Frusti ofzoquote:Op maandag 20 maart 2006 12:55 schreef Stpan het volgende:
Het Utrecht publiek zou natuurlijk niet hebben gefloten. Doe niet zo hypocriet man. En oh oh oh, Van den Bergh schoot de bal over de zijlijn. Deden de spelers van FC Utrecht in de 2e helft ook niet gelukkig. Terrol heeft ook geen tijd gerekt, en Jean-Paul de Jong en Tiendalli hebben niemand geprobeerd een kaart aan te naaien. Nee, waren alle ploegen maar zo sportief als FC Utrecht en alle supporters zoals die van jullie. Dan zou het toch een stuk mooiere wereld zijn!
quote:Op maandag 20 maart 2006 15:22 schreef gebruikersnaam het volgende:
IK kan me nog een halve finale amstelcup tegen utrecht herinneren waarin jullie keeper (ponk) rood had moeten hebben, maar later toch de held van de avond is geworden.
Daar heb ik je ook niet over zien posten.
Cvetkov is een goede eerste divisiespits... nuttig voor als we de nacompetitie niet kunnen ontlopen, maar daar ga ik niet vanuit.quote:Op maandag 20 maart 2006 13:28 schreef Stpan het volgende:
Ivan Cvetkov mag alweer transfervrij vertrekken. Logisch, schiet nog geen deukje in een pakje boter.
Wouter Gudde? Die moet wel overtredingen maken om op dit niveau mee te kunnen natuurlijk. Maar hij is nog jong.quote:Op zondag 19 maart 2006 20:41 schreef Eilanden het volgende:
[..]
![]()
* Eilanden is ook bij de wedstrijd geweest
Sparta blonk uit in het maken van overtredingen... die nummer 22 heeft in zijn eentje geloof ik wel 20 overtredingen gemaakt. En wat nou de schijn? Die Polak die moet gewoon zijn gore poten thuishoudenWat een laffe actie... iemand die op de grond ligt voor zijn kop schoppen
Leuk toen tegen ADO, had ie precies één fan in het vak waar ik zat. Heel de tijd brullen: "Cvetkovvvvvvvvv!".quote:Op maandag 20 maart 2006 13:28 schreef Stpan het volgende:
Ivan Cvetkov mag alweer transfervrij vertrekken. Logisch, schiet nog geen deukje in een pakje boter.
Net als op 1 april 1989quote:Op zaterdag 1 april 2006 10:22 schreef Stpan het volgende:
En laten we hopen dat Sparta vanavond gewoon weer eens wint als verjaardagscadeau!
En toch winnenquote:Op dinsdag 4 april 2006 21:19 schreef H.Flick het volgende:
Fijn trouwens dat AZ met een B-team speelt tegen NAC...![]()
Dankzij De Koef, die de poten uit zijn lijf liep voor zijn oude cluppiequote:
quote:Op zaterdag 8 april 2006 23:17 schreef H.Flick het volgende:
Nu weten we in ieder geval hoe Sparta het eventueel in de eerste divisie gaat doen. Nu hopen dat ADO morgen verliest en dan heb je het weer in eigen hand.
Mag ik ook een keer semi-positief zijnquote:Op zaterdag 8 april 2006 23:18 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
omdat je 1 x met dikke cijfers wint
Zegt niets. Als je in de GGD terechtkomt, dan vertrekken er altijd wel wat spelers.quote:Op zaterdag 8 april 2006 23:17 schreef H.Flick het volgende:
Nu weten we in ieder geval hoe Sparta het eventueel in de eerste divisie gaat doen. Nu hopen dat ADO morgen verliest en dan heb je het weer in eigen hand.
Dan is het verschil nog 2 punten en kan de laatste wedstrijd nog steeds beslissend worden (afhankelijk van het resultaat van woensdag). Wel spijtig dat ADO juist nog tegen RBC moet.quote:Op zondag 9 april 2006 11:51 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
ADO pakt wel een puntje tegen FC Twente.
Dat is een formaliteit die wedstrijd tegen RBC. Daar zit echt helemaal niets meer in. ADO gaat het op basis van deze gegevens dus wel redden denk ik. 3 punten hebben ze sowieso al, dus in principe hebben ze gewoon 4 punten voorsprong en 1 wedstrijd meer. Dat moet Sparta nog maar eens in zien te halen, gaat niet lukken denk ik. Zeker niet als ADO nog een bonus weet te scoren ergens, zoals vanmiddag tegen Twente.quote:Op zondag 9 april 2006 11:53 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Dan is het verschil nog 2 punten en kan de laatste wedstrijd nog steeds beslissend worden (afhankelijk van het resultaat van woensdag). Wel spijtig dat ADO juist nog tegen RBC moet.
Het gaat er alleen maar om als Sparta woensdag weet te winnen of als ADO geen punten pakt in Roosendaal. Het zijn nu gewoon 2 finales en als je ze allebei wint ben je veilig.quote:Op zondag 9 april 2006 17:48 schreef Beschouw het volgende:
ADO-Sparta, daar gaat het om. Wat Bayswater al zei.
Dus willem II haalt ze nog in?quote:Op zondag 9 april 2006 17:40 schreef jorienvdherik het volgende:
niks nacompetitie
nac gaat 17e worden
Ricky was wel cool in Helmond.quote:Op zondag 9 april 2006 17:37 schreef H.Flick het volgende:
Ik zou woensdag gewoon weer met hetzelfde elftal starten als gisteren, alleen dan Bruma vervangen voor De Fauw en glazenwasser voor de geschorste Obodai. Zuur voor Ricky, maar die is echt hopeloos uit vorm.
En vorig jaar ging het in de nacompetitie zonder Ricky ook goed.
quote:Op zondag 9 april 2006 19:22 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ricky was wel cool in Helmond.
quote:Op zondag 9 april 2006 17:40 schreef jorienvdherik het volgende:
niks nacompetitie
nac gaat 17e worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |