Is wel gaaf.quote:Op woensdag 8 februari 2006 18:01 schreef flugeltje het volgende:
Heeft iemand het nieuws al gezien op de lushsite? (eindelijk eens écht iets nieuws bij nieuws)
[..]
Hmmm, een gratis goodiebag.... Zou daar ook écht iets inzitten wat de moeite waard is?
Ja en dan monstertjes van yuckie-productenquote:Op woensdag 8 februari 2006 18:04 schreef flugeltje het volgende:
Ik weet ook niet of ik ga kijken hoor... Maar zo'n goodiebag klinkt aanlokkelijk... (tenzij er maar drie monstertjes inzitten, dan ga ik niet helemaal naar A'dam treinen)
Lush NL kennende zit er een krantje en een snippertje zeep in die goodiebag...quote:Op woensdag 8 februari 2006 18:05 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ja en dan monstertjes van yuckie-producten
Zoiets zal het wel zijn ja... Echt gul zijn ze niet inderdaad.quote:Op woensdag 8 februari 2006 18:06 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Lush NL kennende zit er een krantje en een snippertje zeep in die goodiebag...
Ik had laatst 2 keer een fikse bestelling gedaan. (beide keren voor zo'n 100 euro incl verzendkosten) ik dus vier gratis dingen aangeklikt... Krijg ik er per bestelling dus maar 3. (waarschijnlijk omdat het ex bezorgkosten ónder de 100 bleefquote:Op woensdag 8 februari 2006 18:07 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Zoiets zal het wel zijn ja... Echt gul zijn ze niet inderdaad.
Mijn god wat kinderachtig zegquote:Op woensdag 8 februari 2006 18:11 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik had laatst 2 keer een fikse bestelling gedaan. (beide keren voor zo'n 100 euro incl verzendkosten) ik dus vier gratis dingen aangeklikt... Krijg ik er per bestelling dus maar 3. (waarschijnlijk omdat het ex bezorgkosten ónder de 100 bleef)
Ik wist overigens niet dat inpakken geld kost. Kwam ik pas achter toen alles ingepakt en wel op de balie stond... Volgende keer gooi ik er thuis wel een inpakpapiertje omheen...quote:Op woensdag 8 februari 2006 18:13 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Mijn god wat kinderachtig zeg.
Dat van dat cadeautje... tja, je kiest er zelf voor om het in te laten pakken, dus écht onvoorziene kosten zijn het niet. Je kan het ook zelf inpakken. Maar het is inderdaad behoorlijk prijzig.
Da's wel heel flauw jaquote:Op woensdag 8 februari 2006 18:11 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik had laatst 2 keer een fikse bestelling gedaan. (beide keren voor zo'n 100 euro incl verzendkosten) ik dus vier gratis dingen aangeklikt... Krijg ik er per bestelling dus maar 3. (waarschijnlijk omdat het ex bezorgkosten ónder de 100 bleef)
En monstertjes krijg ik zowieso al niet meer bij m'n bestellingen. (ook niet toen ik laatst in Den Bosch in de winkel kocht) Het meest verbaasd was ik nog over het feit dat ik in de winkel moest betalen voor het inpakken van een kadootje... Een euro voor het doosje én een euro voor het papiertje... En dan koop je daar ff voor 80 euro... stelletje krenten![]()
Ja, dat doe ik ook als ik Lush cadeau geefquote:Op woensdag 8 februari 2006 18:15 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Ik wist overigens niet dat inpakken geld kost. Kwam ik pas achter toen alles ingepakt en wel op de balie stond... Volgende keer gooi ik er thuis wel een inpakpapiertje omheen...
Wat zat er allemaal in?quote:Op woensdag 8 februari 2006 18:17 schreef PeRi het volgende:
Laatste keer bij de VIP avond kregen we supervolle goodiebags, dus dat valt nog best mee bij de Leidsestraat.
Klinkt goed iddquote:Op woensdag 8 februari 2006 18:20 schreef PeRi het volgende:
Bij iedereen stuk of 5 maskerproefjes, halve Ruby Red Slippers, stukje Noriko.
Ik zeg net voor de gein tegen vriendlief: "Zullen we naar Amsterdam gaan zondag? Lush wordt opnieuw geopend"quote:Op woensdag 8 februari 2006 18:22 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Klinkt goed idd
Maar ik denk niet dat ik ervoor naar A'dam zou treinen...
Ja, lekker als je zaterdag gaatquote:Op woensdag 8 februari 2006 18:01 schreef flugeltje het volgende:
Heeft iemand het nieuws al gezien op de lushsite? (eindelijk eens écht iets nieuws bij nieuws)
[..]
Hmmm, een gratis goodiebag.... Zou daar ook écht iets inzitten wat de moeite waard is?
Dan is het leukquote:Op woensdag 8 februari 2006 18:49 schreef JacMar het volgende:
[..]
Ik zeg net voor de gein tegen vriendlief: "Zullen we naar Amsterdam gaan zondag? Lush wordt opnieuw geopend"
Zegt hij:"ik kijk wel even". Dat is dus geen nee!
Dus misschien gaan we wel naar Amsterdam![]()
![]()
Gewoon proberenquote:Op woensdag 8 februari 2006 18:55 schreef Anitra het volgende:
IK denk niet dat ik Rick zo ver kan krijgen om zondag ff naar Amsterdam te gaan
wat zijn vrouw-word-dagen?quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:22 schreef Sweetsixteen16 het volgende:
Lotjeb: Met een pot thee en een boek in de badkamer?
Humz... misschien ook maar eens een zithoek inbouwen dan maar![]()
Mijn kamer staat naast de badkamer, dus ik schipper op mijn 'vrouw-word-dagen' tussen de kamers door.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |