Peter!!!
Toch wel terecht vind ik. Keer op keer heeft hij de jury fantastische gerechten voorgeschoteld, gecompliceerd maar goed gebalanceerd en perfect klaargemaakt. In een professionele omgeving had hij wat meer moeite dan Dean: leer- en handelingssnelheid zijn bij hem wat minder, logisch als je 40 jaar ouder bent. Maar als hij het eenmaal onder de knie heeft, doet hij zeker niet onder voor Dean. Raymond Blanc was aan het eind van de dag vol lof over Peter.
Daksha liet te veel steken vallen, paniekte te vaak. En op het moment supreme een rauwe vogel serveren kan echt niet.
Ook het hert van Dean was vrijwel rauw. Ik denk dat Peter een terechte winnaar is.
![]()
Erg leuk ook, dat iemand van 60 nog een kans krijgt om zo'n grote ommezwaai in zijn leven te maken. En dat heeft hij helemaal zelf bevochten.
Dean en Daksha zijn ook wel binnen hoor. Dean kan zo aankloppen bij de chef waar hij gisteren in de uitzending kookte. Daksha deed al catering, met haar naam kan ze dit succesvol doorzetten. Ik weet niet of ze al haar eigen cateringbedrijf had, maar dit kan ze nu zo oprichten. Een lening van de bank zal geen probleem zijn.
"Nederlanders koesteren hun zelfoverschatting, terwijl ze hun gebrek aan beschaving en bescheidenheid als assertiviteit vieren."