Sjonge jonge wat een sukkels lopen er toch rond.
Mijn broer ging vorige week een nieuwe identiteitskaart aanvragen, omdat zijn oude bijna verlopen was.
Hij netjes betaald enz., de kaart zou gemaakt worden, en een week later kon ie die ophalen. Gaat ie weer naar huis, komt ie er 2 dagen later achter, verrek als ik nu word aangehouden heb ik geen identiteitskaart. Hij vroeg zich af, of die kaart altijd daar gehouden word, zolang hij op die nieuwe moet wachten. Had ie ook helemaal niet bij stil gestaan.
Dus mijn moeder zo bezorgt als moeders zijn, eens even gebeld naar de gemeente, of het normaal is, dat die kaart daargehouden word. De kaarten worden daar gehouden als ze verlopen zijn.
Nou die van mijn broer was niet verlopen, dus dat was een vergissing, hij moest toch maar langskomen en het verhaal uitleggen. Foutje moet kunnen
Maar nou komt het
Wil ie vandaag zijn kaart op gaan halen, krijgt ie hem niet mee, omdat hij geen identiteitsbewijs kan laten zien
Whaha
Hij kwaad, ja maar die hebben jullie gehouden enz., en mijn moeder heeft nog gebeld, en dat was een vergissing, dus ik moest maar langskomen, en zeggen dat we gebeld hadden enz.
Die vrouw overleggen met haar baas, nou moet ie morgenvroeg wir terugkomen, dan had die vrouw overlegt met haar collega die mijn broertje de vorige keer heeft geholpen.
Dus mijn broer maar weer kwaad naar huis.
Mijn vader wilde nog bellen toen strax maar ze waren al niet meer te bereiken.
Ben benieuwd hoe het morgen af gaat lopen, men hoe dom zijn die mensen bij de gemeente