Nu vergeet je het belangerijkstequote:Op zondag 12 februari 2006 14:20 schreef Sickert het volgende:
thnx to razor..
http://www.break.com/movies/lancheater.html
hoop het niet voor jequote:Op zondag 12 februari 2006 14:31 schreef Razorback het volgende:
[..]
Nu vergeet je het belangerijkste
Zo ga ik Netgamez verlaten
je hoort de kogels en daarna de tv guided missile en dat alles in een halve secondequote:Op zondag 12 februari 2006 14:23 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ik wist niet dat je in de heli kon horen wanneer de gunner switched van gun naar tv guided missile.
Ik hou ook van jouquote:Op zondag 12 februari 2006 14:56 schreef RudyCarell het volgende:
Ik noem geen namen... maar dit vond ik tamelijk triest...![]()
Triest is misschien niet het goede woord, jammer dat wel...quote:Op zondag 12 februari 2006 15:27 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Ik hou ook van jou
Ik zat me eigenlijk al de hele ronde te irriteren en ik had er al helemaal geen zin meer in, toen ging ik maar eens kijken of ik in 'hun' chopper kon komen. Ik was alleen vergeten dat ze bijna nooit neergeschoten worden en dat je dan lang kan wachtenToen heb ik de rondes maar gewoon uitgewacht. Daarna werd het pas weer leuk.
@JP: KalouDat zijn die homo's jaja die homo's uit Breda
Het ging me iig niet om de winstpartij ofzo, die ratio kan me geen zak spelenquote:Op zondag 12 februari 2006 15:36 schreef RudyCarell het volgende:
Triest is misschien niet het goede woord, jammer dat wel...
Inloggen dan komt het vanzelf. Als je aan de zijlijn gaat wachten wordt het idd nietsquote:Op zondag 12 februari 2006 15:54 schreef diamondvoodoo het volgende:
Ik zit hier ook een beetje te niksen en wacht eigenlijk totdat het druk word op onze server maar als iedereen er zo over denkt komtie nooit vol
Maak er een Karkand-only server van en kijk dan of t leeg blijft ...quote:Op zondag 12 februari 2006 15:54 schreef diamondvoodoo het volgende:
Ik zit hier ook een beetje te niksen en wacht eigenlijk totdat het druk word op onze server maar als iedereen er zo over denkt komtie nooit vol
had van jou wat meer creativiteit verwacht...quote:Op zondag 12 februari 2006 16:23 schreef -Dries- het volgende:
Hallo
Homo uit Breda !quote:Op zondag 12 februari 2006 16:24 schreef jpjedi het volgende:
had van jou wat meer creativiteit verwacht...![]()
Cheater !quote:Op zondag 12 februari 2006 16:30 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Mag ik even verwijzen naar mijn voorspellingen:
Het grote BoF BF2 topic: Internal Competition...
quote:Op zondag 12 februari 2006 16:38 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Cheater !
Maar ach, zo ongelooflijk moeilijke voorspelling is dat ook niet. Feyenoord is gewoon geen geweldige ploeg. Aanvallend zijn we goed, verdedigend dramatisch. Tegen AZ gaan we vast ook ontzettend hard onderuit. Lullig is wel dat we straks een veel beter seizoen dan Ajax hebben gedraaid maar dan nog tegen ze moeten knokken voor de CL plaats. Nee lekker eerlijk
Leuk dat jullie alvast even zeggen wat er is gebeurd...quote:Op zondag 12 februari 2006 16:38 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Cheater !
Maar ach, zo ongelooflijk moeilijke voorspelling is dat ook niet. Feyenoord is gewoon geen geweldige ploeg. Aanvallend zijn we goed, verdedigend dramatisch. Tegen AZ gaan we vast ook ontzettend hard onderuit. Lullig is wel dat we straks een veel beter seizoen dan Ajax hebben gedraaid maar dan nog tegen ze moeten knokken voor de CL plaats. Nee lekker eerlijk
Sorryquote:Op zondag 12 februari 2006 18:06 schreef RudyCarell het volgende:
Leuk dat jullie alvast even zeggen wat er is gebeurd...Ik wilde vanaaf gaan kijken...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |