100% mee eens. Van Basten moet helaas putten uit niet al te veel talentvolle spelers, maar om nou in de laatste interland kneusjes als Jaliens, Boateng, Opdam en Meerdink in de basis te laten starten is echt niet nodig.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 14:49 schreef RaJitsu het volgende:
Dat Bassie dit soort dingen niet snapt, was me al eerder duidelijk. De manier waarop hij met mensen omgaat die niet in zijn plan passen, zijn mening baseert op allerlei onzin zonder direct met de betreffende personen/clubs te praten, etc. is werkelijk idioot. Evenals de manier waarop hij selecteert (logisch, het een het is gevolg van het ander) en coacht. Dit Oranje gaat een debakel meemaken op het WK. En ik geef er geen flikker om.
Ik ondersteun het selectiebeleid van van Basten niet altijd, maar denk wel aan het groter goed: Een volk dat massaal wil dat we winnen en wie ben ik om daar tegen te hopen?quote:Op maandag 6 maart 2006 00:10 schreef Asskicker14 het volgende:
Als je hoopt dat Nederland het slecht doet, ben je ook een nep Nederlander ook al ondersteun je niet het selectiebeleid van Van Basten.
dan maar een nep Nederlander. Ik voel me inmiddels trouwens Europeaanquote:Op maandag 6 maart 2006 00:10 schreef Asskicker14 het volgende:
Als je hoopt dat Nederland het slecht doet, ben je ook een nep Nederlander ook al ondersteun je niet het selectiebeleid van Van Basten.
Hij was niet de eerste hoor en dat het beste team niet uit de 11 individueel beste spelers bestaat is voor iedereen duidelijk, dat heeft van Basten niet uitgevonden hoor.quote:Op maandag 6 maart 2006 00:16 schreef Schanulleke het volgende:
van Basten is gewoon de eerste bondscoach in jaren die doorheeft dat de elf beste spelers niet noodzakelijkerwijs het beste elftal vormen. Zo'n groep moet in balans zijn. Ik zie het nog wel zitten voor komende zomer.
Daarom Jaap........of ze moeten Bogarde en Gobbel weer van stal halen. Maar geen van die 3 zal meegaan. Behalve talent ontbreekt het Oranje inderdaad ook aan bikkels.quote:Op maandag 6 maart 2006 00:20 schreef Elgigante het volgende:
Hij was niet de eerste hoor en dat het beste team niet uit de 11 individueel beste spelers bestaat is voor iedereen duidelijk, dat heeft van Basten niet uitgevonden hoor.
Als zijn team in balans is moeten er zeker bikkels in ipv nichten die te bang zijn om een sliding te maken en daarmee hun been open te halen.
In ieder geval Davids.quote:Op maandag 6 maart 2006 11:21 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Gister heeft Klaas Jan wederom weer bewezen in het Ned. Elftal thuis te horen. Bikkels hebben we ook nodig, maar wie wilde je daarvoor meebrengen?
Ik hoop op een instelling die ik gezien heb aan de kant van de Engelsen in de wedstrijd Chelsea - Barcelona nadat Chelsea met 10 man kwam te staan. Ik hoop maar dat van Basten Ooijer meeneemt die is bereid door het vuur te gaan en vol te houden tot het eind.quote:Op maandag 6 maart 2006 00:31 schreef zoetwaterpiraat het volgende:
[..]
Daarom Jaap........of ze moeten Bogarde en Gobbel weer van stal halen. Maar geen van die 3 zal meegaan. Behalve talent ontbreekt het Oranje inderdaad ook aan bikkels.
Die deelt alleen tikken uit aan z'n vriendin. Op het veld loopt hij als een dolle stier heen en weer en maakt de ene na de andere overtreding en wel zo opzichtig dat hij alrijd geel of rood krijgt. We hebben een bikkel als Wouters, Stam, Wolf of Tiggelen nodig, die breken iemand doormidden zonder dat ze het veld hoeven verlaten. Nederland heeft ze niet, zelfs in de verdeding zijn het allemaal mietjes terwijl je er daar juist een paar zou verwachten (Opdam, Vlaar, Bronkhorstquote:
Hij bleef ook tot het bittere eind foto's makenquote:Op maandag 6 maart 2006 11:52 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Ik hoop op een instelling die ik gezien heb aan de kant van de Engelsen in de wedstrijd Chelsea - Barcelona nadat Chelsea met 10 man kwam te staan. Ik hoop maar dat van Basten Ooijer meeneemt die is bereid door het vuur te gaan en vol te houden tot het eind.
Klaas heeft in ieder geval bewezen dat hij goed genoeg is voor Ajax 1, maar meer nog niet. Spelers behoren een seizoen lang goed te spelen alvorens ze überhaupt mogen denken aan een voorselectie van Oranje.quote:Op maandag 6 maart 2006 11:21 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Gister heeft Klaas Jan wederom weer bewezen in het Ned. Elftal thuis te horen. Bikkels hebben we ook nodig, maar wie wilde je daarvoor meebrengen?
Dat is zo Dick Advocaat... Je moet gebruik maken van het moment, en je beste spelers van het moment opstellen... En sorry, dat is VofH in dit geval niet, maar wel een van de beste nederlandse spitsen op dit moment: KJH.quote:Op maandag 6 maart 2006 11:55 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Klaas heeft in ieder geval bewezen dat hij goed genoeg is voor Ajax 1, maar meer nog niet. Spelers behoren een seizoen lang goed te spelen alvorens ze überhaupt mogen denken aan een voorselectie van Oranje.
Mooie gedachte, maar dan staan we met 3 man op het veld. Behalve Sar, Bronckhorst en Cocu is er niemand die een heel seizoen goed gedraaid heeft en op topniveau mee kan komen.quote:Op maandag 6 maart 2006 11:55 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Klaas heeft in ieder geval bewezen dat hij goed genoeg is voor Ajax 1, maar meer nog niet. Spelers behoren een seizoen lang goed te spelen alvorens ze überhaupt mogen denken aan een voorselectie van Oranje.
Bikkelen en vuil spel vind ik niet hetzelfde. Je kan binnen de regels ook keihard bikkelen. Zie Wouters, Tiggelen, deWolf, Gascoigne (hoewel die vaak weer net over het randje zat). Mensen die je niet zomaar even opzij zet.quote:Nederland leidt gewoon te weinig bikkels op, maar dat komt ook door de manier van fluiten in Nederland.
Cruz haalde een wanstaltige streek uit in de wedstrijd Ajax - Inter maar op die manier win je wel wedstrijden..
quote:Op maandag 6 maart 2006 11:54 schreef megapauper het volgende:
[..]
Die deelt alleen tikken uit aan z'n vriendin. Op het veld loopt hij als een dolle stier heen en weer en maakt de ene na de andere overtreding en wel zo opzichtig dat hij alrijd geel of rood krijgt. We hebben een bikkel als Wouters, Stam, Wolf of Tiggelen nodig, die breken iemand doormidden zonder dat ze het veld hoeven verlaten. Nederland heeft ze niet, zelfs in de verdeding zijn het allemaal mietjes terwijl je er daar juist een paar zou verwachten (Opdam, Vlaar, Bronkhorst)
KJH is inderdaad vandaag in vorm en ik zou het niet erg vinden als hij vandaag speelde op de openingswedstrijd van Oranje als dat vandaag zou beginnen, alleen begint het pas over 3 maanden. Je weet ook niet hoe efficient Huntelaar in Oranje is, een uitnodiging lijkt me wel op zijn plaats, maar over de opstelling kun je geen reet zeggen.quote:Op maandag 6 maart 2006 11:59 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Dat is zo Dick Advocaat... Je moet gebruik maken van het moment, en je beste spelers van het moment opstellen... En sorry, dat is VofH in dit geval niet, maar wel een van de beste nederlandse spitsen op dit moment: KJH.
LOL, tegen Tsjechie een paar jaar terug mocht hij binnen 15 minuten met 2 x geel van het veld. Gewoon omdat hij als een kip zonder kop over dat veld loopt.quote:Op maandag 6 maart 2006 12:02 schreef Robar het volgende:Belangrijk om te weten dat hij ooit zijn vriendin geslagen heeft.
In het veld is hij een aanjager, een vechter, dat heb je juist nodig.
En hij pakt nooit onnodige gele kaarten. . .
omdat Nedved precies weet hoe Davids op te fokken is. Dat heeft hij nu afgeleerd (hoop ik).quote:Op maandag 6 maart 2006 12:08 schreef megapauper het volgende:
[..]
LOL, tegen Tsjechie een paar jaar terug mocht hij binnen 15 minuten met 2 x geel van het veld. Gewoon omdat hij als een kip zonder kop over dat veld loopt.
Mwa, ik vind Gio eigenlijk B-garnituur verdedigers.quote:Op maandag 6 maart 2006 12:01 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Mooie gedachte, maar dan staan we met 3 man op het veld. Behalve Sar, Bronckhorst en Cocu is er niemand die een heel seizoen goed gedraaid heeft en op topniveau mee kan komen.
[..]
Bikkelen en vuil spel vind ik niet hetzelfde. Je kan binnen de regels ook keihard bikkelen. Zie Wouters, Tiggelen, deWolf, Gascoigne (hoewel die vaak weer net over het randje zat). Mensen die je niet zomaar even opzij zet.
Wat Cruz flikte heeft niets met bikkelen te maken, dat is gewoon je eigen zwakte als voetballer toegeven, dat je als "gevierd internationale ster" (zoals meneer zichzelf graag ziet) niet langs een in Italië onbekende verdediger als Heitinga kan komen.
Gioquote:Op maandag 6 maart 2006 12:09 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Mwa, ik vind Gio eigenlijk B-garnituur verdedigers.
Heb je Messi gezien tegen Kroatië? Zo geweldig speelde hij niet. Leek wel een andere Messi dan een week eerder tegen Chelsea.quote:Leuke voetballer maar wat ie juist niet kan is verdedigen. Dat wordt billenknijpen voor de Oranje-fans als Messi aan de bal is.
Probleem van Kuijt is dat hij z'n plek niet vasthoudt zodra het niet loopt, hij wil alles zelf doen. Zeer nobel, maar daar win je geen wedstrijden mee. Tegen Ecuador ook; geeftie een dieptepass op de spits, maar daar staat niemand, omdat hij daar hoort te staan.quote:Ook van der Sar heeft flinke blunders gemaakt dit seizoen Kuijt staat er imo wél het hele seizoen al en heeft de pech dat hij 10 middelmatige voetballers om zich heen heeft en daardoor veroordeeld is tot UefaCup ipv ChampionslLeague.
eenschquote:Emanuelson heeft me zeer positief verrast en moet imo spelen op het WK, net als Cocu.
eensch.quote:Bikkelen is inderdaad iets anders dan mijn voorbeeld aangaf, dat heb je juist gezien. Maar het lijkt erop alsof er in de Hollandse school geen plaats meer is voor types als Alex of Majstorovic.
Je laatste zin is typerend voor het hele manco eigenlijk en ik deel van Bronckhorst bij die garnituur in. Hij heeft sterke bikkelaars o zich heen lopen bij de clubs waar hij speelde, vandaar dat hij niet direct een man uit hoefde te schakelen, maar zich kon richten op de opbouw/aanval.quote:Op maandag 6 maart 2006 12:18 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Gio
zullen we hem gewoon vBronckhorst noemen?
En iemand die al meerdere seizoenen bij een Europese topploeg als Barça in de basis staat, zou ik niet direct B-gernituur willen noemen.
[..]
Heb je Messi gezien tegen Kroatië? Zo geweldig speelde hij niet. Leek wel een andere Messi dan een week eerder tegen Chelsea.
[..]
Probleem van Kuijt is dat hij z'n plek niet vasthoudt zodra het niet loopt, hij wil alles zelf doen. Zeer nobel, maar daar win je geen wedstrijden mee. Tegen Ecuador ook; geeftie een dieptepass op de spits, maar daar staat niemand, omdat hij daar hoort te staan.
[..]
eensch
[..]
eensch.
Vlaar heeft wel de potentie om een Stammetje te worden, maar is daar nog niet. Verder hebben we jarenlang te veel de nadruk gelegd op het voetballend vermogen en aanvallende kwaliteiten van verdedigers. Laten we eerlijk zijn, Oranje-verdedigers zijn in feite gedegradeerde middenvelders.
Om mijn beweringen te backuppen:quote:Op maandag 6 maart 2006 11:59 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Dat is zo Dick Advocaat... Je moet gebruik maken van het moment, en je beste spelers van het moment opstellen... En sorry, dat is VofH in dit geval niet, maar wel een van de beste nederlandse spitsen op dit moment: KJH.
quote:Tussenstand ESM Gouden Schoen per 06-03-2006
1. Luca Toni (Fiorentia, Ita) 23 goals - 46 punten
2. Tarmo Neemelo (FC TVMK, Est) 41 goals - 41 punten
3. Klaas-Jan Huntelaar (Ajax / sc Heerenveen, Ned) 27 goals - 40,5 punten
4. Ruud van Nistelrooy (Man Utd, Eng) 19 goals - 38 punten
4. Samuel Eto’o (FC Barcelona, Spa) 19 goals - 38 punten
6. David Trezeguet (Juventus, Ita) 18 goals - 36 punten
7. Miroslav Klose (Werder Bremen, Dui) 17 goals - 34 punten
7. Thierry Henry (Arsenal, Eng) 17 goals - 34 punten
9. Andrei Sjevtsjenko (AC Milan, Ita) 16 goals - 32 punten
9. Pauleta (Paris SG, Fra) 16 goals - 32 punten
12. Shota Arveladze (AZ, Ned) 20 goals - 30 punten
16. Dirk Kuijt (Feyenoord, Ned) 19 goals - 28,5 punten
29. Jefferson Farfán (PSV, Ned) 17 goals - 25,5 punten
Dat hij als beste Nederlander staat zegt natuurlijk geen reet over wie de beste spits is. Die positie is afhankelijk van zoveel facoren dan goals alleen.quote:Op maandag 6 maart 2006 12:26 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Om mijn beweringen te backuppen:
[..]
Eensch, eensch en eensch.quote:Op maandag 6 maart 2006 12:26 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Je laatste zin is typerend voor het hele manco eigenlijk en ik deel van Bronckhorst bij die garnituur in. Hij heeft sterke bikkelaars o zich heen lopen bij de clubs waar hij speelde, vandaar dat hij niet direct een man uit hoefde te schakelen, maar zich kon richten op de opbouw/aanval.
Kuijt moet ook wat dingen leren en hij neemt idd teveel hooi op zijn vork, maar hij heeft ook geen voorbeelden in zijn ploeg lopen, hij ís Feyenoord en niemand anders, een Cocu zou hem van achteren goed kunnen sturen en coachen denk ik.
Messi is nog een jong kereltje dat zich af en toe voorbijloopt en ik hoop maardat hij ook zo'n dag heeft in de 3e kwalificatiewedstrijd.
Urby is bovendien gretig fel én snel en ik hem hem nog niet echt op tactische blunders kunnen betrappen. Maar een WK is natuurlijk anders dan de wedstrijden die Urby nu speelt.quote:Op maandag 6 maart 2006 12:32 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Eensch, eensch en eensch.
Ik volg het spaanse voetbal niet zo nauwlettend, maar van wat ik begrepen heb heeft Messi nogal last van zelf-overschatting, vooral tegen mindere verdedigers. Dusss, als we Urby tegen hem opstellen is Messi alvast uitgeschakeld.
Lijkt mij toch redelijk wat zeggen... Als je zelfs gerenomeerde spitsen achter je laat dan is het redelijk aannemelijk dat je dan ook de beste nederlandse spits van het moment bent...quote:Op maandag 6 maart 2006 12:30 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Dat hij als beste Nederlander staat zegt natuurlijk geen reet over wie de beste spits is. Die positie is afhankelijk van zoveel facoren dan goals alleen.
