 
		 
			 
			
			
			Ok, had zelf ook al bedacht dat een paar tikken uitdelen sowieso al niet echt verstandig zou zijn tussen dat soort figurenquote:Op woensdag 22 februari 2006 16:09 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
ze had vrijwillig ingenomen. En tikken uitdelen is het domste wat je kan doen, aangezien je dan aan geweldpleging doet, en dat zijn ze niet waard. Daarnaast is papa van een van de jochies ook nog eens advocaat.
Wat wel erg vreemd was, dat er ineens allemaal krassen op de (net verbouwde) Golf van één van de bewuste jongens verschenen. Niemand die weet hoe die daar zijn gekomen.
Ze heeft aangifte gedaan van verkrachting, maar omdat er geen sporen van verkrachting zijn gevonden, en zij de drugs vrijwillig innam, is er geen zaak.
Nederlands rechtsysteem hè?
 
			 
			
			
			reken je dan ook de voorrij-kosten mee?quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:36 schreef desiredbard het volgende:
[..]
20 keer pijpen.......
Kan binnen een uurtje al krijg je dan wel RSI in je kaken
 
			 
			
			
			Sneller verdient dan he....quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:38 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
reken je dan ook de voorrij-kosten mee?
 
			 
			
			
			geloof dat dit probleem vooral speelt in de lagere sociale klassen.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:12 schreef Solopeople het volgende:
[..]
Ho stop, niet waar. Dat komt alleen omdat iedereen in een rijtjescontainer van 3 ton *wil* wonen en een nieuwe stationwagen voor de deur *wil* hebben staan. Een stapje terug doen in luxe om goed voor je kinderen te kunnen zorgen komt bij de meeste niet op.
 
			 
			
			
			Nee, daar nou net niet. Daar vindt men die huizen niet van 3 ton waar beide ouders het te druk hebben met werken voor de anders niet op te brengen hypotheek om ook nog voor de kinderen te kunnen zorgen en die te kunnen begeleiden.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:42 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
geloof dat dit probleem vooral speelt in de lagere sociale klassen.
Huurflat in de bijlmer..
 
			 
			
			
			De klanten zelf zijn vaak niet veel ouder dus met die hogere frictie zal het ook wel meevallen. Wanneer is zo'n knulletje daar nou volgroeid?quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:39 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Sneller verdient dan he....
Bovendien verdienen die jonge meisjestoch sneller dan ervaren hoeren
1) Ze zijn pas net van de fles dus die zuigreflex is nog niet helemaal ontwend
2) Strakker = meer wrijving=sneller van je klant af
 
			 
			
			
			elke fristie frictie is meegenomen.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:47 schreef nokwanda het volgende:
[..]
De klanten zelf zijn vaak niet veel ouder dus met die hogere frictie zal het ook wel meevallen. Wanneer is zo'n knulletje daar nou volgroeid?
 
			 
			
			
			Ongeveer als ze geslachtsrijp worden.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:47 schreef nokwanda het volgende:
[..]
De klanten zelf zijn vaak niet veel ouder dus met die hogere frictie zal het ook wel meevallen. Wanneer is zo'n knulletje daar nou volgroeid?
 
			 
			
			
			Nou ik zat op mijn 14e al aan de 17cm dus.....maar je hebt gelijk dat was nog niet volgroeidquote:Op woensdag 22 februari 2006 16:47 schreef nokwanda het volgende:
[..]
De klanten zelf zijn vaak niet veel ouder dus met die hogere frictie zal het ook wel meevallen. Wanneer is zo'n knulletje daar nou volgroeid?
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:52 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
elke fristie frictie is meegenomen.
 
			 
			
			
			quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:53 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Nou ik zat op mijn 14e al aan de 17cm dus.....maar je hebt gelijk dat was nog niet volgroeid
Bovendien.... onervaren he........ dus nog sneller
 
			 
			
			
			das de leeftijd dat het zien van de Playboy al bijna een kwakje produceert.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:53 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Nou ik zat op mijn 14e al aan de 17cm dus.....maar je hebt gelijk dat was nog niet volgroeid
Bovendien.... onervaren he........ dus nog sneller
 
			 
			
			
			Ja gun die meiden oook een lolletje.... al die vlugspuiters die letterlijk geen stootje kunnen hebbenquote:
 
			 
			
			
			Je borsten groeiden al snel?quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:52 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ongeveer als ze geslachtsrijp worden.
Ik was dat vrij vroeg, tot afgunst van mijn klasgenootjes bij het douchen na gym.
![]()
 
			 
			
			
			Afgunst: pijn veroorzaakt door andermans successenquote:
 
			 
			
			
			Nou.... ik denk dat 17 cm en nog in de groei voor zo'n meisje echt geen lolletje is.quote:Op woensdag 22 februari 2006 16:58 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Ja gun die meiden oook een lolletje.... al die vlugspuiters die letterlijk geen stootje kunnen hebben
plezier in je werk resulteert in minder stress.
Bovendien voor de pijpsters....... het spaart uit op de FEBO, al die links/rechtsdraaiende melkzuren schijnen erg voedend te zijn en te zorgen voor een stralende huid.......
Geen wonder dat al die 18 jarigen er nog uitzien alsof ze 12 zijn
 
			 
			
			
			voor sommigen wel, voor anderen niet.quote:Op woensdag 22 februari 2006 17:05 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Nou.... ik denk dat 17 cm en nog in de groei voor zo'n meisje echt geen lolletje is.![]()
voor sommigen wel, voor anderen nietquote:Pikmaat is zooooo overrated
Liegbeestquote:Bovendien bedoelde ik met mijn opmerking niet dat ik nu alle pikmaten wil horen.
suuuuuuurequote:De vraag was retorisch. Wat ik wel bedoelde was dat het hier niet perse ging om kleine meisjes met grote mannen maar juist om de sexuele moraal van kinderen van die leeftijd in het algemeen en de dingen die ze doen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat weet ik ook welquote:Op woensdag 22 februari 2006 17:05 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Nou.... ik denk dat 17 cm en nog in de groei voor zo'n meisje echt geen lolletje is.![]()
Pikmaat is zooooo overrated
Bovendien bedoelde ik met mijn opmerking niet dat ik nu alle pikmaten wil horen. De vraag was retorisch. Wat ik wel bedoelde was dat het hier niet perse ging om kleine meisjes met grote mannen maar juist om de sexuele moraal van kinderen van die leeftijd in het algemeen en de dingen die ze doen.
 
			 
			
			
			Dat komt uit het verenigingslied van de Nederlandse pedofielen verenigingquote:Op woensdag 22 februari 2006 17:18 schreef SocialDisorder het volgende:
zullen we het weer gewoon over McKroket-sletten hebben, en de pikmaten laten voor wat ze zijn? Zo'n jong grietje bloedt sowieso al half dood, of je nou 11, 15 of 24 cm warme vleesstaaf in haar grotje duwt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Muslims are the only people who make a lesbian feminist look moderate.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dus hoe dsan ook een gebrek aan de opvoeding...door afwezigheid van de ouders of afwezigheid van intelligentie in de oudersquote:Op woensdag 22 februari 2006 17:36 schreef thaleia het volgende:
Het gaat hier nu wel een heel vreemde kant op. Die meisjes laten zich gemakkelijk nemen omdat hun tweeverdienende ouders hen te weinig aandacht geven, want ze willen zo nodig in een mooi duur huis wonen?
1) Huizen zijn nu eenmaal duur, mensen kiezen er niet voor de lol voor om zoveel te betalen, voor minder kun je geen huis krijgen.
2) Het lijkt mij dat het juist niet de middenklasse kindertjes met twee werkende ouders zijn waar het in het artikel over gaat. Ik zou eerder denken kindertjes met twee NIET werkende ouders, die van huis uit meekrijgen dat de wereld niet groter is dan Tell Sell en uiterlijk.
 
			 
			
			
			Neuh, dit soort dingen zijn altijd al het probleem van de laagste sociale klasse geweest.quote:Op woensdag 22 februari 2006 17:36 schreef thaleia het volgende:
Het gaat hier nu wel een heel vreemde kant op. Die meisjes laten zich gemakkelijk nemen omdat hun tweeverdienende ouders hen te weinig aandacht geven, want ze willen zo nodig in een mooi duur huis wonen?
1) Huizen zijn nu eenmaal duur, mensen kiezen er niet voor de lol voor om zoveel te betalen, voor minder kun je geen huis krijgen.
2) Het lijkt mij dat het juist niet de middenklasse kindertjes met twee werkende ouders zijn waar het in het artikel over gaat. Ik zou eerder denken kindertjes met twee NIET werkende ouders, die van huis uit meekrijgen dat de wereld niet groter is dan Tell Sell en uiterlijk.
 
			 
			
			
			Bij de ene groep (grofweg even twee groepen dan maar) door gebrek aan opvoeding omdat ouders zelf geen idee hebben dat de wereld groter is. Bij de andere groep gebrek aan toezicht/begeleiding of realisatie van de ouders omdat de wereld voor de ouders zelf net even iets te groot is en ze voornamelijk met andere dingen bezig zijn.quote:Op woensdag 22 februari 2006 17:53 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Dus hoe dsan ook een gebrek aan de opvoeding...door afwezigheid van de ouders of afwezigheid van intelligentie in de ouders
 
			 
			
			
			dat wil niet zeggen dat het niet voorkomt bij de beter gesitueerden. Nu is dat iig wel zo. Het zijn echt niet alleen de kinderen uit aso-millieu's. En de ouders hebben vaak genoeg geen idee.quote:Op woensdag 22 februari 2006 17:55 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Neuh, dit soort dingen zijn altijd al het probleem van de laagste sociale klasse geweest.
Nu, in Victoriaans Engeland, in het oude rome, in de middeleeuwen, in de gouden eeuw..
|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |