TS is vermoedelijk ramptoerist aan het spelen...quote:Op donderdag 23 februari 2006 00:10 schreef Drugshond het volgende:
Ik verwacht wel een posting van TS, anders moet ik hem sluiten.
Met een pot bier op de bank in slaap gesukkeld (denk ik)quote:Op donderdag 23 februari 2006 01:16 schreef Kauki het volgende:
TS is vermoedelijk ramptoerist aan het spelen...
Ook een zeer goede optie. Mensen gaan wel vaker dingen zien die er niet zijn als ze te diep in het glaasje (of blikje zo je wilt) hebben gekeken...quote:Op donderdag 23 februari 2006 01:17 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Met een pot bier op de bank in slaap gesukkeld (denk ik)
Misschien was het z'n ADSL lijntje wat in de fik stond en kan hij nu niet meer posten.quote:Op donderdag 23 februari 2006 01:22 schreef Kauki het volgende:
[..]
Ook een zeer goede optie. Mensen gaan wel vaker dingen zien die er niet zijn als ze te diep in het glaasje (of blikje zo je wilt) hebben gekeken...![]()
Een paar fakkels die er altijd zijn en nu zelfs wat minder branden worden aangezien voor een grote brand?quote:Op donderdag 23 februari 2006 01:54 schreef Bloody_Hell het volgende:
Je hebt de fakkels van de NAK3 gezien, die hebben blikseminslag op een stoomleiding gehad en liggen daardoor nu nog steeds er uit. Nu fakkelen ze wel nog maar niet meer volle gas.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |