net gezien ja, merk nu dat het die gozer van langs de lijn is joh, die altijd bij groningen thuis verslag doet,quote:Op zaterdag 15 maart 2008 16:00 schreef Blawh het volgende:
[..]
Wat een trieste presentator
'Of doe je dat niet meer Romano met zo''n kuttoontje'
Yup, moest hier nog even ruimenquote:
Klopt, Henk Kokquote:Op zaterdag 15 maart 2008 16:23 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
net gezien ja, merk nu dat het die gozer van langs de lijn is joh, die altijd bij groningen thuis verslag doet,
lekker onpartijdig
gezellige sfeer in de studio, henk kokquote:Op zaterdag 15 maart 2008 12:54 schreef Strooper het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=bOfIsmTh4tE
Hier vanaf 26:40
Dat was Henk Kokquote:Op zaterdag 15 maart 2008 12:54 schreef Strooper het volgende:
[..]
http://www.youtube.com/watch?v=bOfIsmTh4tE
Hier vanaf 26:40
Waarom? Is toch totaal niet interessant? De Friezen hebben toch de meeste criminelen.quote:Op zaterdag 15 maart 2008 15:28 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ik zou een ratio maken van allochtonen en autochtonen in het profvoetbal en dan kijken wie veroordeeld zijn
quote:Nadat hij op 15 januari 2004 bij De Graafschap niet op de training verscheen, omdat hij na een uit de hand gelopen avondje stappen zijn roes lag uit te slapen in de slaapzaal van het trainingscomplex, werd Abedallaoui op staande voet ontslagen.[4]
Hij vertrok op 29 november 2004 naar Marokko.[5] Voor zijn vertrek had Abdellaoui zijn pensioen van naar schatting een half miljoen euro onregelementair opgenomen bij het pensioenfonds voor profvoetballers (CFK), wat volgens de toenmalige CFK-secretaris gebeurde na bedreiging door Abedallaoui. Er is door CFK geen aangifte gedaan in deze zaak en Abdellaoui ontkent de bedreiging.
Dat is of Mr. Bean of Showtime Arveladze, maar toch niet Abdelloewie?quote:
prikken gewoon met het pipetje een kleur dicht in de buurt en voila!quote:Op maandag 17 maart 2008 17:55 schreef Grulez het volgende:
Waarom zit er eigenlijk altijd een zwart balkje voor de ogen en nooit een blank.. eh ik bedoel wit balkje?
quote:Inrichting neemt ex-prof Helder op
HAARLEM - Oud-international Glenn Helder (38) kan voor behandeling terecht in psychiatrisch inrichting De Waag in Haarlem. De instelling is akkoord gegaan, hoewel reclassering de voormalige prof van Vitesse en Arsenal niet langer wil begeleiden.
afbeelding vergroten Glenn Helder als speler van Arsenal in 1995. FOTO ANP
Helder staat vandaag voor de rechter voor het bedreigen en stalken van zijn ex, mishandeling van haar nieuwe vriend en wapenbezit, aldus het Noord-Hollands Dagblad. Hij zit daarvoor al sinds september in de gevangenis.
Eerdere verzoeken van advocate Liesbeth Diesfeldt om vrijlating van Helder leden schipbreuk, omdat de rechter het risico op herhaling te groot achtte. Behandeling in De Waag zou dat moeten voorkomen.
Psychologisch onderzoek heeft uitgewezen dat Helder lijdt aan een 'narcistische persoonlijkheidsstoornis met borderline-trekken'. Hoewel de voormalioge linksbuiten van Vitesse, Arsenal, Benfica en Oranje die conclusie zelf in twijfel trekt, gaf hij tijdens een eerdere zitting voor de rechter aan 'graag te willen meewerken'. Of dat daadwerkelijk gaat gebeuren, is aan de rechter.
Helder was in 2007 opgepakt en vastgezet wegens mishandeling en het lastigvallen van zijn ex-vriendin. Justitie liet hem vrij mits hij zich zou houden aan de regels van de reclassering. Helder heeft hierin verzaakt en is opnieuw vast gezet in het huis van bewaring in Zwaag.
In de tijd dat Helder voor Arsenal uitkwam, raakte hij aan lager wal. Hij verloor zich in de wereld van glitter en glamour en door een gokverslaving stak hij zich diep in de schulden.
quote:Romano S. vrijgesproken van diefstal
De politierechter in Leeuwarden heeft oud-voetballer Romano S. (36) uit Groningen vrijgesproken van diefstal. Een vrouw uit Drachten, een kennis van S., had aangifte gedaan. S. zou in september 2006 haar bankpas en pincode hebben gestolen en vervolgens in twee weken tijd 7.000 euro hebben gepind. Hoewel er volgens de politierechter vraagtekens bij de handelwijze van S. zijn te plaatsen, is er geen bewijs van diefstal. Ook de aangifte van de vrouw roept vragen op, aldus de politierechter.
S. zegt dat hij de bankpas van de kennis had gekregen en dat hij met haar toestemming geld pinde. In het verleden zou S. de vrouw hebben geholpen toen zij in financiële problemen verkeerde. De twee tegenstrijdige verklaringen roepen zoveel twijfel op dat een vrijspraak moet volgen, luidde het oordeel. De politierechter volgde hiermee de eis van de officier van justitie: ook die twijfelde en eiste vrijspraak.
S. kreeg de bankpas omdat hij zelf financieel even krap zat, zo verklaarde hij. Dit kwam omdat hij meerdere mensen met geldproblemen had geholpen. Er was geen afspraak gemaakt over het bedrag dat hij mocht opnemen. De kennis van S. bestrijdt dit. Ze zegt niet geweten te hebben dat S. haar bankpas had. Dat er geld van haar rekening verdween, ontdekte ze twee weken na de eerste opname.
Het openbaar ministerie had de zaak aanvankelijk geseponeerd. Het vermeende slachtoffer diende daarop met succes een klacht in bij het hof. Justitie kreeg vervolgens de opdracht de zaak voor de rechter te brengen. Een vrijspraak lag volgens de officier van justitie voor de hand: sinds het sepot waren er geen nieuwe feiten aan het licht gekomen. (bron: DvhN, Rob Zijlstra)
quote:26/03 Twee spelers van Southampton op diefstal betrapt
Twee spelers van de Engelse tweedeklasser Southampton werden dinsdag door de politie ondervraagd omdat ze in een nachtclub de jaszakken van het personeel plunderden. Het gaat om de 20-jarige Nathan Dyer en om de 23-jarige Bradley Wright-Phillips. Die laatste is de zoon van ex-international Ian Wright en de broer van huidig international Shaun Wright-Phillips (Chelsea).
Op beelden van de bewakingscamera's van de nachtclub is te zien hoe de twee in de nacht van 27 op 28 februari in een zaaltje voorbehouden aan het personeel in de jaszakken zaten. De buit bestond uit zo'n 150 pond (190 euro), drie gsm's, sigaretten en studentenkaarten.
Vuurwerksmokkel.quote:Op donderdag 27 maart 2008 18:17 schreef maril het volgende:
Theo Lucius heeft toch alleen ergens een kindje verwekt , dat is toch niet crimineel?
Met zijn illegale rommel blies iemand zich half op. Maar goed, eigen schuld. 'Straf' uitgezeten.quote:
Kruising tussen FC Thun en Romano Sion?quote:Op vrijdag 28 maart 2008 00:18 schreef Ofyles2 het volgende:
En dan nog een rits Sion-spelers die zich schuldig maakten aan (groeps)verkrachting.
boem boem theoquote:Op vrijdag 28 maart 2008 03:26 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Met zijn illegale rommel blies iemand zich half op. Maar goed, eigen schuld. 'Straf' uitgezeten.
Als je die man soms ziet lopen denk je dat hij wat van zijn eigen vuurpijlen heeft opgerookt.
quote:Gascoigne betaalt taxichauffeur niet
Paul Gascoigne werd ongeveer een maand geleden ontslagen uit een psychiatrische kliniek, maar is nu alweer in het nieuws. De oud-international weigerde een taxirekening te betalen. De chauffeur heeft nu aangifte gedaan bij de politie.
Gazza miste de trein en nam daarom een taxi om de 332 kilometer tussen Newcastle en Birmingham af te leggen. Bij aankomst in Birmingham weigerde hij de rekening van vierhonderd pond (zo’n vijfhonderd euro) te betalen. Toen taxichauffeur Hansale Aziz bleef aandringen zette de oud-voetballer het op een lopen.
quote:Glenn Helder niet terug de cel in
ALKMAAR - De rechtbank in Alkmaar heeft donderdag voormalig voetbalprof en international Glenn Helder veroordeeld tot 373 dagen cel, waarvan 180 voorwaardelijk, met een proeftijd van twee jaar.
afbeelding vergroten Glenn Helder als speler van Arsenal in 1995. FOTO ANP
In de praktijk betekent dat dat hij niet meer de cel in hoeft.
Volgens de rechtbank is Helder schuldig aan het bedreigen en stalken van zijn ex-vrouw, haar werkgever en haar nieuwe vriend, die hij ook heeft mishandeld. Ook had hij een wapen in zijn bezit en heeft hij de telefoon van zijn ex gestolen. Alles speelde zich af in 2006.
Doordat het onvoorwaardelijke deel van zijn straf overeenkomt met het aantal dagen dat hij al heeft vastgezeten in deze zaak, hoeft hij de cel niet meer in zolang hij zich aan de voorwaarden van zijn proeftijd houdt. Een van de bijzondere voorwaarden is dat hij een jaar lang geen contact mag hebben met zijn ex en haar nieuwe vriend en dat hij zich ook niet mag ophouden bij hun huizen.
Officier van justitie Katja van Bijsterveldt eiste twee weken geleden nog 463 dagen cel, waarvan 270 voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. Helder zat vast tot twee weken geleden, toen hij op verzoek van het Openbaar Ministerie (OM) werd vrijgelaten. Volgens het OM had de ex-voetbalprof goede wil getoond.
quote:Glenn Helder weg van de woede
AMSTERDAM - Ooit een ster bij Arsenal, nu voorwaardelijk vrij na zeven maanden gevangenis. Glenn Helder vecht voor zijn zoon Jilani en tegen zijn eigen woede. ,,Ik doe mijn verhaal. Als het misgaat, begrijp je tenminste waaróm het is misgegaan.''
Op de late vrijdagavond, in de auto onderweg naar een feest waar hij als drummer moet spelen, zegt Glenn Helder: ,,Als ik toen had geweten wat ik nu weet, zou ik hem het ziekenhuis in hebben geslagen. Nu moest hij alleen naar een dokter voor zwellingen in zijn gezicht. Althans, dat stond in het rapport van justitie.’’
‘Hij’ is Guido, de nieuwe vriend van zijn (ex-)vrouw, die op zijn werk klappen kreeg van Helder nadat Guido volgens de oud-prof zijn eigen ‘gang’ op Helder had afgestuurd. De botsingen tussen beiden leverden Helder een gevangenisstraf op van zeven maanden. Eigenlijk langer, maar Helder heeft toegestemd om zich in de Alkmaarse kliniek de Waag te laten behandelen. ,,Ik moet mijn woede zien te beteugelen.’’
Hij is daartoe bereid voor zichzelf maar vooral voor zijn zoontje Jilani (6). Het ventje is zijn allergrootste bezit. Dat Helder geen huis meer heeft, geen glanzende bolide uit de 8-serie van BMW zoals in zijn Arsenal-periode en geen stuiver meer bezit, deert hem niet. Dat Helder zoontje Jilani niet meer dagelijks om zich heen heeft, door de komst van een nieuwe man in het leven van zijn vrouw, is voor hem onverteerbaar.
,,Die kleine is mijn alles. Stapelgek ben ik op hem. En hij op mij. Hij is voor Arsenal. Inmiddels weet-ie dat papa daar ook heeft gespeeld. Morgen neem ik hem mee naar een wedstrijdje van de oud-internationals. Ziet hij papa voetballen.’’
Zijn mobieltje trilt. Sms’je van Gerrie Mühren. Of hij Helder de volgende dag moet ophalen. De voetbalwereld heeft de voormalige Spartaan en oud-prof van Vitesse, Arsenal, Benfica en NAC niet laten vallen. Helder is blij nog af en toe tegen een bal te kunnen trappen én muziek te kunnen maken. Hij staart vooruit, zwijgt even en zegt: ,,Als ik voetbal of drum is die woede even weg, snap je? Ik ben op dit moment niet bezig met hoe ik in de toekomst gelukkig kan worden. Ik ben nu alleen bezig te overleven.’’
Toen het arrestatieteam hem de tweede keer wilde meenemen, hadden ze hem niet zomaar te pakken. ,,Ik had op het politiebureau al eens gezegd dat ze mijn nummer konden krijgen. ‘Hier, kun je me bellen. Je hoeft niet in een wagen achter me aan te gaan rijden. Want als ik ruzie krijg met die gozer, en dat krijg ik echt niet zomaar, maar áls ik ga vechten, dan ben ik toch sneller dan iedereen’.
,,Tegen mijn vrouw had ik aanvankelijk gezegd dat ik die gozer, de broer van zangeres Sita, met rust zou laten. Maar er werden zulke smerige spelletjes gespeeld achter mijn rug. Toen dacht ik: jij houdt je niet aan je afspraken, dan ik ook niet meer. Ik zei: ‘rot op, ik krijg hem wel te pakken’. Hij was ondergedoken. Maar ik zei: ‘ik kom je tegen, vriend. Je kunt je verstoppen, maar ik krijg je te pakken’. Dat heette bedreiging.
,,Een heel arrestatieteam ’s morgens om elf uur. Maar ik was snel, hè. In één keer weg, met blote voeten over de trambaan. Heel Amsterdam keek mee, ha,ha. Vier agenten sprintte ik er zo uit. Als ik achterom keek, zag ik ze steeds kleiner worden. Tek-tek-tek-tek, schijnbewegingen, als een komeet ging ik. Alsof ik weer op Highbury liep met een een paar verdedigers achter me aan. Vier man van het eerste arrestatieteam was ik zo kwijt, maar uit de tweede auto kwam een neger. Die bleef maar op mijn hielen zitten. Ik hoorde hem hijgen. ‘Halt, halt, blijf staan, politie’, hoorde ik acher me. Die gozer was net zo fit als ik. Respect. Ik gaf me over en hij heeft me netjes behandeld. ‘Doe even je handen op je rug, Glenn’, zei hij.’’
Hij moet zo optreden. De dj is al bezig. Helder moet na middernacht het feest verder opzwepen met zijn drumsolo’s. Hij drumt zoals hij voetbalde, op gevoel. Snel en ritmisch. De liefhebbers van dance, trance en techno leven zich uit als hij speelt. Hij wrijft over zijn schedel. Het T-shirt van Armani zit strak om zijn gespierde lijf. De buitenkant verraadt niet het verdriet en de woede van binnen.
,,Moet ik mijn haar doen?’’ vraagt hij. ,,Ik scheer elke dag mijn hoofd glad. Glimt het nog? Ik moet douchen, nee, ik zit relaxed. Ik hoef geen modeshow te lopen. Ik zie er toch goed uit, zo? Nou, weet je, ik ga wel douchen. Ik wil wel overal fris verschijnen.’’
Er waren dagen dat op Highbury 36.800 Arsenal-fans een staande ovatie gaven aan Glenn Helder. De voorzet voor de eerste goal van Dennis Bergkamp kwam van Helder. ,,The clock was ticking, schreven de Engelsen. Zoveel dagen en uren zonder doelpunt was hij. Iedereen had het over Dennis, de gewezen ster. Zag je hoe blij het team was toen hij die goal maakte? Dat doelpunt staat op die dvd van Dennis. Ik had natuurlijk geen twijfels over hem. Een grootheid. Hij trainde al geweldig, alleen die eerste goal kwam maar niet. Hij heeft het later een beetje recht gezet, ha,ha.’’
Helder staat op en doet midden in de nacht op een terras aan de Amstel de hele voorzet voor. Stoelen en tafels gaan opzij. ,,Er zit een verhaal achter die goal. Kort daarvoor had je Ajax-Bayern gehad, 5-2. Maakte Finidi George een fenomenale goal met buitenkant rechts. Op Highbury geeft Tony Adams twee minuten voor die goal een pass. Dennis kopt door en ik begin al te sprinten. Ik ga alleen op de keeper af. In plaats van dat ik de keeper omspeel, schiet ik ook met buitenkant voet. Bij Finidi George draaide de bal in de hoek, bij mij was het een inworp voor de tegenstander.
,,Ik was nijdig op mijzelf en dacht: de eerste bal die ik nu krijg, is voor mij. Ik kreeg ’m op mijn borst, speel een man uit, nog eentje en op de dvd zie je me al kijken naar Dennis. Toen de voorzet kwam, maakte hij hem, boem, zo af.
,,Bij Arsenal had ik een grote bek in de kleedkamer, zoals ik die overal had. Maar ik had wel respect voor de ouderen. Tony Adams was de grootste van allemaal. Die kopte aan de ene kant van het veld de bal in bij een corner en als de tegenstander counterde, sprintte hij 90 meter terug om op de achterlijn weer de bal te veroveren. Toen ik dat de eerste keer zag, dacht ik: zo, naar jou luister ik wel. Want jij laat het ook zien met je voeten.
,,Ik had toen alleen het verstand moeten hebben dat ik nu heb. Dan was ik net zo ver gekomen als Robin van Persie en was ik nu klaar geweest. Ik heb vroeg in mijn loopbaan te weinig waarschuwingssignalen gekregen.
,,Bij Vitesse rookte ik mijn eerste sigaret toen ik 25 jaar was. We rookten en dronken. Met Cocu, Latuheru en Jerry Simons gingen we elke maandag naar de Amsterdamse discotheek IT. Op de training speelden we rokers tegen niet-rokers. Het gekke was dat ik gewoon naar een hoger niveau ging. Ik werd dat seizoen derde in de Voetballer-van-het-Jaar-verkiezing. Ik kom ermee weg, dacht ik.’’
Hij heeft stevig gegokt. Daar doet hij niet moeilijk over. ,,Maar niet meer dan tweeënhalf tot drie ton verspeeld in mijn leven. Tussen de acht en negen ton heb ik gewoon weggegeven. Ik vond het te gek: tegen een bal trappen en tonnen opstrijken. Ik verdiende goed geld, terwijl iemand anders met zijn gezin aan de geeuwhonger lag of uit zijn huis gezet werd. Kon ik niet tegen. Als ze dan kwamen, hielp ik. Alleen bleef het niet bij een of twee. Steeds meer klopten er aan. En ik gaf wel. Ik was alleen, had niet veel nodig. Ik had mijn autootje en mijn drumstel, ik vond het goed. Als ik die kleine jongen eerder in mijn leven had gehad, zou ik het anders hebben gedaan.’’
De gevangenis was geen hel voor hemzelf. Wel omdat hij Jilani niet kon zien. ,,Tot acht uur kon ik geen tv kijken. Dan kwamen al die programma’s waar die kleine ook naar keek. Kon ik niet opbrengen, man. Daarbinnen was het verder wel uit te houden. Luister, als je maanden in je auto hebt moeten slapen, is een kamer in de gevangenis een hotel. Het respect van de jongens die er al zaten was groot. Het begon de eerste dag al. ‘Hé Glenn, welkom, hè. Wat doe jij hier, man?’
,,Ik schaamde me voor niemand. Ik heb schijt aan wat anderen inmiddels van me denken. Man, ik heb al zoveel moeten doorstaan. Ik kom van de straat en heb leren overleven. Waarom denk je dat ik de afgelopen jaren dozen heb staan inpakken bij DHL? Waarom denk je dat ik met de leesmap langs de deur heb gelopen? De mensen stonden over mijn schouder heen te kijken of het geen aflevering van Banana Split was. ‘Jij bent toch Glenn Helder, die voetballer van Arsenal? Ja, rot op, en jij zegt dat je de leesmap komt verkopen?’ ’’
,,Iedereen in de gevangenis kende Glenn Helder, de voetballer. Gasten vroegen of ze iets voor me konden betekenen, of ze iemand in elkaar moesten beuken. Twee keer in de week voetbalden we daar. Op het scherp van de snede. Speelden we tegen een vaste groep. Van de 20 keer verloren zij 18 keer. Maar die twee keer dat ze wonnen, moest ik dat vijf weken horen. Brulden ze van de ene naar de andere cel: ‘Hé Glenn, slaap je al? Waarschijnlijk niet, he? Na dat tyfus-pak slaag.’
,,Ik kon het wel hebben. Gilde ik door mijn raampje terug. ‘Ik ben verdomme 39, joh, klootzak. Wat wil je nou? ’ Hoorde ik ze gieren van de lach en beuken op de deur. Mooi man. Het enige nadeel van die gevangenis was, dat ik elke dag mijn hart in mijn keel voelde bonken. Omdat ik elke dag mijn kind miste en die woede voelde. Dat ik dacht, die gast die hier voor gezorgd heeft, die ga ik pakken. Dat is het enige slechte van de gevangenis geweest. Ja, er waren ook gasten die zich ophingen. Maar verder ging het wel.
,,Ik ben geen patser, heb de dingen in mijn leven vóór deze hele affaire niet uit de slechtheid van mijn hart, maar uit de domheid van mijn verstand gedaan. Je ziet toch dat ik geen popiejopie gozer ben.’’
Bij de rechtbank hoorde hij dat hij tekenen van borderline had en een narcist was. ,,Ik moest met een psychologe gaan praten. Die vrouw zat met haar mond vol tanden. Ja, zeg, ik kom niet uit een paasei. Ik kom met uitstekende argumenten terug in een gesprek. Gebaseerd op het leven, op mijn eigen ervaringen. Ik zeg tegen die rechter: ‘Knap hoor, alles gebaseerd op drie uur praten. Ik ben 39 jaar en nu word ik als narcist neergezet’. Woest was ik.
,,Tegen die psychologe zei ik: ‘Douw dat rapport maar in je reet.’ Dat vond ze niet zo prettig.
,,Ik moet blijven knokken. Voor die kleine en voor mijzelf. Maar ook voor anderen. Want als het mis gaat, gaat het niet alleen voor mij mis. Deze zaak is nog niet klaar. Daar ben ik tegen aan het vechten, snap je?’’
quote:,,Een heel arrestatieteam ’s morgens om elf uur. Maar ik was snel, hè. In één keer weg, met blote voeten over de trambaan. Heel Amsterdam keek mee, ha,ha. Vier agenten sprintte ik er zo uit. Als ik achterom keek, zag ik ze steeds kleiner worden. Tek-tek-tek-tek, schijnbewegingen, als een komeet ging ik. Alsof ik weer op Highbury liep met een een paar verdedigers achter me aan. Vier man van het eerste arrestatieteam was ik zo kwijt, maar uit de tweede auto kwam een neger. Die bleef maar op mijn hielen zitten. Ik hoorde hem hijgen. ‘Halt, halt, blijf staan, politie’, hoorde ik acher me. Die gozer was net zo fit als ik. Respect. Ik gaf me over en hij heeft me netjes behandeld. ‘Doe even je handen op je rug, Glenn’, zei hij.’’
Tsjaquote:,,Tegen die psychologe zei ik: ‘Douw dat rapport maar in je reet.’ Dat vond ze niet zo prettig.
wie wie wie?quote:Nederlandse oud-prof opgepakt in Zweden
Een voormalig profvoetballer uit Volendam is in de nacht van zaterdag op zondag in Zweden opgepakt wegens drugssmokkel. De Zweedse politie trof een onbekende hoeveelheid harddrugs aan in de auto van de oud-prof.
De 27-jarige oud-speler van FC Volendam en Telstar werd afgelopen weekend van de weg gehaald, weet het Noordhollands Dagblad. Na de drugsvondst werd hij direct gearresteerd. Ook in de auto van een kennis van de Volendammer werd drugs gevonden.
Nee, Pienaar kreeg juist de klappen van z'n vriendin.quote:Op woensdag 22 februari 2006 20:30 schreef H.Flick het volgende:
Pienaar zou zijn vriendin hebben geslagen.
Niet alleen gokken, onlangs nog vastgezeten dacht ik voor bedreiging en mishandeling.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |