quote:Op woensdag 1 februari 2006 02:15 schreef I.R.Baboon het volgende:
Omdat niemand het doet. Door de week vanaf 1 uur, in het weekend vanaf 2 uur, waar je ook bent.
Mwoah, moet je iets minder selectief zijn.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:34 schreef Lamon het volgende:
Dit topic kabbelt soms wel heel rustig verder..
Het wordt tijd voor wat nieuwe aanwas.
Er zullen toch wel een paar aangename gebruikers bijgekomen zijn de afgelopen jaren die in een topic als dit niet zouden misstaan?
OK, de eerstvolgende 'nieuwe' user die zich hier waagt, zal ik met open armen ontvangen.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:38 schreef Biene het volgende:
Oh, en natuurlijk reageren op reactie's.![]()
Moet ik echt gaan graven in mijn posts?quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
Niet zo zeuren, Lamon. Biene is hier net een paar maanden, en ik hou niet van te snelle veranderingen.
Maar veranderingen geven nieuwe impulsen, da's goed en kan heel inspirerend werken anders.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
...en ik hou niet van te snelle veranderingen.
*kloon aanmaakt*quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:41 schreef Lamon het volgende:
[..]
OK, de eerstvolgende 'nieuwe' user die zich hier waagt, zal ik met open armen ontvangen.
Als de rest hier dat dan ook doet, kan het bijna niet misgaan.
Ik geloof er geen snars van.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:43 schreef Lamon het volgende:
[..]
Maar veranderingen geven nieuwe impulsen, da's goed en kan heel inspirerend werken anders.
Hallo allemaalquote:
Ik mag hier zeker niet op reageren.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:45 schreef broer het volgende:
Wel een enorm bedrag waar je het over hebt, Lamon. Maar ik snap je ook heel goed als je het gedoe niet wilt hebben.
Ik zou het zelf ook laten schieten, denk ik.
Inderdaad, want Lamon reageert niet op quotes.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:47 schreef broer het volgende:
Sorry, ik ga niet helemaal op het huidige gesprek in, geloof ik.
Ok. Tofquote:Op woensdag 15 februari 2006 01:45 schreef Biene het volgende:
[..]
Hoi, welkom. Lamon staat daar. Met die open armen.
Zie je.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:45 schreef broer het volgende:
Ik zou het zelf ook laten schieten, denk ik.
En voor mij ook.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:48 schreef Lamon het volgende:
Zie je.
Ben ik toch niet helemaal gek.
Een medestander is voor mij bevestiging genoeg.
Wel een beetje voorzichtig doen, hoor!quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:49 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
*knuffelt Lamon toch ook maar ff*
Je weet wel over wie je het hebt, hè?quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:48 schreef Lamon het volgende:
Een medestander is voor mij bevestiging genoeg.
Dit is het punt waarop je iets vertelt, en wij daarop reageren.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:46 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Hallo allemaal
Doe es uitleggen enzo wat dit is
Volgens mij was Drizzt_Dinges hier eerderquote:Op woensdag 15 februari 2006 01:48 schreef Biene het volgende:
[..]
Moet je terug knuffelen, vind ie leuk.
quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Volgens mij was Drizzt_Dinges hier eerder![]()
Normaal gesproken wel, ja.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:50 schreef Lamon het volgende:
[..]
Dit is het punt waarop je iets vertelt, en wij daarop reageren.
Ach, ruimte genoeg hoor.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:50 schreef XcUZ_Me het volgende:
Volgens mij was Drizzt_Dinges hier eerder![]()
En dat *iets*, moet dat ook nog interessant / informatief / leerzaam zijn?quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:51 schreef Lamon het volgende:
[..]
Dit is het punt waarop je iets vertelt, en wij daarop reageren.
Typisch broer.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:53 schreef Lamon het volgende:
[..]
En tijdens het charteren van nieuwe aanwas vertrekken is niet zo tof, broer.
Ja, want anders reageert Lamon niet.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
En dat *iets*, moet dat ook nog interessant / informatief / leerzaam zijn?
Natuurlijk niet.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
En dat *iets*, moet dat ook nog interessant / informatief / leerzaam zijn?
Er zit niet voor niets een slotje op.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:54 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
*biertje pakt*
Zo jongens, laten we es filosoferen over het onding genaamd: "de H'ryarghoz"
Tssk, je moet het niet erger maken dan het is.:(quote:
quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:58 schreef Lamon het volgende:
Tssk, je moet het niet erger maken dan het is.
Het moet vooral geen verplichting zijn hoor. Je mag me best negeren als je dat wilt.quote:Trouwens, ik ben niet de enige met reactieplicht. Als iedereen zijn steentje bijdraagt moet het geen probleem zijn.
*nog eentje inschenkt*quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:59 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hmz... *denkt terwijl nippend aan een wijntje... sorry ben niet zo van het bier![]()
Oh jee, oude wrok komt boven.quote:Op woensdag 15 februari 2006 01:59 schreef Biene het volgende:
Het moet vooral geen verplichting zijn hoor. Je mag me best negeren als je dat wilt.![]()
En ik wil juist slapen, maar ik lag al anderhalf uur naar de wekkerradio te kijken, met m'n tenen te draaien, na te denken over m'n scriptie en dat ik toch écht eens die brief naar m'n verhuurder over m'n kelder moet schrijven en dat het wel handig is dat de parkeerkaarten nog geldig zijn tot 31 maart in verband met het bezoek wat langskomt op m'n verjaardag en wat we morgenavond zullen eten en wat ik voor cadeautje voor m'n moeder moet kopen morgen en dat ik niet moet vergeten om die ene afspraak na te bellen en...quote:Op woensdag 15 februari 2006 02:00 schreef Biene het volgende:
[..]
*nog eentje inschenkt*
Morgen mag ik uitslapen.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |