quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:12 schreef snakelady het volgende:
[..]
Waar haal jij uit dat ik in een stad woon?
Wettelijk gezien was de hond niet meer op eigen terein, hij liep namenlijk de jack russel achterna naar een andere straat.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:25 schreef aso het volgende:
Wat een fijne situatie zou het worden als je (waak) hond niet eens eigen grond mag verdedigen. 'kvind het te belachelijk voor woorden wat er gebeurt is, die vent mag van mij een spuitje krijgen niet de hond. Onbelangrijk waar het gebeurt stad, dorp ,whatever.
Inderdaad... Dat is ook mijn mening. En had hem helemaal lens geslagen als ik zag dat ie ook nog m'n wijf neersloeg.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:31 schreef asdqert het volgende:
Kudo's voor je broer dat-ie die klojo niet na de eerste ram al neerhoekte. Ik had me niet ingehouden ben ik bang.![]()
Nu weten wij ook niet hoe die ploert eruit zag natuurlijk, als het een deurpost-vullende dommekracht was is het natuurlijk iets anders met 'eerste ingeving'.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:35 schreef Donders het volgende:
[..]
Inderdaad... Dat is ook mijn mening. En had hem helemaal lens geslagen als ik zag dat ie ook nog m'n wijf neersloeg.
Dan beroep je je op uitlokking, is nogsteeds verboden. Dit is zowel sneu voor de hond als voor je broer dat je zoiets moet mee maken. Maar als die vent zo bekend is hoe kan het dan zijn dat hij nu al vrij is?quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:28 schreef snakelady het volgende:
[..]
Wettelijk gezien was de hond niet meer op eigen terein, hij liep namenlijk de jack russel achterna naar een andere straat.
Die man moet eigenlijk zijn hond ook niet los uitlaten, dat is vragen om problemen en mijn broer moet voortaan beter nakijken of de deur van de schuur wel dicht zit als de hond er zit (zit aan andere kant opening naar de tuin, niet dat mensen denken dat de hond de hele dag in de schuur zit.)
Toen hij zag dat zijn vriendin werd geslagen heeft hij die man ook een paar flinke klappen verkocht en toen greep die man een mes.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:35 schreef Donders het volgende:
[..]
Inderdaad... Dat is ook mijn mening. En had hem helemaal lens geslagen als ik zag dat ie ook nog m'n wijf neersloeg.
Ik denk dat een tokkie de meeste woorden die jij hier neerplempt niet eens kent laatstaan kan SKREYFUN.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:35 schreef snakelady het volgende:
Mensen, is het zo moeilijk om enigszins respect te hebben voor andere mensen?
Is het echt zo moeilijk te begrijpen dat je niet perse in een achterstandswijk hoeft te wonen om dit soort voorvallen te krijgen? dat het hier gaat om 1 persoon die zijn agressiviteit niet in kan houden en dat botviert op andere.
Of komen jullie (de mensen die zich nu aangesproken voelen) daadwerkelijk alleen op fok! om andere mensen voor de gek te houden, als dat zo is zou ik even naar jullie eigen kijken aangezien de behoefte om je eigen te verhevenen boven anderen alleen maar voortkomt uit het feit dat je bar weinig zelfvertrouwen en zelfrespect hebt.
Of zoals al eerder geschreven, te veel tijd en te weinig hersencellen.
Ik zou het prettig vinden als we nu weer gewoon op het onderwerp zelf kunnen ingaan inplaats van te gaan discussieren of ik en/of mijn familie nou wel of niet in de catogorie Tokkie behoort en of we nou wel of niet in een dorp of in een stad wonen.
Dat lijkt me namenlijk totaal niet relevant.
Hij is wel een enorme flinke vent, vandaar dat de buurt ook bang is voor hem.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:36 schreef asdqert het volgende:
[..]
Nu weten wij ook niet hoe die ploert eruit zag natuurlijk, als het een deurpost-vullende dommekracht was is het natuurlijk iets anders met 'eerste ingeving'.
Volgens mij gaat er bij iedereen een knoppie om als zijn vrouw geslagen word, ik zou mij nooit kunnen inhouden, is in iedergeval nog nooit gelukt.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:36 schreef asdqert het volgende:
[..]
Nu weten wij ook niet hoe die ploert eruit zag natuurlijk, als het een deurpost-vullende dommekracht was is het natuurlijk iets anders met 'eerste ingeving'.
Hoe het komt dat hij eerder vij is gekomen en nu weer zo snel dat weet ik niet.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:36 schreef aso het volgende:
[..]
Dan beroep je je op uitlokking, is nogsteeds verboden. Dit is zowel sneu voor de hond als voor je broer dat je zoiets moet mee maken. Maar als die vent zo bekend is hoe kan het dan zijn dat hij nu al vrij is?
Heeft je broer wel aangifte gedaan?
civiele procedure opstarten: onkosten optellen(dierenarts,kleding, eigen arts, psychische schade) enz enz. lekker laten betalen.
Hij heeft toch een eigen bedrijf, komt daar nog boven op gederfde inkomsten.
suc6 dr mee
En de kosten van de advocaat.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:41 schreef snakelady het volgende:
[..]
Hoe het komt dat hij eerder vij is gekomen en nu weer zo snel dat weet ik niet.
Mijn broer heeft wel aangifte gedaan en krijgt de kosten van de verlore werkdag, de dokters en dierenartskosten ook terug over de rest weet ik niet, zal het morgen eens vragen aan hem.
haha, ja he, maar ach, er kwam wel iets heel mooist uit, is ondertussen alweer 9 maanden geleden.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:42 schreef Oksel het volgende:
[afbeelding]
JIj hebt er ook een flinke bult aan overgehouden zie ik..
Geen idee hoe dat zit, ze zitten nu nog midden in een rechterlijk debat over wat de volgende stappen zijn die ze gaan ondernemen.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:52 schreef Skorpija het volgende:
Maar ze kunnen toch een straat verbod aanvragen als ze zich bedreigd voelt?
Dan mag hij niet binnen 100 meter van hun huis komen/verschijnen ofzo..
Je leert je honden "afwijkende commando's", en dan neem je "turk" om aan te vallen? En dan probeer je nog doodserieus over te komen alsof jij verstandig omgaat met je honden?quote:
Dan kosten ze de maatschappij nog steeds geld...quote:Op vrijdag 17 februari 2006 16:18 schreef Maikuuul het volgende:
Het beste voor dit soort mensen: gehandicapt slaanhebje er geen last meer van
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |