Voor de mensen die de eerdere trackmania spellen niet kennen: Het is een enorm over the top variant op het oude 4d stunts. Een arcade racer waarmee je de meest belachelijke banen kan bouwen en over kan racen. Ik ben het spel zelf nog aan het downloaden, maar als het ook maar half zo leuk is als de vorige delen kan je je er lang mee vermaken.quote:TM NATIONS VEROVERT DE WERELD!
Exclusief op TM-radio, werd het grote nieuws onthuld dat Nadeo een partnerschap heeft aangegaan met het grootste gaming competitie orgaan in de wereld (ESWC). Speciaal voor de 2006 editie zal Nadeo een unieke versie van hun TrackMania spel crëren genaamd TrackMania: Nations. Dit spel zal enkele specifieke gameplay modes zoals een speciale team mode en de world 1vs1 modus bevatten die gebruikt zal worden om het spel in z'n officiële hoedanigheid te spelen en zo mee te dingen.
Het spel bevat 1 omgeving (stadium) met een nieuwe gameplay en racewagens en natuurlijk ook unieke bouwblokken. Dit spel is dus geen uitbreiding of vervolg op TrackMania Original of Sunrise maar bestaat naast deze twee games als een soort van Nadeo paradepaardje dat klaar is om de wereld te veroveren en niet-ingewijden te laten kennis maken met de TrackMania spirit. Bovendien zal het spel volledig gratis zijn maar het zal wel sponsoring content bevatten.
TrackMania is dus ook metteen als officiële dicipline aangenomen door de ESWC, welke een kleine duizend kampioenen van meer dan 50 landen zal laten strijden in het grootste wereldkampioenschap voor online games. TrackMan staat samen naast andere games zoals quake4 en counterstrike CS!
quote:Op maandag 6 februari 2006 15:25 schreef M.Ram het volgende:
tvp
Ga maar even uitleggen wat het verschil is tussen de spelmodussen 'rounds' en 'time attack', zodat je tenminste 'n beetje nuttige post plaatst, ipv de eerste pagina vol te baggeren met rottige rot-tvp's...quote:Op maandag 6 februari 2006 15:25 schreef M.Ram het volgende:
tvp
Bij time-attack probeer je de beste tijd meer te zetten (quote:Op maandag 6 februari 2006 15:32 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Ga maar even uitleggen wat het verschil is tussen de spelmodussen 'rounds' en 'time attack', zodat je tenminste 'n beetje nuttige post plaatst, ipv de eerste pagina vol te baggeren met rottige rot-tvp's...
Je moet éérst Hamachi starten en inloggen, en daarna pas TM opstarten (het programma, niet zozeer 'n race). Als er door iemand een race gestart is, zul je die dan kunnen zien.quote:Op maandag 6 februari 2006 13:36 schreef MosPos het volgende:
Dit krijg ik als ik hamachi opstart:
[[url=http://xs67.xs.to/pics/06061/hia.png.xs.jpg]afbeelding][/url]
Dan start ik TrackMania op, druk op LAN en krijg ik dit:
[[url=http://xs67.xs.to/pics/06061/Untitled896240.png.xs.jpg]afbeelding][/url]
Als ik even wacht komt er nog niks, ik laat hamachi zo staan zoals je hier ziet en start dan TM op.
En nu![]()
quote:Op maandag 6 februari 2006 15:33 schreef fallrite het volgende:
[..]
Bij time-attack probeer je de beste tijd meer te zetten () maar bij rounds speel je in rondes - per ronde krijg je 1 kans om de track uit te rijden (dus geen Enter om te resetten, Enter is gelijk spectaten) en dan tot de 30 punten - 10 punten voor 1e, 6 punten voor 2e etc
Zo was het bij TM Sunrise wel ja. Je moet naar je kunnen presteren, als je dus in theorie de beste van het rijtje bent dan zul je punten verliezen als je derde wordt op een track.quote:Op maandag 6 februari 2006 16:51 schreef Cheiron het volgende:
Volgens mij gaat de ranking niet alleen op speeltijd. iemand die heel veel speelt MOET ook goed presteren om hoog te blijven staan. Als beginneling kun je met goede ritten heel snel bijkomen.
Ik heb nog nooit gezien dat iemand punten verloor, wel dat iemand die 1e werd er maar heel weinig bij kreeg (in de buurt van 0.75). En af en toe is de ladder ook nog downquote:Op maandag 6 februari 2006 17:01 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Zo was het bij TM Sunrise wel ja. Je moet naar je kunnen presteren, als je dus in theorie de beste van het rijtje bent dan zul je punten verliezen als je derde wordt op een track.
Pardonquote:Op maandag 6 februari 2006 17:47 schreef icebliss het volgende:
Die track die ik net speelde mag er wel uit.. 2longdrive oid. Mên, wat een kuttrack. Niemand heeft een tijd neergezet![]()
Hoezo? Het is toch ook gratis? Het enige aan sponsoring wat er inzit, zie je bij de logo's aan de rand van het stadium en het nVidia logo bovenop alle checkpoints.quote:
Meer een tag voor bijv. Vraag en Aanbodquote:Op maandag 6 februari 2006 17:59 schreef fallrite het volgende:
[..]
Hoezo? Het is toch ook gratis? Het enige aan sponsoring wat er inzit, zie je bij de logo's aan de rand van het stadium en het nVidia logo bovenop alle checkpoints.
Heb je gezien jaquote:Op maandag 6 februari 2006 18:59 schreef dekkered het volgende:
was er net ook effe onder de naam kogelvoer
Moet je Advanced of Expert eens doen, zitten ook leuke bijquote:Op maandag 6 februari 2006 18:48 schreef fs180 het volgende:
ben zo begonnen bij beginner training, en hebt het zonder problemen met ergens in de b sectie gedaan.. heb alleen geen zin meer:P
Kijk is bij je opties of je het niet per ongeluk hebt uitgeschakeld ofzo.quote:Op maandag 6 februari 2006 20:17 schreef waveline het volgende:
is er feitelijk motorgeluid, ik hoor namelijk niveel, alleen maar muziek,
mog eerst niet meer op men pa zen pc voor BF2 en nu heb ik eigen pc maar ging eerst ook niet velkeloos werkte niet allemaal direct super maar kom binnenkort wel een keer langsquote:Op maandag 6 februari 2006 19:01 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Heb je gezien jaHet blijft een geniaal spel dat TM
Doe je nog wel eens BF2en :p
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |