wheheh teringlijer!quote:Op zondag 19 februari 2006 00:02 schreef Erosjuhhh het volgende:
waarom wil je beginnen btw?
probeer eens djarums / kretek sigaretten! verkrijgbaar bij de betere kiosk.. echt heerlijk!
Dat is pas een duur geintje !quote:Op zondag 19 februari 2006 13:00 schreef ddx het volgende:
gewoon naar de winkel rennen en aantal merken kopen en dan gewoon proberen ?
ben je er na aantal weken wel achter welke het 'beste' is..
/Deskundige meldt zichquote:Op zondag 19 februari 2006 01:34 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Nog meer als Marlboro en Camel ???
vroeger kocht ik wel eens giurana cigaretten (weet naam niet exact). pakjes van 10 stuks voor dezelfde prijs als een 20 pak marlboro.quote:Op maandag 20 februari 2006 00:16 schreef Sander170 het volgende:
Weet iemand wat nou eigenlijk echt een heel erg duur merk sigaretten is, en hoeveel beter is die eigenlijk dan de goedkopere merken ???
Waarom zijn die sigaretten dan eigenlijk zoveel duurder heeft dit soms met het import te maken ofzo ???
Ja, 't is veel lekkerder!quote:Op zondag 19 februari 2006 00:32 schreef Boer-maat het volgende:
Zelf roken is anders dan de geur los.
quote:Op zaterdag 18 februari 2006 23:57 schreef Sander170 het volgende:
Ik zou graag jullie mening willen weten over sigaretten, mijn vraag is welke sigaretten pakje (merk, eventueel kleur) vind jij het lekkerst om te roken en waarom vind je juist die lekker of wat vind je eraan lekker ???
Ik ben zelf geen roker maar wil er wel aan gaan beginnen omdat ik hetzelf altijd heel erg lekker vind ruiken.
Dus ik ben erg benieuwd wat jullie me aanraden, en kom dan niet met van ik raad het af want het is slecht voor je, dat weet ik ook wel.
Ben eigenwijs weet ik, maar ik ga roken en ben er nog niet helemaal uit welk merk ik wil gaan roken !
Mensen laat u horen ???![]()
Wat ben jij een smerige leugenaar zeg, bah.quote:Op maandag 20 februari 2006 10:18 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
meer zeg ik niet!
Al eens gekust met iemand die rookt? Bah!![]()
quote:Op zondag 19 februari 2006 00:30 schreef Asielzoekers het volgende:
Laat je niet opnaaien door de anti rook brigade, ze zijn jaloers op jouw keuze om te gaan roken. Stuk voor stuk ontberen ze schaamhaar, een ruggengraat en testikels zo groot als tennisballen.
Mensen die je afraden te roken zijn overwegend lelijk, christelijk of sociaal incompetent (of een zielige combinatie van de drie genoemde factoren) en proberen hun frustratie op jou, de coole roker, te botvieren.
quote:Op maandag 20 februari 2006 10:21 schreef BrauN het volgende:
[..]
Wat ben jij een smerige leugenaar zeg, bah.
Eerst zeg je dat je niet meer gaat zeggen... en dan begin je ineens tóch te praten, en wel over kussen met rokers. Ik walg van types als jij.
ja hoor.. hijs leuk!!quote:Op maandag 20 februari 2006 10:21 schreef BrauN het volgende:
[..]
Wat ben jij een smerige leugenaar zeg, bah.
Eerst zeg je dat je niet meer gaat zeggen... en dan begin je ineens tóch te praten, en wel over kussen met rokers. Ik walg van types als jij.
Nou, bij deze mijn mening: Hoe stom ben je dat je ervoor kiest om te gaan roken!! Ik rook zelf al 10 jaar, maar het is gewoon geen aanrader. Vind het zonde van mijn geld en mijn conditie. Dan zeg je ook nog dat het komt omdat je er zo lekker ontspannen van raakt. Je raakt ontspannen omdat je er verslaafd aan bent en dus juist gespannen wordt als je het niet neemt. Voor een niet roker heeft het echt geen effect hoor. Ik ben zelf stom geweest om ooit te beginnen, maar ik was toen een puber en jij bent (naar eigen zeggen) meerderjarig, je zou toch denken dat je dan ook wat verstandiger bent.quote:Op zondag 19 februari 2006 00:09 schreef Sander170 het volgende:
Ik vraag ook de mening aan de rokers onder ons zelf ?
Ik rook zelf al zo'n 15 jaar en vind het af en toe alleen wat zorgwekkend voor m'n gezondheid.quote:Op maandag 20 februari 2006 16:40 schreef mirannie het volgende:
[..]
Nou, bij deze mijn mening: Hoe stom ben je dat je ervoor kiest om te gaan roken!! Ik rook zelf al 10 jaar, maar het is gewoon geen aanrader. Vind het zonde van mijn geld en mijn conditie. Dan zeg je ook nog dat het komt omdat je er zo lekker ontspannen van raakt. Je raakt ontspannen omdat je er verslaafd aan bent en dus juist gespannen wordt als je het niet neemt. Voor een niet roker heeft het echt geen effect hoor. Ik ben zelf stom geweest om ooit te beginnen, maar ik was toen een puber en jij bent (naar eigen zeggen) meerderjarig, je zou toch denken dat je dan ook wat verstandiger bent.
Mijn advies: koop een pak zware shag, rook die in 1 dag leeg en je bent genezen van je waanideeen.
Oh, begrijp me niet verkeerd, ik ben ook dol op mijn sigaretje, maar begrijp alleen niet dat je er bewust voor kiest om eraan te beginnen. Wat je niet kent, kun je ook niet missen, een beetje dat principe.quote:Op maandag 20 februari 2006 17:16 schreef Lkw het volgende:
[..]
Ik rook zelf al zo'n 15 jaar en vind het af en toe alleen wat zorgwekkend voor m'n gezondheid. Want ik hou van roken!
Het zijn prettige momenten waarop je even rust neemt en nadenkend wolkjes uitblaast. Of een andere keer in een café sámen rookwolkjes uitblaast, die zich dan vermengen en het samenzijn onderstrepen. Ook op de tram wachten wordt prettiger met een peuk in de bakkes. Of wat te denken van de eerste 's ochtends bij de koffie?
Wat is er prettiger dan een verlangen dat steeds ingevuld wordt, een behoefte die je steeds kan bevredigen? Mmmmm, het geeft een heerlijk tevreden gevoel dat niet-rokers moeten ontberen, steeds maar weer verlangen - bevredigen, verlangen - bevredigen. Het is fantastisch!
Daarom ben ik nog steeds een blije roker: [afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |