Alle voorgaande wedstrijden waren dat 90 minuten.quote:Op zondag 19 februari 2006 18:21 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ongepaste kutoptimisme weer.
Het was 70 minuten lang huilen met de pet op.
Ja, prima.quote:Op zondag 19 februari 2006 18:23 schreef Silenus het volgende:
[..]
Alle voorgaande wedstrijden waren dat 90 minuten.![]()
Tuurlijk niet. K denk ook heus niet dat we nu een kans maken tegen Inter of we nu ineens die CL af gaan dwingen. Ben gewoon blij dat ik 6 keer heb kunnen juichen in één wedstrijd, dat is gewoon lang geleden.quote:Op zondag 19 februari 2006 18:24 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, prima.
Maar met 20 goeie minuten per tig wedstrijden is er niet echt een reden om blij te zijn, of zo.
Start Emanuelson dan op 10, woensdag?quote:Ajax gehavend tegen Internazionale
Uitgegeven: 19 februari 2006 17:56
AMSTERDAM - Trainer Danny Blind van Ajax kan woensdagavond tijdens de eerste ontmoeting met Internazionale in de tweede ronde van de Champions League niet over Tomas Galasek, Zdenek Grygera en Wesley Sneijder beschikken.
De Tsjechische aanvoerder viel zondag tijdens de thuiswedstrijd tegen RBC (6-0) uit met een dijbeenblessure. Landgenoot Grygera scheurde vrijdag op de training een spier in zijn kuit. Sneijder ondervindt nog te veel hinder van zijn hamstring. Pienaar, Manucharyan en Mitea ontbreken al langer in het keurkorps van Blind.
Grygera
Het uitvallen van Grygera is een grote tegenvaller voor de Ajax-coach. Hij heeft tegen Inter slechts de beschikking over twee mandekkers. Vermaelen en Heitinga moeten onder meer de Braziliaanse topspits Adriano uitschakelen.
Maduro
Maduro zal Galasek op het middenveld vervangen. Jeugdspeler Sarpong is in de ogen van Blind nog te licht voor het grote werk. Hij moet op het middenveld plaatsmaken voor Emanuelson die als linksback door Juanfran wordt vervangen.
Inter is in de eigen competitie bezig aan een slechte serie. De club haalde uit de laatste drie duels slechts een punt. Na nederlagen tegen Fiorentina en Juventus speelde Inter zaterdag doelpuntloos gelijk tegen Livorno.
quote:Julian Jenner heeft de eerste gesprekken met Ajax reeds gevoerd, zo meldt EuroSoccer. De buitenspeler van NAC Breda wordt al geruime tijd gelinkt aan de Amsterdamse club, waar hij in aanmerking moet komen voor de rechtsbuitenpositie.
Ajax zal wel haast moeten maken met een eventuele transfer. Naar verluidt zijn meerdere clubs geinteresseerd in Jenner. Het zou sowieso gaan om AZ en Feyenoord. Jenner heeft echter zijn voorkeur voor Ajax uitgesproken.
De Amsterdammers kunnen Jenner eventueel voor een redelijke transfersom binnenhalen. NAC Breda zou een bedrag van rond de 1,5 miljoen euro vragen voor de aanvaller, die dit seizoen echt doorbrak in het eerste elftal van de Brabanders.
Mocht Ajax naast Jenner grijpen, dan heeft de club meer ijzers in het vuur. Volgens diverse media zou technisch directeur Martin van Geel ook de ontwikkeling van Ugur Yildirim (SC Heerenveen) en Jesper Gronkjaer (VFB Stuttgart) in de gaten houden.
Ik zei nog dat Ajax zou winnen dankzij de individuele kwaliteiten van die 2 spitsenquote:Op zondag 19 februari 2006 18:37 schreef devv05 het volgende:
Volgens mij was dit wederom een dieptepunt voor dit seizoen, wat verschrikkelijk slecht en saai. Ongelooflijk dat je dan nog met 6-0 weet te winnen, dat zegt wel genoeg over hoe slecht RBC dan wel niet was en een beetje over de individuele kwaliteiten van Huntelaar en Rosenberg, die de wedstrijd gered hebben.
Het is in ieder geval duidelijk dat RBC niet in de Eredivisie thuishoort. Dit sloeg echt helemaal nergens op.
Ja dat zou zeker wat zijn, maar niet echt een succes denk ikquote:Op zondag 19 februari 2006 18:58 schreef Roeni3 het volgende:
Nogmaals, begint Urby aanstaande woensdag als 10? Dat zou wat zijn.
Zoals het op NU.nl staat is het vrij zeker dat hij op 10 begint. Ben benieuwd.quote:Op zondag 19 februari 2006 19:04 schreef keijz het volgende:
[..]
Ja dat zou zeker wat zijn, maar niet echt een succes denk ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |