Helaasch (?) kom ik nooit in Rotterdam.quote:Op donderdag 2 maart 2006 14:09 schreef dvdfreak het volgende:
Seizoen 1 kost bij MM Rotterdam maar 29.99 euro
Even een schopje, nog 6 dagen!quote:Op zondag 26 februari 2006 17:11 schreef dvdfreak het volgende:
Nog 2 weken!!!!!
The Sopranos heeft even opstarttijd nodig, dat had ik ook. Verwacht ook geen Godfather/Goodfellas, het is anders, you'll see :-) Destijds de eerste paar afleveringen gekeken, vond ik niks. Toen een paar maanden later weer gekeken, geweldig (en toen alle 5 seizoenen in 1,5 week erdoor geramdquote:Op maandag 6 maart 2006 19:38 schreef =HellFire= het volgende:
Zo, probeerweken bij MediaMarkt, was er gisteren toevallig en heb seizoen 1 gehaald. Eerste aflevering was leuk, maar ik vond het nog niet geniaal, maar de aanzet is in ieder geval erg leuk en veelbelovend. Leuk ook die hints naar Godfather/Goodfellas. 'Going Henry Hill on me?!' is alvast leuk bedacht.![]()
De afleveringen worden wel met.... de afleveringen beter. Je groeit echt met de familie, dat is een goed teken. Daardoor is het ook een stuk leuker. Ben alleen nog niet zo kapot van die moeder van Tony, het idee er achter is wel leuk, maar toch... 't mens is TE goed gecast, gewoon ergelijk kutwijf.quote:Op maandag 6 maart 2006 22:18 schreef Scheepschroef het volgende:
[..]
The Sopranos heeft even opstarttijd nodig, dat had ik ook. Verwacht ook geen Godfather/Goodfellas, het is anders, you'll see :-) Destijds de eerste paar afleveringen gekeken, vond ik niks. Toen een paar maanden later weer gekeken, geweldig (en toen alle 5 seizoenen in 1,5 week erdoor geramd![]()
![]()
)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 38% gewijzigd door dvdfreak op 07-03-2006 16:44:24 ]
Haha, inderdaad, tenenkrommend. Gelukkig ging ze op een gegeven moment ook doodquote:Op dinsdag 7 maart 2006 11:19 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
De afleveringen worden wel met.... de afleveringen beter. Je groeit echt met de familie, dat is een goed teken. Daardoor is het ook een stuk leuker. Ben alleen nog niet zo kapot van die moeder van Tony, het idee er achter is wel leuk, maar toch... 't mens is TE goed gecast, gewoon ergelijk kutwijf.![]()
Niet spoilen, tis nog nieuw voor mij!quote:Op dinsdag 7 maart 2006 18:17 schreef Scheepschroef het volgende:
[..]
Haha, inderdaad, tenenkrommend. Gelukkig ging ze op een gegeven moment ook dood
Idd. je groeit er echt in mee, op een gegeven moment vond ik het zelfs echt kut dat Christopher een junk was geworden (de aflevering met de hond daarintegen was weer hilarisch).
quote:Op dinsdag 7 maart 2006 16:38 schreef dvdfreak het volgende:
Nieuwe dromen in seizoen 6(Spoilers)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De droom-afleveringen vind ik met afstand de meest geniale! Ben echt benieuwd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Let alsjeblieft op met spoilers want ik moet de rest nog zien
Tot zover het nieuws
quote:Op dinsdag 7 maart 2006 21:37 schreef L.Mo het volgende:
ff een vraagje tussendoor:
Ik heb net seizoen 1 gezien en ik snap iets niet:Is geen spoiler voor jouSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar misschien wel voor anderen voor wie jouw spoiler al een spoiler is."Ik voel dat ze medelijden met me hebben, ik zou hun willen zeggen dat het niet mijn schuld is dat ik wreed geworden ben, we zijn allemaal wreed geworden."
quote:Op dinsdag 7 maart 2006 21:39 schreef Dada het volgende:
[..]
Is geen spoiler voor jouOh, zoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar misschien wel voor anderen voor wie jouw spoiler al een spoiler is.Kom nu net ook sopranoland tegen, die is ook wel handig, want ik ben niet zo goed in namen bij films
Maargoed, ik ga weer ff verder kijken
Tot zover het nieuws
Misschien wat te laat voor jou, maar ik vond de box met seizoen 1 tm 4 voor maar 100 euro bij dvdvalleyquote:Op vrijdag 3 maart 2006 12:31 schreef =HellFire= het volgende:
[..]
Helaasch (?) kom ik nooit in Rotterdam.Maar toch bedankt voor de vermelding, 30 euro klinkt al heel anders namelijk!
Klopt, die zag ik al tijdje terug staan. Misschien da'k die alsnog haal.quote:Op woensdag 8 maart 2006 12:58 schreef L.Mo het volgende:
[..]
Misschien wat te laat voor jou, maar ik vond de box met seizoen 1 tm 4 voor maar 100 euro bij dvdvalley
http://devshop.dvdvalley.nl/home.tpl?cart=114181879320452572&sku=11702&genre=Boxen
Misschien dat iemand anders er wat aan heeft
Ik hoop dat seizoen 5 en 6 ook op het formaat van deze box komen, maar dan met een grote doos waar ze allemaal inpassen. Ofzoquote:Op woensdag 8 maart 2006 16:06 schreef Blazkowich het volgende:
Tis wel een mooie prijs voor zo'n box. Aan de andere kant als dit seizoen is afgelopen kun je misschien alle seizoenen in 1 box kopen. Dilemma's Dilemma's.
Gelukkig voor mij ken ik mensen die gewoon elk seizoen de box kopen die ik dan weer kan lenen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |