Ja, áls je bericht er nog staat.quote:Op woensdag 19 april 2006 21:22 schreef NJ het volgende:
Ik heb op m'n muis een 'vorige' knop zitten. Als ik die melding zie dan druk ik op die knop en vervolgens op ALT-S, net zo lang tot m'n bericht er staat..
Dat staat er bij mij altijd nog. Gelukkig.quote:
Gelul.quote:Op woensdag 19 april 2006 21:35 schreef NJ het volgende:
Dat staat er bij mij altijd nog. Gelukkig.
Geen gelul, FireFox.quote:
quote:Dit was de 64ste post over code 64.
je kan ook F5-en en dan gewoon op "opnieuw verzenden" klikkenquote:Op woensdag 19 april 2006 21:22 schreef NJ het volgende:
Ik heb op m'n muis een 'vorige' knop zitten. Als ik die melding zie dan druk ik op die knop en vervolgens op ALT-S, net zo lang tot m'n bericht er staat..
quote:Op donderdag 20 april 2006 23:45 schreef Xebber het volgende:
Het zit je wel dwars he?
Zodat mensen niet gaan spammen. Heel snel achter elkaar posten, zeg maar.quote:Op donderdag 20 april 2006 23:54 schreef Xebber het volgende:
Mag ik vragen naar de reden waarom die code er is?
Zó vaak heb ik het gelukkig ook weer niet.quote:
Nee, ik ook niet, maar wél in dat specifieke topic dus.quote:Op vrijdag 21 april 2006 00:06 schreef NJ het volgende:
Zó vaak heb ik het gelukkig ook weer niet.
Inderdaad.quote:Vooral in een topic als je een grap maakt, door een snelle toevoeging op je eerste post. Dan is het gewoon essentieel dat er geen ruis tussen zit..
quote:Op vrijdag 21 april 2006 00:07 schreef NJ het volgende:
Zoals nu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |