Dan selecteer je jongeren toch niet... Heb je al goed gekeken welke pakketten ze dan allemaal moet hebben om deze dingen te laten dekken?quote:Op donderdag 23 februari 2006 13:03 schreef EdwardSeepers het volgende:
Hallo,
Mijn vriendin, 20 jaar oud, student op de universiteit utrecht, wil zich verzekeren bij CZ.
Zij wil niet in verzekering 'samen' met haar ouders zitten, maar dus gewoon een verzekering die niet collectief, of wat dan ook is. Gewoon een 'aparte' verzekering dus.
Zij is 20 jaar oud, wil een aanvullende tandartsenverzekering, geheel gedekt zijn voor fysiotherapie, en daarnaast natuurlijk de basis hebben. Ook moet de pil vergoed worden.
Wie weet wat de goedkoopste oplossing wordt hiervoor bij CZ?
Elke keer als ik namelijk "jongeren" selecteer, verdwijnt het aanvullende-tandarts en aanvullend-fysiotherapie balkje steeds![]()
Kijk eens wat er in die jongeren verzekering gedekt wordtquote:Op donderdag 23 februari 2006 13:03 schreef EdwardSeepers het volgende:
Hallo,
Mijn vriendin, 20 jaar oud, student op de universiteit utrecht, wil zich verzekeren bij CZ.
Zij wil niet in verzekering 'samen' met haar ouders zitten, maar dus gewoon een verzekering die niet collectief, of wat dan ook is. Gewoon een 'aparte' verzekering dus.
Zij is 20 jaar oud, wil een aanvullende tandartsenverzekering, geheel gedekt zijn voor fysiotherapie, en daarnaast natuurlijk de basis hebben. Ook moet de pil vergoed worden.
Wie weet wat de goedkoopste oplossing wordt hiervoor bij CZ?
Elke keer als ik namelijk "jongeren" selecteer, verdwijnt het aanvullende-tandarts en aanvullend-fysiotherapie balkje steeds![]()
in de situatie van TS dat de fysio maar deels vergoed wordt, hij wil volledige dekking, terwijl bij de meeste standaard-aanvullende pakketen maar 8-10 behandelingen vergoed worden. En tja, daar betaal je veel voorquote:Op donderdag 23 februari 2006 13:20 schreef rainmaker2k het volgende:
Da's een dure premie. Wat is er mis met een collectieve verzekering? Veel hogescholen bieden dat ook aan.
ehh, je wou toch volledige fysio dekking? die jongeren verzekering vergoed maar 9 behandelingenquote:Op donderdag 23 februari 2006 13:23 schreef EdwardSeepers het volgende:
Ah, ik heb hem door. De jongerenselectie is een selectie van dingen die jongeren mogelijk zoudenk unnen gebruiken, zoals 100 condooms, de pil, morning-after-pil, fysiotherapie, aanvullende tandartszooi, etc.
Daarintegen wordt bijv. kraamzorg niet gedekt, eveneens gehoorapparaten, want wat moet een jongere hiermee?
Allemaal bedankt voor het meedenken, ik ben er uit.
"T is ook wel een zéér onduidelijke site hoor.
129quote:Op donderdag 23 februari 2006 13:19 schreef greatgonzo het volgende:
[afbeelding]
1 minuut werk op de CZ site, zo moeilijk kan het toch niet zijn?
na gestoei kom ik nu weer uit op ¤ 97.25, vage sitequote:Op donderdag 23 februari 2006 13:25 schreef Yildiz het volgende:
[..]
129
sorry hoor, maar met een beetje beter werken kom je op 108 uit, voor hetzelfde. bij CZ
zo moeilijk is het dus blijkbaar wel
Nee, want er wordt niets vergoed alszijnde tandartskosten.quote:Op donderdag 23 februari 2006 13:36 schreef greatgonzo het volgende:
[afbeelding]
volgens mij is dit het beste voor TS
En die tandverzekering is uiteraard flauwekul : je betaalt iets van 100 eur premie per jaar om max. 400 eur vegoed te kunnen krijgen. Dat doet dus geen een weldenkende mensquote:Op donderdag 23 februari 2006 18:42 schreef Natalie het volgende:
't Is allemaal niet zo moeilijk als je even te tijd neemt.
Maarre, er zijn goedkopere verzekeringsmaatschappijen dan CZ, hoor.
Echter, als deze de beste voor je is. Dan moet je 'm absoluut afsluiten.
Dat klopt dus inderdaad, mits je huisarts je doorverwijst onder vernoeming van 'chronische pijn'.quote:Op donderdag 23 februari 2006 23:42 schreef MouseOver het volgende:
Ik heb nooit een verzekering met een beperking van 9x fysio af durven te sluiten.. maar het schijnt dat je in geval van een chronische ziekte wel degelijk meer behandelingen vergoed krijgt. Moet het nog eens precies nazoeken.
fout , des te meer leden er consumenen des te lager de korting gaat worden , dat staat op de UC stitequote:Op donderdag 23 februari 2006 23:44 schreef Loedertje het volgende:
10% korting bij http://www.unitedconsumers.com/index1024.html op de verzekering van VGZ
De meeste tandartsverzekeringen dekken maar 75%.quote:Op donderdag 23 februari 2006 13:26 schreef Net_Loony het volgende:
Ik ben bij CZ vertrokken vanwege de premie en tandarts dekking (maar 75%).
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |