Geen idee. Ik ken de film niet. En ik heb het boek nog niet uit.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:15 schreef LXIV het volgende:
De naam van de roos is toch een van die boeken waarvan je net zo goed de film kunt zien.
Klopt. Slecht leesbaar is het geenszins. Op zinsniveau dan.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:18 schreef LXIV het volgende:
Er wordt behoorlijk wat in uitgewijd. Dat is Eco eigen natuurlijk. Verder is het op zich goed leesbaar.
Die vond ik juist niet door te komen, maar dat komt misschien omdat in het begin van het boek heel erg veel scheepstermen staan en die zeggen me allemaal niets.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 01:18 schreef LXIV het volgende:
Er wordt behoorlijk wat in uitgewijd. Dat is Eco eigen natuurlijk. Verder is het op zich goed leesbaar.
Heb je trouwens "Het eiland van de vorige dag" gelezen? Dat vond ik dan wél weer een leuk boek van hem.
Staat ook vol met wetenschappelijke/filosofische beschouwingen. Maar dan helemaal vanuit het perspectief van een middeleeuwer.
Oh, dan heb ik het dus toch te snel opgegeven.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 11:32 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb geen idee, Biancavia, maar in het Nederlands heb ik hem uitgelezen. Het eerste hoofdstuk is inderdaad amper door te komenMaar daarna wordt het een vrij normaal leesbaar boek hoor!
Door de dag, die nu mijn nacht gaat wordenquote:
openingenquote:Op vrijdag 10 februari 2006 21:25 schreef De-oneven-2 het volgende:
Oh ja, er is een opening.
En mensen hebben een zwak voor openingen. Da's waar ook.
quote:Op zaterdag 11 februari 2006 18:58 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ik wou dat ik twee hondjes was...
Dan kon ik samen spelenquote:Op zaterdag 11 februari 2006 18:58 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Ik wou dat ik twee hondjes was...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |