WE ZIJN THUIS!
![]()
Wat zijn jullie Lief
![]()
Het heeft Jordy zeker geholpen dat jullie allemaal zo aan hem dachten!
Het waren twee zware daagjes. We waren daar netjes om 7.00 toen bleek dat er een fout was gemaakt. Bijna waren we weer thuis geweest toen bleek dat de planning op de OK wel klopte, dus snel een bed geregeld en het ging door!
De operatie duurde ruim 3,5 uur, het was allemaal wat complexer als eerst werd gedacht. Zijn bovenste vingerkootjes, het bot dus, was aan elkaar gegroeit. Uiteindelijk is de operatie wel goed geslaagd, al kunnen we daar nog helemaal niks van zien. Vrijdag mag het gips er af en dan zullen we wat zien. We zijn al gewaarschuwd voor veel zwellingen en hechtingen. Afhankelijk hoe het eruit ziet gaat er verband of opnieuw gips omheen.
Vervelend was dat Jordy een allergie blijkt te hebben voor zowel Jodium als pleisters. Overal waar de jodium zijn huid had geraakt was het vuurrood en opgezet en op zijn wang was een grote plek waar de huid af was, door de pleisters van de beademing.
Zeker iets om te onthouden en te vermelden voor de volgende keer.
Naar de OK toe ging alles goed, wel huilen tijdens het kapje maar toch super
Terug uit de narcose was hij compleet in paniek, ik moest hem helemaal vastklemmen op schoot. Zijn ene arm in het gips en zijn andere in een spalk vanwege het infuus
![]()
na een tijdje werd hij wat rustiger en hing hij voor zich uit starend op schoot.... zo zo zielig vond ik hem op dat moment, mijn hart brak echt die eerste uren. Ik hoop werkelijk dat dat de volgende keer wat beter gaat.
Het mannetje had verschrikkelijk veel pijn, maar de morfine deed snel zijn werk en omdat Jordy zo goed dronk, mocht het infuus er al snel af
![]()
Daardoor konden we hem ook wat beter afleiden.
Hij heeft weinig tot niet geslapen van de pijn en is nu eindelijk compleet uitgeput in slaap gevallen.
De morfine gaat nu vervangen worden voor diclofynac 12,5 mg schijnt ook erg zwaar te zijn dus hopelijk werkt het ook voor hem.
Een paar fotootjes als aandenken, ook voor later.
Al heb ik alleen wat foto's van hem toen het weer wat beter ging, maar dat zijn ook de mooiste!
Voor de operatie
![]()
en s'avonds:
![]()
met zijn teletubbie die hij cadeau heeft gekregen omdat hij zo super stoer is geweest!
![]()
en in de speelkamer, kon hij zich toch wel vermaken in de ballenbak, wat dufjes van de morfine, dat wel
![]()
![]()
En nu ga ik ook zo even op bed liggen, ik heb 2 nachten overgeslagen en ben vreselijk moe
Sorry als het verhaal wat onsamenhangend isIk ben iig vreselijk trots op mijn kleine grote vent
[ Bericht 2% gewijzigd door Githa op 15-02-2006 11:23:35 ]