Jij hebt denk ik de voorrondes gemist...quote:
OK, bedankt voor het compliment.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 23:08 schreef -Vaduz- het volgende:
Goed geanticipeerd Beschouw!
Jee, weet je niet hoeveel werk ik hiermee heb?quote:Op dinsdag 14 februari 2006 23:36 schreef Yeahinho het volgende:
Waarom krijgen we eigenlijk niet de uitslagen te zien?
Het valt me nu pas op dat FC Den Bosch eruit is. Waar vind ik met hoeveel ze van wie verloren hebben..?
Wat een draakquote:Op woensdag 15 februari 2006 00:09 schreef Beschouw het volgende:
[..]
Jee, weet je niet hoeveel werk ik hiermee heb?![]()
Nou vooruit, omdat je zo'n mooie banner hebt gemaakt![]()
[afbeelding][afbeelding][afbeelding]
2-20-8
quote:Op dinsdag 14 februari 2006 20:07 schreef Beschouw het volgende:
Bij een gelijke stand geeft de stem van Lionheaad de doorslag.![]()
Maar je moet ze tóch tellen.... kleine moeite om die uitslag dan even te posten toch?quote:Op woensdag 15 februari 2006 00:09 schreef Beschouw het volgende:
[..]
Jee, weet je niet hoeveel werk ik hiermee heb?![]()
Nou vooruit, omdat je zo'n mooie banner hebt gemaakt![]()
[afbeelding][afbeelding][afbeelding]
2-20-8
Bij gelijke stand gaat vitesse doorquote:Op woensdag 15 februari 2006 12:51 schreef Elvislives het volgende:
Chivas USA-Vitesse: 10-11
Affluiten dan maar
ja want jouw stem is beslissend bij een gelijke standquote:Op woensdag 15 februari 2006 13:21 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Bij gelijke stand gaat vitesse door
Die sukkels hier hebben geen smaak.quote:Op dinsdag 14 februari 2006 21:52 schreef Erasmusch het volgende:
Waar is Feyenoord? En Eagles heeft een ander logo.
[afbeelding]
Of een kwestie van opletten bij de nominatietopics en de eerste ronde....quote:Op woensdag 15 februari 2006 13:48 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Die sukkels hier hebben geen smaak.
Alsof mijn stem had uitgemaakt.quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:05 schreef Lionheaad het volgende:
[..]
Of een kwestie van opletten bij de nominatietopics en de eerste ronde....
trouwens het "gouden" feyenoord logo was genomineerd maar heeft verloren van Kaiser Chiefs
Bepaal zelf wel waar ik post.quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:09 schreef Lionheaad het volgende:
Als je alleen maar kunt zeuren, kun je beter wegblijven...
Niet iedereen kan zijn gekleurde bril afzetten. Blijft toch jammer want je moet naar het logo kijken ipv naar de naam die achter het logo zit.quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:30 schreef devv05 het volgende:
Ongelooflijk dat zoveel mensen nog het lelijke Telstar logo verkiezen boven die van Ajax oud
Ik vind 'm wel een van de mooiere op de lijst, maar dat is natuurlijk persoonlijke smaak. Ik kan me alleen niet voorstellen dat mensen dat oerlelijke logo van Telstar mooier of desnoods minder lelijk vinden.quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:43 schreef Cart_man het volgende:
Ik zie, serieus, niet in wat er mooi is aan dat oude logo? Geen grap.
Ben ik met je eens.quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:43 schreef Cart_man het volgende:
Ik zie, serieus, niet in wat er mooi is aan dat oude logo? Geen grap.
quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:42 schreef tha_dark het volgende:
[..]
Niet iedereen kan zijn gekleurde bril afzetten. Blijft toch jammer want je moet naar het logo kijken ipv naar de naam die achter het logo zit.
Gekleurde brillen ?quote:Op woensdag 15 februari 2006 14:51 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ik vind 'm wel een van de mooiere op de lijst, maar dat is natuurlijk persoonlijke smaak. Ik kan me alleen niet voorstellen dat mensen dat oerlelijke logo van Telstar mooier of desnoods minder lelijk vinden.
Vorige ronde heb ik gemist, maar ik vind zelfs dat simplistische logo van PSV nog beter dan dat gruwelding van Telstar. Heeft weinig te maken met een gekleurde bril lijkt me, ik kan heus wel objectief over 2 plaatjes oordelen.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:44 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Gekleurde brillen ?
Op welk logo stemden jullie dan bij Telstar - PSV de vorige ronde ?
Maja vorige ronde stemden ze van Ajax en Feyenoords kant flink op Telstar.quote:Op woensdag 15 februari 2006 15:47 schreef devv05 het volgende:
[..]
Vorige ronde heb ik gemist, maar ik vind zelfs dat simplistische logo van PSV nog beter dan dat gruwelding van Telstar. Heeft weinig te maken met een gekleurde bril lijkt me, ik kan heus wel objectief over 2 plaatjes oordelen.
Als zoietsquote:Op woensdag 15 februari 2006 13:48 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Die sukkels hier hebben geen smaak.
quote:Op donderdag 16 februari 2006 22:28 schreef Beschouw het volgende:
Stemmen kan nog tot morgenavond!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |