Volgens de NOS was het eerder slimquote:Op zondag 12 februari 2006 14:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
tegen iedereen....
En nu WEER bijna 2-2 door weer een fout van Steek....
quote:Op zondag 12 februari 2006 14:25 schreef H.Flick het volgende:
Stekelenburg schiet hem gewoon tegen een speler van ADO op en de bal rolt bijna in de goal.
iets van 6 kansen voor ADO de laatste 5 minutenquote:Op zondag 12 februari 2006 14:25 schreef tongytongylickylicky het volgende:
is het nou echt zo spannend, of doet radio west maar alsof?
Goed voetbal is dat hèquote:Op zondag 12 februari 2006 14:25 schreef H.Flick het volgende:
Stekelenburg schiet hem gewoon tegen een speler van ADO op en de bal rolt bijna in de goal.
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa.quote:Op zondag 12 februari 2006 14:26 schreef numero_uno het volgende:
En afgelopen
Dat zat ik al te denken, maar wilde even de nadruk leggen op de kleintjes.quote:
Mwah het gaat wel beter nu, alleen Blind blijft niet meer te hanteren.quote:Op zondag 12 februari 2006 14:26 schreef HeatWave het volgende:
Afgelopen...
Wat een KUT partij zeg.....
Genieten met die gast, die maakt het spannend zegquote:Op zondag 12 februari 2006 14:27 schreef 2Drix het volgende:
Echt Stekelenburg weer hor op het laatst![]()
beter? Ze winnen, dat wel, maar voetballend is het naatje, en de hoeveelheid kansen van ADO was echt niet normaal...quote:Op zondag 12 februari 2006 14:27 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Mwah het gaat wel beter nu, alleen Blind blijft niet meer te hanteren.
Inderdaad aub zeg. Waarom moet dat nou allemaal zo in de slotminuten.. RUSTTquote:Op zondag 12 februari 2006 14:27 schreef 2Drix het volgende:
Echt Stekelenburg weer hor op het laatst![]()
het is geen ijskonijn a la vdSarquote:Op zondag 12 februari 2006 14:27 schreef Ayaxola het volgende:
[..]
Genieten met die gast, die maakt het spannend zeg![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |