakt... en dit is ook nog eens een samenvatting van d'r gedrag dus ik wil geeneens weten hoe het was om dit hele gebeuren aan der lijve mee te maken.
When I die, I want to die like my grandfather - peacefully asleep - and not screaming like the passengers in his car...
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:12:30 #14
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35457671
update: ze belt op en zegt dat ze dood gaat door de stilte zonder mij. ze zegt dat ze 'per ongeluk' vreemd ging. ik zei tegen haar dat ik geen zin had met haar te praten vandaag en dat ze me morgen maar moet bellen en dat ik zal opnemen wanneer ik kon praten.

@mcnasty: de bewijs is het verhaal
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:14:01 #15
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35457716
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:11 schreef reddevil085 het volgende:

[..]

als hetgeen klopt wat jij zegt, zie ik behoorlijk veel tegenstrijdig- & vaagheden in haar gedrag. dat gezeur met haar vriendje bijv en het binnen enkele uren verliefd worden na wat gechat, mobiel weggeven als vaarwelsgeschenk, de keren dat ze van gedachte veranderd en opmerkingen die ze maakt... en dit is ook nog eens een samenvatting van d'r gedrag dus ik wil geeneens weten hoe het was om dit hele gebeuren aan der lijve mee te maken.
ik denk dat jij het begrepen hebt. mij rest nu nog de verwerking. dank je wel voor het plaatsen van de feiten voor me ogen.
pi_35457721
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:12 schreef ston3d het volgende:
update: ze belt op en zegt dat ze dood gaat door de stilte zonder mij. ze zegt dat ze 'per ongeluk' vreemd ging. ik zei tegen haar dat ik geen zin had met haar te praten vandaag en dat ze me morgen maar moet bellen en dat ik zal opnemen wanneer ik kon praten.

@mcnasty: de bewijs is het verhaal
laat je niet meesleuren in een of andere soap!!!
Fuck you Jane Austen!
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:14:25 #17
33631 RedDevil085
NEIN, NEIN, NEIN
pi_35457731
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:12 schreef ston3d het volgende:
update: ze belt op en zegt dat ze dood gaat door de stilte zonder mij. ze zegt dat ze 'per ongeluk' vreemd ging. ik zei tegen haar dat ik geen zin had met haar te praten vandaag en dat ze me morgen maar moet bellen en dat ik zal opnemen wanneer ik kon praten.

@mcnasty: de bewijs is het verhaal
zeg gewoon dat ze professionele hulp moet zoeken en jou met rust moet laten. met zo'n volk moet je je niet inlaten :s per ongeluk vreemdgaan

ja, sorry schat... ik gleed uit en viel zo, pardoes, wijdbeens op z'n lul... oepsie
When I die, I want to die like my grandfather - peacefully asleep - and not screaming like the passengers in his car...
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
pi_35457740
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:12 schreef ston3d het volgende:
update: ze belt op en zegt dat ze dood gaat door de stilte zonder mij. ze zegt dat ze 'per ongeluk' vreemd ging. ik zei tegen haar dat ik geen zin had met haar te praten vandaag en dat ze me morgen maar moet bellen en dat ik zal opnemen wanneer ik kon praten.

@mcnasty: de bewijs is het verhaal
volgens mij word je gebruikt. het is toch een beetje vaag dat iemand na een paar uur chatten al verliefd word? dat ze je meteen verteld dat haar thuissituatie niet goed is? dat ze helemaal lyrisch word van het idee dat je een kamer hebt?

moet ik nog even doorgaan?
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
pi_35457750
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:12 schreef ston3d het volgende:
update: ze belt op en zegt dat ze dood gaat door de stilte zonder mij.
chantage.
quote:
ze zegt dat ze 'per ongeluk' vreemd ging.
ze gleedt uit en viel met haar tong naar buiten in zijn mond?
quote:
ik zei tegen haar dat ik geen zin had met haar te praten vandaag en dat ze me morgen maar moet bellen en dat ik zal opnemen wanneer ik kon praten.
het lijkt me beter haar helemaal niet meer te spreken.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:15:25 #20
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35457760
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:10 schreef crack_david het volgende:
sowieso snap ik al niet dat als er op een dating site staat dat ze sex belangrijk vind jij kan geloven dat ze maagd is
ja inderdaad vreemd, maar je kan toch 'desire' hebben bij wijze van spreken. dat dacht ik toen.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:16:04 #21
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35457786
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:14 schreef disorder het volgende:

het lijkt me beter haar helemaal niet meer te spreken.
het is moeilijk.
pi_35457799
als je nooit sex hebt gehad dan weet je ook niet of dit belangrijk voor je is. ik zou haar nog 1 keer bellen met de mededeling dat je niet van het riagg bent
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:16:44 #23
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35457817
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:14 schreef cyan het volgende:

[..]

volgens mij word je gebruikt. het is toch een beetje vaag dat iemand na een paar uur chatten al verliefd word? dat ze je meteen verteld dat haar thuissituatie niet goed is? dat ze helemaal lyrisch word van het idee dat je een kamer hebt?

moet ik nog even doorgaan?
ja please.
pi_35457821
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:15 schreef ston3d het volgende:

[..]

ja inderdaad vreemd, maar je kan toch 'desire' hebben bij wijze van spreken. dat dacht ik toen.
dit soort meisjes maken vaak gebruik van de excuses die jij voor hun verzint.
Fuck you Jane Austen!
pi_35457825
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:16 schreef ston3d het volgende:

[..]

het is moeilijk.
het wordt nog veel moeilijker als je hiermee doorgaat. wie weet in welke ellende ze je meetrekt?
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
pi_35457826
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:15 schreef ston3d het volgende:
ja inderdaad vreemd, maar je kan toch 'desire' hebben bij wijze van spreken. dat dacht ik toen.
enigszins naief..
pi_35457830
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:16 schreef ston3d het volgende:

[..]

het is moeilijk.
dat is het zeker. ik heb ooit ook zo'n vriendin gehad. achteraf gezien was alle contacten verbreken het beste wat ik had kunnen doen. geloof me. dit wordt een drama als je er mee door zal gaan.
pi_35457836
dump d'r.

oh, en wil je echt wraak, gebruik d'r dan .
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:18:14 #29
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35457862
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:16 schreef cyan het volgende:
als je nooit sex hebt gehad dan weet je ook niet of dit belangrijk voor je is. ik zou haar nog 1 keer bellen met de mededeling dat je niet van het riagg bent
dus mijn verdenking over haar 'slet zijn' ben jij mee eens?
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:18:39 #30
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35457880
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:17 schreef dwc_ruffryder het volgende:
dump d'r.

oh, en wil je echt wraak, gebruik d'r dan .
een vriend van mij zei hetzelfde. ik heb er geen zin in man.
pi_35457890
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:12 schreef ston3d het volgende:
update: ze belt op en zegt dat ze dood gaat door de stilte zonder mij. ze zegt dat ze 'per ongeluk' vreemd ging. ik zei tegen haar dat ik geen zin had met haar te praten vandaag en dat ze me morgen maar moet bellen en dat ik zal opnemen wanneer ik kon praten.

@mcnasty: de bewijs is het verhaal
wat ik uit het verhaal haal is dat je vriendin dingen zegt waaruit ze laat blijken dat ze al eerder sex heeft gehad en jij bent daar verder niet op in gegaan. vandaag is het kwartje gevallen en nu noem je haar een slet nog voordat je het lef hebt gehad iets met haar te bespreken of het gewoon uit te maken.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:20:32 #32
33631 RedDevil085
NEIN, NEIN, NEIN
pi_35457964
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:18 schreef ston3d het volgende:

[..]

dus mijn verdenking over haar 'slet zijn' ben jij mee eens?
who cares of het een slet is of niet.. is gewoon gek in het hoofd tegenwoordig niet meer reden genoeg om iemand aan de kant te zetten... nu ik erover nadenk, waarom is het eigenlijk zo belangrijk voor je of ze door anderen ingereden is?
When I die, I want to die like my grandfather - peacefully asleep - and not screaming like the passengers in his car...
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
pi_35457965
oke ik ga nog even door ...

dit meisje zoekt aandacht. geen liefde of een relatie maar een vervanging van iets dat ze mist. ze zal je waarschijnlijk op een voetstuk plaatsen voor jouw gevoel, maar ondertussen speelt ze met je. ze zal straks problemen gaan maken als je alleen wilt gaan stappen, of iets met vrienden wilt afspreken. dan trekt ze een pruillipje terwijl ze stameld: "maar ik dan?"

voordat je het weet wil ze bij je intrekken. neemt ze je kamer in beslag met al haar spullen en gaat ze je claimen. bang om je kwijt te raken, wil ze dan een kind van je zodat je hoe dan ook nooit meer van haar afkomt.

dus ren .... heel hard ... nu het nog kan
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:20:39 #34
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35457966
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:17 schreef disorder het volgende:

[..]

dat is het zeker. ik heb ooit ook zo'n vriendin gehad. achteraf gezien was alle contacten verbreken het beste wat ik had kunnen doen. geloof me. dit wordt een drama als je er mee door zal gaan.
ik geloof je.

[ Bericht 17% gewijzigd door ston3d op 26-02-2006 10:58:55 ]
pi_35457998
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:18 schreef mcnasty het volgende:

[..]

wat ik uit het verhaal haal is dat je vriendin dingen zegt waaruit ze laat blijken dat ze al eerder sex heeft gehad en jij bent daar verder niet op in gegaan. vandaag is het kwartje gevallen en nu noem je haar een slet nog voordat je het lef hebt gehad iets met haar te bespreken of het gewoon uit te maken.
dat het een slet is, weet je natuurlijk niet (al is de term slet, ook maar relatief), maar dat de ts beter af is zonder haar lijkt me wel duidelijk...
Fuck you Jane Austen!
  Moderator vrijdag 24 februari 2006 @ 21:22:17 #36
18653 crew  D.
pi_35458024
misschien denkt ze dat ze tegenover iedereen maagd is tot ze er sex mee heeft.
pi_35458033
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:20 schreef ston3d het volgende:

[..]

ik geloof je.

extra info: ik had voor haar een wit-gouden ketting gekocht 2 weken terug twv 120 euro. zal ik subtiel proberen die terug te krijgen en die mobiel ook als wraak? of ben ik dan slecht?
nee hoor, maar grote kans dat ze het niet terug wilt geven
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
pi_35458040
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:20 schreef ston3d het volgende:

[..]

ik geloof je.

extra info: ik had voor haar een wit-gouden ketting gekocht 2 weken terug twv 120 euro. zal ik subtiel proberen die terug te krijgen en die mobiel ook als wraak? of ben ik dan slecht?
ik zou die ketting als verloren beschouwen. alsof je die nog aan iemand anders wil gaan geven
Fuck you Jane Austen!
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:23:07 #39
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35458048
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:18 schreef mcnasty het volgende:

[..]

wat ik uit het verhaal haal is dat je vriendin dingen zegt waaruit ze laat blijken dat ze al eerder sex heeft gehad en jij bent daar verder niet op in gegaan. vandaag is het kwartje gevallen en nu noem je haar een slet nog voordat je het lef hebt gehad iets met haar te bespreken of het gewoon uit te maken.
vandaag is idd het kwartje gevallen. wat wil je van me? ze had toch toen gezegd dat ze maagd was? en vandaag heb ik echt geen zin om me op te winden over haar 'slet zijn'. ik praat morgen wel, maar nu even niet. ik heb wel lef om met haar te praten, maar heeft het nog zin als het zo duidelijk is.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:27:55 #40
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35458195
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:22 schreef cyan het volgende:

[..]

nee hoor, maar grote kans dat ze het niet terug wilt geven
ik denk het wel. maar ik bedoelde. doen alsof ik de 'relatie' nog oke genoeg vind en daarna na een tijd terug vragen op grond van dat ik het ga laten graveren ofzo...

[ Bericht 18% gewijzigd door ston3d op 26-02-2006 10:56:01 ]
pi_35458215
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:23 schreef ston3d het volgende:
ik heb wel lef om met haar te praten, maar heeft het nog zin als het zo duidelijk is.
waarom heb je het dan niet meteen uitgemaakt vraag ik me dan af? als je ervan uit gaat dat ze a) een slet is (het waarom is mij niet geheel duidelijk, ja ze was geen maagd, so what?) en b) je denkt dat het geen zin heeft om erover te praten.
pi_35458284
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:27 schreef ston3d het volgende:

[..]

ik denk het wel. maar ik bedoelde. doen alsof ik de 'relatie' nog oke genoeg vind en daarna na een tijd terug vragen op grond van dat ik het ga laten graveren ofzo...

extra info: oh ja nog een gekkigheid. ze wilde bij de tweede date (we kende elkaar 5 maanden) een tattoo met mijn naam boven haar lies-gebied laten zetten. dat heb ik haar ten strengste afgekeurd maar goed.
ik denk dat je gewoon heel eerlijk moet zijn en een face 2 face gesprek moet aangaan waarin je haar confronteert met de dingen die jij raar vind. en vooral duidelijk zijn!

ik denk echt dat ze iets mist wat ze probeert te compenseren
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:33:06 #43
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_35458339
quote:
op het einde zei ze ook van, nu ben ik ontmaagd door jou. ik zo van: ja dat klopt. ik had wat meer emotie verwacht maar okay.
omfg. .

mijn god ston3d, zeg je lidmaatschap van de sgp op en zet het zelf eens op een zuipen. pik desnoods zelfs eens een minderjarig grietje uit een bar op en laat haar alle hoeken van je matras zien, maar for the love of god, bekijk niet alles zo gigantisch klinisch. is dat een academisch trekje ofzo, dat alles tot in de puntjes geanalyseerd moet worden?

leef!
Ik ga naar huis.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:33:58 #44
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35458362
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:20 schreef cyan het volgende:
oke ik ga nog even door ...

dit meisje zoekt aandacht. geen liefde of een relatie maar een vervanging van iets dat ze mist. ze zal je waarschijnlijk op een voetstuk plaatsen voor jouw gevoel, maar ondertussen speelt ze met je. ze zal straks problemen gaan maken als je alleen wilt gaan stappen, of iets met vrienden wilt afspreken. dan trekt ze een pruillipje terwijl ze stameld: "maar ik dan?"

voordat je het weet wil ze bij je intrekken. neemt ze je kamer in beslag met al haar spullen en gaat ze je claimen. bang om je kwijt te raken, wil ze dan een kind van je zodat je hoe dan ook nooit meer van haar afkomt.

dus ren .... heel hard ... nu het nog kan
dank je wel cyan. inzichtvol van je, ze speelt inderdaad met mijn gevoel. ik ben een gevoelig iemand en ik ben echt altijd eerlijk tegen d'r geweest. mijn moeder mocht haar trouwens ook niet toen ik over haar vertelde. ik was zo koppig verliefd toen. trouwens zij weet mijn huisadres niet en we wonen best ver van elkaar. ik kan zo weg van haar. ik ben bang dat ik een fout bega door haar te verlaten, misschien is het verstandig haar eerst de voordeel van de twijfel te geven en morgen haar te vragen of ze alles wil opbiechten of dat het echt een incidentje was dat 'zoenen'/ mogelijk seks of keur jij dat ook af nu?
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:34:20 #45
65762 ozzyat105
rock&roll high school
pi_35458367
zit ze ook op fok?
reach out and touch faith
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:34:50 #46
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_35458389
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:27 schreef ston3d het volgende:
extra info: oh ja nog een gekkigheid. ze wilde bij de tweede date (we kende elkaar 5 maanden) een tattoo met mijn naam boven haar lies-gebied laten zetten. dat heb ik haar ten strengste afgekeurd maar goed.
'gekkigheid' is de understatement van deze en de volgende eeuw.

wat een tokkie. wees blij dat je er vanaf bent.
Ik ga naar huis.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:35:26 #47
139493 visionnaire
de grote leider
pi_35458401
ik heb ook iets soortgelijks meegemaakt. zal later ff een betere reactie geven.
of was het nou met ij? :?
pi_35458421
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:33 schreef ston3d het volgende:

[..]

dank je wel cyan. inzichtvol van je, ze speelt inderdaad met mijn gevoel. ik ben een gevoelig iemand en ik ben echt altijd eerlijk tegen d'r geweest. mijn moeder mocht haar trouwens ook niet toen ik over haar vertelde. ik was zo koppig verliefd toen. trouwens zij weet mijn huisadres niet en we wonen best ver van elkaar. ik kan zo weg van haar. ik ben bang dat ik een fout bega door haar te verlaten, misschien is het verstandig haar eerst de voordeel van de twijfel te geven en morgen haar te vragen of ze alles wil opbiechten of dat het echt een incidentje was dat 'zoenen'/ mogelijk seks of keur jij dat ook af nu?
ik keur niks af of goed , dat moet je zelf doen! ik ken jou niet en ik ken je vriendin niet maar mijn idee hierover is dat dit geen gelijkwaardige relatie kan en zal worden.

ze hangt aan je als een kind aan zijn moeder. iemand moet iets toevoegen aan je leven en geen compensatie zijn van iets dat je mist of niet kent. en ik heb het idee dat jij geen toevoeging bent aan haar leven maar een compensatie
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:36:30 #49
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35458436
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:33 schreef nietzman het volgende:

[..]

omfg. .

mijn god ston3d, zeg je lidmaatschap van de sgp op en zet het zelf eens op een zuipen. pik desnoods zelfs eens een minderjarig grietje uit een bar op en laat haar alle hoeken van je matras zien, maar for the love of god, bekijk niet alles zo gigantisch klinisch. is dat een academisch trekje ofzo, dat alles tot in de puntjes geanalyseerd moet worden?

leef!
ik weet niet waarom ik dat doe, dat zal wel idd een academisch trekje zijn. maar ik ben atheist, maar sta open voor andere culturen. leef en laat leven. ik ben niet lid van de sgp.
pi_35458479
het feit dat je dit topic opent en om reacties en advies vraagt zegt toch al een heleboel. je gevoel zegt dat er iets niet klopt, dus dan zal dat ook vast wel zo zijn.

het is aan jou of je hiermee verder gaat en uiteindelijk moet je die keuze helemaal zelf maken
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:38:47 #51
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35458505
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:35 schreef visionnaire het volgende:
ik heb ook iets soortgelijks meegemaakt. zal later ff een betere reactie geven.
dank je wel.

@ nietzman: mee eens

@ ozzyat105: nee
pi_35458537
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:23 schreef ston3d het volgende:

[..]

vandaag is idd het kwartje gevallen. wat wil je van me? ze had toch toen gezegd dat ze maagd was? en vandaag heb ik echt geen zin om me op te winden over haar 'slet zijn'. ik praat morgen wel, maar nu even niet. ik heb wel lef om met haar te praten, maar heeft het nog zin als het zo duidelijk is.
nee nou wordt ie fraai ! je zet eerst een heel verhaal over iemand anders op een forum en nu vind je het vreemd als iemand er vraagtekens bij zet. het spijt me zeer maar ik vind het erg vreemd dat je haar én een slet én je vriendin noemt. als ik je verhaal lees dan vind ik jou ook een vreemde snuiter trouwens. als iemand zegt dat ze nooit sex heeft gehad en vervolgens zegt ze dat je pik te klein is en dat ze weet hoe sperma smaakt dan leg je dat toch niet doodleuk naast je neer?!
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:41:02 #53
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35458576
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:36 schreef cyan het volgende:

[..]

ik keur niks af of goed , dat moet je zelf doen! ik ken jou niet en ik ken je vriendin niet maar mijn idee hierover is dat dit geen gelijkwaardige relatie kan en zal worden.

ze hangt aan je als een kind aan zijn moeder. iemand moet iets toevoegen aan je leven en geen compensatie zijn van iets dat je mist of niet kent. en ik heb het idee dat jij geen toevoeging bent aan haar leven maar een compensatie
dat is zo. cyan, jij bent volwaardig psycholoog.

[ Bericht 9% gewijzigd door ston3d op 26-02-2006 10:56:48 ]
pi_35458675
om het heel zwart wit te stellen:

je hebt 2 soorten meiden.

1 is onafhankelijk. vind haar eigen leven en dingen ook belangrijk. een relatie met jou is een toevoeging aan haar leven. ze zal niet zo snel haar vrienden voor jou laten vallen of haar hobby's opgeven. ze zal jou niet altijd op de 1e plaats zetten omdat ze ook haar eigen ding wil doen.

2 is afhankelijk. verliest zichzelf helemaal in een relatie met jou. je bent geen toevoeging maar een compensatie en je staat bovenaan aan haar lijstje. ze zal van jou verwachten dat zij ook bovenaan jouw lijstje staat en dat je dingen/vrienden voor haar laat vallen. ze wil je claimen dmv uitspraken, beloftes, zwangerschap, tattoos of dreigementen. je zal een obsessie voor haar zijn en alles zal om jou en haar draaien.

3 keer raden tot welke van de 2 jouw vriendin behoort ...
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:44:58 #55
37225 BAC
Lekker hoor..........
pi_35458702
waneer ik jouw post lees dan denk ik gelijk, die gozer spoort niet!
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:45:13 #56
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_35458708
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:39 schreef mcnasty het volgende:
het spijt me zeer maar ik vind het erg vreemd dat je haar én een slet én je vriendin noemt. als ik je verhaal lees dan vind ik jou ook een vreemde snuiter trouwens. als iemand zegt dat ze nooit sex heeft gehad en vervolgens zegt ze dat je pik te klein is en dat ze weet hoe sperma smaakt dan leg je dat toch niet doodleuk naast je neer?!
mag ik me gemakshalve hierbij aansluiten?

ik vind daarnaast dat je nogal conclusies trekt. misschien is ze inderdaad geen maagd meer, maar dat betekent toch ook weer niet automatisch dat ze een slet is?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_35458718
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:41 schreef ston3d het volgende:

[..]

dat is zo. ik heb er niet bij verteld. het is namelijk zo.....haar moeder was overleden toen ze 7 was. daarbij heeft ze een tijdlang een depressie gehad. cyan, jij bent volwaardig psycholoog.
heeft ze vrienden? of hobby's?
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
pi_35458747
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:39 schreef mcnasty het volgende:

[..]

nee nou wordt ie fraai ! je zet eerst een heel verhaal over iemand anders op een forum en nu vind je het vreemd als iemand er vraagtekens bij zet. het spijt me zeer maar ik vind het erg vreemd dat je haar én een slet én je vriendin noemt. als ik je verhaal lees dan vind ik jou ook een vreemde snuiter trouwens. als iemand zegt dat ze nooit sex heeft gehad en vervolgens zegt ze dat je pik te klein is en dat ze weet hoe sperma smaakt dan leg je dat toch niet doodleuk naast je neer?!
helemaal mee eens.
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:48:21 #59
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35458817
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:39 schreef mcnasty het volgende:

[..]

nee nou wordt ie fraai ! je zet eerst een heel verhaal over iemand anders op een forum en nu vind je het vreemd als iemand er vraagtekens bij zet.
nee, er was niemand anders. is een misverstand? nee sorry, ik bedoelde met die opmerking 'wat moet ik doen'? kwam verkeerd uit.
quote:
het spijt me zeer maar ik vind het erg vreemd dat je haar én een slet én je vriendin noemt.
dat is vreemd, maar nu ga ik ervanuit dat ze een slet, maar ik heb twijfel. dat ja, is bij iemand die heel verliefd op haar is geweest. ik heb de feiten hier neergezet vriend en nu begin ik het steeds meer te begrijpen. dat jij me confronteert is goed. ik vind het goed van je, ik ben blind in wat dat betreft sorry, het is mij overkomen en ik had er nooit bij stilgestaan en nu hoop ik dat mijn verdenking fout zijn.
quote:
als ik je verhaal lees dan vind ik jou ook een vreemde snuiter trouwens. als iemand zegt dat ze nooit sex heeft gehad en vervolgens zegt ze dat je pik te klein is en dat ze weet hoe sperma smaakt dan leg je dat toch niet doodleuk naast je neer?!
daar zit uitleg bij. ze zei dat ze die dingen op school kreeg, tijdens biologie/anatomie zei ze, ja ook hoe sperma smaakte....vroeg een klasgenote aan de docent, klinkt nu heel dom voor woorden maar ik geloofde haar op haar woord. confronteer mij.

[ Bericht 3% gewijzigd door ston3d op 24-02-2006 22:12:20 ]
pi_35458819
ik vind je verhaal nogal warrig, maar wat ik eruit opmaak is dat je herhaaldelijk enorme alarmbellen hebt gehoord en ervoor hebt gekozen deze langdurig te negeren. ik begrijp niet waarom je niet eerder naar deze alarmbellen hebt gehandeld en de confrontatie bent aangegaan.
pi_35458828
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:44 schreef cyan het volgende:
om het heel zwart wit te stellen:

je hebt 2 soorten meiden.

1 is onafhankelijk. vind haar eigen leven en dingen ook belangrijk. een relatie met jou is een toevoeging aan haar leven. ze zal niet zo snel haar vrienden voor jou laten vallen of haar hobby's opgeven. ze zal jou niet altijd op de 1e plaats zetten omdat ze ook haar eigen ding wil doen.

2 is afhankelijk. verliest zichzelf helemaal in een relatie met jou. je bent geen toevoeging maar een compensatie en je staat bovenaan aan haar lijstje. ze zal van jou verwachten dat zij ook bovenaan jouw lijstje staat en dat je dingen/vrienden voor haar laat vallen. ze wil je claimen dmv uitspraken, beloftes, zwangerschap, tattoos of dreigementen. je zal een obsessie voor haar zijn en alles zal om jou en haar draaien.

3 keer raden tot welke van de 2 jouw vriendin behoort ...
vraag is alleen ...wat kun je beter hebben?
'In de stad York zal plaatsvinden een ineenstorting, twee tweelingbroers uiteengerukt door chaos. Terwijl het fort valt zal de grote leider vallen.Derde grote oorlog zal beginnen als de grote stad brandt.'
pi_35458877
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:36 schreef ston3d het volgende:

[..]

ik weet niet waarom ik dat doe, dat zal wel idd een academisch trekje zijn. maar ik ben atheist, maar sta open voor andere culturen. leef en laat leven. ik ben niet lid van de sgp.
je komt op mij niet bijster academisch over
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:50:32 #63
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35458900
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:44 schreef cyan het volgende:
om het heel zwart wit te stellen:

je hebt 2 soorten meiden.

1 is onafhankelijk. vind haar eigen leven en dingen ook belangrijk. een relatie met jou is een toevoeging aan haar leven. ze zal niet zo snel haar vrienden voor jou laten vallen of haar hobby's opgeven. ze zal jou niet altijd op de 1e plaats zetten omdat ze ook haar eigen ding wil doen.

2 is afhankelijk. verliest zichzelf helemaal in een relatie met jou. je bent geen toevoeging maar een compensatie en je staat bovenaan aan haar lijstje. ze zal van jou verwachten dat zij ook bovenaan jouw lijstje staat en dat je dingen/vrienden voor haar laat vallen. ze wil je claimen dmv uitspraken, beloftes, zwangerschap, tattoos of dreigementen. je zal een obsessie voor haar zijn en alles zal om jou en haar draaien.

3 keer raden tot welke van de 2 jouw vriendin behoort ...
allebei

[ Bericht 3% gewijzigd door ston3d op 26-02-2006 10:57:36 ]
pi_35458906
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:48 schreef ston3d het volgende:

[..]

daar zit uitleg bij. ze zei dat ze die dingen op school kreeg, tijdens biologie/anatomie zei ze, ja ook hoe sperma smaakte....vroeg een klasgenote aan de docent, klinkt nu heel dom voor woorden maar ik geloofde haar op haar woord. confronteer mij.
confronteer mij? ben je ergens naar op zoek ....een dikke bevestiging?
'In de stad York zal plaatsvinden een ineenstorting, twee tweelingbroers uiteengerukt door chaos. Terwijl het fort valt zal de grote leider vallen.Derde grote oorlog zal beginnen als de grote stad brandt.'
pi_35458925
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:50 schreef ston3d het volgende:

[..]

hoe weet jij zulke dingen als ik vragen mag? het is .... zo kloppend.
je bedoelt dat het zo in jouw straatje past?
pi_35458940
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:41 schreef ston3d het volgende:

[..]

dat is zo. ik heb er niet bij verteld. het is namelijk zo.....haar moeder was overleden toen ze 7 was. daarbij heeft ze een tijdlang een depressie gehad. cyan, jij bent volwaardig psycholoog.
ik zou trouwens alles wat je vriendin zegt maar met een korrel zout nemen.
pi_35458963
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:33 schreef nietzman het volgende:

[..]

omfg. .

mijn god ston3d, zeg je lidmaatschap van de sgp op en zet het zelf eens op een zuipen. pik desnoods zelfs eens een minderjarig grietje uit een bar op en laat haar alle hoeken van je matras zien, maar for the love of god, bekijk niet alles zo gigantisch klinisch. is dat een academisch trekje ofzo, dat alles tot in de puntjes geanalyseerd moet worden?

leef!
Old Tyme Hardcore!
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:53:54 #68
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35459032
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:48 schreef xennia het volgende:
ik vind je verhaal nogal warrig, maar wat ik eruit opmaak is dat je herhaaldelijk enorme alarmbellen hebt gehoord en ervoor hebt gekozen deze langdurig te negeren. ik begrijp niet waarom je niet eerder naar deze alarmbellen hebt gehandeld en de confrontatie bent aangegaan.
welke alarmbellen? het is een lang verhaal, er soms ook uitleg bij die ik niet meteen erbij heb gezet. ik heb het chronologisch geschreven, zo mogelijk.
pi_35459119
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:50 schreef ston3d het volgende:

[..]

hoe weet jij zulke dingen als ik vragen mag? het is .... zo kloppend.
omdat ik dit om me heen zie. bij vriendinnen en collega's.

mensen kunnen zichzelf helemaal in een relatie storten en zetten hun hele leven stop. gaan op een eilandje zitten met hun vriend/vriendin en willen er na een aantal jaar weer vanaf omdat ze toch iets missen. maar zie dan nog maar eens een boot te vinden om je naar het vaste land te brengen
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
pi_35459146
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:53 schreef ston3d het volgende:
welke alarmbellen?
  vrijdag 24 februari 2006 @ 21:58:29 #71
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35459203
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:51 schreef xennia het volgende:

[..]

ik zou trouwens alles wat je vriendin zegt maar met een korrel zout nemen.
xennia ik weet heus dat ik nu in een positie ben waarin ik erg raar over kan komen. weet je ik heb het verhaal neergezet en wil ermee geconfronteerd worden. ik weet dat een combinatie vriendin en slet niet kan, maar we hadden wel zeker 6 maanden een serieuze, lijkende, relatie. ik heb sinds het kwartje gevallen is vandaag geprobeerd even het hele verhaal te overdenken. en ik kom zelf tot de conclusie dat zij een slet is die even een pauze had genomen van een jaar en sinds gister niet heeft volgehouden. ik ben gebruikt.
pi_35459234
* marmar heeft misschien een paar dingetjes gemist

maar.. sounds like the girl's got some issues.. wat het ook is, het is niet aan jou om dat op te lossen, ze heeft volgens mij nog een boel uit te vechten met zichzelf voordat ze uberhaupt op een normale manier in een relatie kan stappen.
ik ben het met de rest eens dat je het beter kan laten voor wat het is; zij ligt volgens mij serieus in de knoop met zichzelf en om je op te werpen als reddende engel in psychische nood is in dit soort gevallen nooit verstandig, trust me..
bovendien, een relatie die meteen al zoveel complicaties heeft.. dat belooft wat voor de eventuele toekomst..

wat dat zuipen en leven en hoeken van je matras betreft: doen!!! (alleen vanaf 16 is misschien slimmer, voorkomt gezeik met rechters enzo )
pi_35459239
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:20 schreef ston3d het volgende:

[..]

extra info: ik had voor haar een wit-gouden ketting gekocht 2 weken terug twv 120 euro. zal ik subtiel proberen die terug te krijgen en die mobiel ook als wraak? of ben ik dan slecht?
pff, desnoods steel je die ketting terug. je spend toch geen ¤120 aan zo'n slet mên, kan je 2 á 3 keer naar de hoeren mee .
  vrijdag 24 februari 2006 @ 22:00:29 #74
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35459279
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:57 schreef xennia het volgende:

[..]

okay laat maar, ik heb er vele gezien. maar goed, liefde heeft mij echt blind gemaakt.
pi_35459296
hoezo had je trouwens een witgouden ketting voor haar gekocht? was ze jarig?
  vrijdag 24 februari 2006 @ 22:02:29 #76
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35459341
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:56 schreef cyan het volgende:

[..]

omdat ik dit om me heen zie. bij vriendinnen en collega's.

mensen kunnen zichzelf helemaal in een relatie storten en zetten hun hele leven stop. gaan op een eilandje zitten met hun vriend/vriendin en willen er na een aantal jaar weer vanaf omdat ze toch iets missen. maar zie dan nog maar eens een boot te vinden om je naar het vaste land te brengen
levenskennis is handig in deze wereld. ik dank je cyan.
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 24 februari 2006 @ 22:03:01 #77
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_35459364
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 21:20 schreef ston3d het volgende:

extra info: ik had voor haar een wit-gouden ketting gekocht 2 weken terug twv 120 euro.
je wordt als goedgelovige niet alleen door je vriendin genaaid, maar ook door je juwelier.
voor 120 euro gok ik eerder op zilver
pi_35459365
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 22:02 schreef ston3d het volgende:

[..]

levenskennis is handig in deze wereld. ik dank je cyan.
no thnx
Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
  vrijdag 24 februari 2006 @ 22:04:08 #79
141707 ston3d
Ben dah soms ^
pi_35459394
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 22:00 schreef wolkje het volgende:
hoezo had je trouwens een witgouden ketting voor haar gekocht? was ze jarig?
net voor valentijn, omdat 14e niet uitkwam heb ik als verassing eerder cadeau meegenomen. ik kreeg ook niks van haar maar ik heb mezelf nooit op de voorgrond gezet. ik heb niet bij stilgestaan eigenlijk.
pi_35459435
quote:
op vrijdag 24 februari 2006 22:04 schreef ston3d het volgende:

[..]

net voor valentijn, omdat 14e niet uitkwam heb ik als verassing eerder cadeau meegenomen. ik kreeg ook niks van haar maar ik heb mezelf nooit op de voorgrond gezet. ik heb niet bij stilgestaan eigenlijk.
zo.. behoorlijk groot kado na een paar maanden relatie, voor valentijn.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')