Zet Klaas in de voorhoede van RBC en dan eens zien hoeveel hij erin prikt. Op basis van het aantal gescoorde goals kun je niet zeggen wie er beter is, zoiets is afhankelijk van meerdere zaken en is ook nog een subjectief.quote:Op maandag 6 maart 2006 12:44 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Lijkt mij toch redelijk wat zeggen... Als je zelfs gerenomeerde spitsen achter je laat dan is het redelijk aannemelijk dat je dan ook de beste nederlandse spits van het moment bent...
volgens mij werd die stand berekend aan de hand van meerdere factoren, onder meer de zwaarte van de competitie, de ranking van het elftal waar hij in speelt, of hij champions league speelt, etc.quote:Op maandag 6 maart 2006 12:47 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Zet Klaas in de voorhoede van RBC en dan eens zien hoeveel hij erin prikt. Op basis van het aantal gescoorde goals kun je niet zeggen wie er beter is, zoiets is afhankelijk van meerdere zaken en is ook nog een subjectief.
true, en dan nog sta je hoger de de "onbetwiste" no1 spits van NL, Nistelrooy...quote:Op maandag 6 maart 2006 12:52 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
volgens mij werd die stand berekend aan de hand van meerdere factoren, onder meer de zwaarte van de competitie, de ranking van het elftal waar hij in speelt, of hij champions league speelt, etc.
Alleen de zwaarte van de competitie, meer niet en die heeft 3 categorieen meen ik. Een goal in Spanje, Italie, Engeland (misschien vergeet ik er een paar) telt voor 2, een goal in Nederland, Belgie, Frankrijk voor 1,5 en een goal in Albanie bijv voor 1.quote:Op maandag 6 maart 2006 12:52 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
volgens mij werd die stand berekend aan de hand van meerdere factoren, onder meer de zwaarte van de competitie, de ranking van het elftal waar hij in speelt, of hij champions league speelt, etc.
Je hebt helemaal gelijk! Tarmo Neemelo van FC TVMK uit Estland is stukken beter dan Eto’o en Sjevtsjenkoquote:Op maandag 6 maart 2006 12:26 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Om mijn beweringen te backuppen:
[..]
Zo zei hij het volgens mij niet . . .quote:Op maandag 6 maart 2006 13:02 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk! Tarmo Neemelo van FC TVMK uit Estland is stukken beter dan Eto’o en Sjevtsjenko![]()
Wat een onzinnig rijtje zeg!
Nou ja, het verhaal raakt kant noch wal.quote:Op maandag 6 maart 2006 13:03 schreef Robar het volgende:
[..]
Zo zei hij het volgens mij niet . . .
Neit te kortzichtig reageren.
Hij haalt uit dat rijtje de conclusie dat Huntelaar beter is dan Nistelrooij, omdat hij hoger staat op de ranglijst. Ik laat alleen maar zien dat dat een vrij onzinnige bewering is, aangezien je dan ook kan zeggen dat een tweederangs spits uit Estland beter is dan Eto'o, omdat hij hoger staat op dat lijstje.quote:Op maandag 6 maart 2006 13:03 schreef Robar het volgende:
[..]
Zo zei hij het volgens mij niet . . .
Neit te kortzichtig reageren.
Nu ik het zo teruglees moet ik je gelijk gevenquote:Op maandag 6 maart 2006 13:05 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Nou ja, het verhaal raakt kant noch wal.
Bovendien sprak hij over een moment-opname ipv een seizoen en dat rijtje is volgens mij niet gebaseerd op de laatste wedstrijd alleen, maar op een ......quote:Op maandag 6 maart 2006 13:06 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Hij haalt uit dat rijtje de conclusie dat Huntelaar beter is dan Nistelrooij, omdat hij hoger staat op de ranglijst. Ik laat alleen maar zien dat dat een vrij onzinnige bewering is, aangezien je dan ook kan zeggen dat een tweederangs spits uit Estland beter is dan Eto'o, omdat hij hoger staat op dat lijstje.
Wat is daar kortzichtig aan?
Idd. Slaat echt nergens op, ik sla `19 treffers in de Premier League ook hoger aan dan 27 in Nederland. Waaronder 3 tegen RBC, 3 tegen Sparta etc. Wedstrijden die toch al dik gewonnen werden.quote:Op maandag 6 maart 2006 13:02 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk! Tarmo Neemelo van FC TVMK uit Estland is stukken beter dan Eto’o en Sjevtsjenko![]()
Wat een onzinnig rijtje zeg!
VofH hoort per definitie niet thuis in het Ned elftal, and all i say is dat je dan beter KJH mee kan nemen omdat hij meer toevoegdquote:Op maandag 6 maart 2006 13:10 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Idd. Slaat echt nergens op, ik sla `19 treffers in de Premier League ook hoger aan dan 27 in Nederland. Waaronder 3 tegen RBC, 3 tegen Sparta etc. Wedstrijden die toch al dik gewonnen werden.
Als ie bijvoorbeeld volgende week de winnende maakt tegen PSV mag je gaan hopen op KJ in Oranje.
Tegen miniploegjes scoren is ook niet zo moeilijk.quote:Op maandag 6 maart 2006 13:10 schreef Mangoworks2002 het volgende:
True, maar op dit moment draait Huntelaar beter dan welke nederlandse spits ook... Dus zou hij zeker mee moeten in de volgende interland
Dat hoor je mij ook niet zeggen, maar zet dan geen drik Kuijt in de spits of neem dan geen VofH mee, KJH is in beiden gevallen een beter alternatief...quote:Op maandag 6 maart 2006 13:15 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Tegen miniploegjes scoren is ook niet zo moeilijk.
VOH, DK en KJH hbben alledrie hun eigen kwaliteiten en KJH is meer spits dan DK en voetballend beter dan VOH, de vraag is alleen wat er nodig is. Kuijt is ook inzetbaar op rechts en VOH heeft al aangetoond net als Dirk ook tegen goede tegenstanders het verschil te kunnen maken, vor KLaas is dat afwachten, al speelde hij een perfect CL-debuut vorige week.quote:Op maandag 6 maart 2006 13:16 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Dat hoor je mij ook niet zeggen, maar zet dan geen drik Kuijt in de spits of neem dan geen VofH mee, KJH is in beiden gevallen een beter alternatief...
En als je met nog 10 minuten te spelen in de halve finale met 1-0 achter staat? En als het voetballend niet lukt?quote:Op maandag 6 maart 2006 13:14 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
VofH hoort per definitie niet thuis in het Ned elftal, and all i say is dat je dan beter KJH mee kan nemen omdat hij meer toevoegd
Idd, we hebben 1 kwalificatiewedstrijd al kunnen zien dat het werkt als je hem een kwartier voor tijd inbrengt om iets te forceren.quote:Op maandag 6 maart 2006 13:20 schreef Zwansen het volgende:
[..]
En als je met nog 10 minuten te spelen in de halve finale met 1-0 achter staat? En als het voetballend niet lukt?
Dan ga je toch met lange halen proberen iets te forceren? Ja, dan willen we graag KJH erin hebben. Nee malloot, dan moet Vennegoor erin.
Vennegoor gaat alleen daarom mee.
correct me if I'm wrong, maar heeft Nederland niet de grootste moeite met kleine ploegjes?quote:Op maandag 6 maart 2006 13:15 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Tegen miniploegjes scoren is ook niet zo moeilijk.
Nederland en Ajax behoren verschillend te zijn, al heeft Marco daar weleens moeite meequote:Op maandag 6 maart 2006 13:22 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
correct me if I'm wrong, maar heeft Nederland niet de grootste moeite met kleine ploegjes?
Ik noem een Andorra, Macedonië, Wit-Rusland, etc etc.......
Idd, de beste moeten spelen in het Nederlands Elftal... KJH dusquote:Op maandag 6 maart 2006 13:31 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Nederland en Ajax behoren verschillend te zijn, al heeft Marco daar weleens moeite mee![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |