En het valt iig onder mishandeling met mogelijke voorbedachte rade. De ijzerenstaaf had ze nl wel iets te toevallig liggen. Of zij is ook ziek en penetreert de brievenbus graag met een ijzerenstaaf van binnen uit.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 21:07 schreef TSOL het volgende:
[..]
Ik vind dit eigenlijk ook...een lul door je brievenbus kan toch geen kwaad, hoewel het misschien 'vies' is. Ze had die arme man, die duidelijk psychische hulp nodig heeft, wel pijn kunnen doen met die staaf.
quote:Op woensdag 8 februari 2006 13:50 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik zou me denk ik dood lachen, maar echt schade toebrengen zou ik niet doen. Mjah, misschien een gezichtje erop tekenen..
Lol.... dat is een andere persoon.quote:Leuterpostbode dol op de brievenbus
Bron : Nos
De politie in Leiden heeft mogelijk de 'leuterpostbode' opgepakt. Deze kerel duwde zijn jongeheer door de brievenbus van studentenhuizen.
Een 17-jarige studente kon net op tijd de politie bellen toen de zielepiet met zijn broek op zijn knieën voor haar venster stond. De politie is er niet zeker van dat de opgepakte knaap het ook daadwerkelijk heeft gedaan.
De man is weer op vrij voeten omdat hij niet langer vastgehouden mag worden. Hij wordt wel in de gaten gehouden door de politie. De man heeft bekend dat hij zeker 30 keer voor de brievenbus stond,
Volgens mij wil die gast dat nou juist...quote:Op woensdag 8 februari 2006 14:09 schreef Black_Tulip het volgende:
Oh en als ik het zou zien gebeuren... Bij gebrek aan schade toebrengend gereedschap gewoon hard aan het ding trekken.
Hangt ervan af hoe hard je eraan trektquote:Op woensdag 15 februari 2006 01:41 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Volgens mij wil die gast dat nou juist...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |