Heb jij het gevoel gekregen dat ik trots op ze ben dan? En nee, dat ik niet extreem ben betekent niet dat ik niet mag protesterenquote:Op maandag 6 februari 2006 00:08 schreef Ringo het volgende:
[..]
Maar ondertussen pretenderen zij jouw geloofsgenoten te zijn. Ik zou me rotschamen voor dat tuig, en die onschuldige spotprentjes laten voor wat ze zijn.
En dus niet over de sluwheid van de Joden, blij dat je dat nu toegeeft. Laten we dat dan als uitgangspunt nemen voor de verdere discussie.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:09 schreef Blood_Money het volgende:
[..]
Oh? Laatste keer dat ik de topic titel zag ging het over spotprenten, geloof ik
Weet je waar ik bang voor ben, dat dit een geplande actie was:quote:Op maandag 6 februari 2006 00:07 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dat laatste had hij moeten weten omdat laster van de holocast strafbaar is in ons rechtssysteem.
En niet alleen bij ons, maar bij tal van landen.
Maar ik ben zeker benieuwd naar de rechtzaak.... en de uitspraak.
Hij heeft de zaak op voorhand nog niet verloren vanwege alle ontwikkelingen van afgelopen week.
Geweld is alleen tegen de agressor in de islam. En ja zelfs jij kunt niet ontkennen dat hun het idee hebben dat ze voor hun relige en profeet opkomen.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:08 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Noem je dit opkomen? Zijn deze acties juist niet funest voor het imago van de Islam? Daarnaast zijn deze acties ontstaan door Deense Imams die met andere afbeeldingen dan geplaatst in de krant (Mohammed als varken en Mo die gedekt wordt) rondgingen in het MiddenOosten.
Dat je de cartoons afkeurt begrijp ik, maar ik hoop dat je dit geweld netzo afkeurt.
Maar ff serieus...Als protest op die prenten gebouwen afbranden is natuurlijk wel normaal...? (Ik vroeg je al eerder of je die reactie overdreven vond, of niet)quote:Op maandag 6 februari 2006 00:08 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Of ze sluw zijn of niet is in deze niet relevant. Wat wel relevant is is het meten met 2 maten, de hypocrisie en de inconsequentie van het westen.²
Misschien wel. Maar het is dan wel zo, dat het enkel de mening van deze Deense tekenaars is. Dit hoeft dan ook geen belediging te zijn. Zelfde als de discussie over eventuele vermeende pedofilie van Mohammed. Er zijn enkele feiten/verhalen daarover, en mensen baseren daar hun mening op. Als zij vinden dat Mohammed WEL pedofiel was is dit niet meteen een belediging.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:08 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Deense tekenaars zullen echt niet gaan zeggen: "Ja we bedoelden dat hij een terrorist is".
Deze hufter zal zeker aan het kortste eind trekken. Een spotprent over een bepaalde religie is op geen enkele manier te vergelijken met een spotprent over Joods meisje dat op een gruwelijke wijze is vermoord in de WO2 en afgebeeld wordt in bed met Hitler. Iedereen met een gezond verstand kan het onderscheid zien. Wel laat deze smeerlap duidelijk het ware gezicht zien van hemzelf en zijn partij. Het zou mij niet verbazen dat deze partij verboden zal worden en terecht.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:07 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Dat laatste had hij moeten weten omdat laster van de holocast strafbaar is in ons rechtssysteem.
En niet alleen bij ons, maar bij tal van landen.
Maar ik ben zeker benieuwd naar de rechtzaak.... en de uitspraak.
Hij heeft de zaak op voorhand nog niet verloren vanwege alle ontwikkelingen van afgelopen week.
De joodse Israel's gebruiken hun f-16's om bommen in Palestina te gooien.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:05 schreef Ringo het volgende:
[..]
Vertel dat maar aan die bommendragers die Zijn naam declameren vlak voordat de bus ontploft.![]()
Neen, dat vind ik absoluut niet normaal. Dat heb ik al eerder te kennen gegeven in dit topic, er wordt m.i. te veel aandacht aan gegeven, die Deen is al die aandacht absoluut niet waard.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:11 schreef Blood_Money het volgende:
[..]
Maar ff serieus...Als protest op die prenten gebouwen afbranden is natuurlijk wel normaal...? (Ik vroeg je al eerder of je die reactie overdreven vond, of niet)
Ik heb niet anders dan nonchalant op die frutsels gereageerd. Vind ze overigens veel grover dan de Deense prenten.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:07 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik vind het beiden fout. De mensen die zo luid roepen dat het moet kunnen wat die cartoonist heeft gedaan moet consequent zijn en dit ook roepen als bv. een Abou Jahjah "anti-semitische" tekeningen plaatst op zijn website.
Toegegeven, het is geen Guernica waar we over praten. Artistiek junkfood met een wrange bijsmaak. Maar toch. Wat me het meest shockeert is het buitensporige geweld van de afgelopen dagen, en de rabiate haat die daaruit spreekt.quote:Kijk, ik vind überhaupt dat er te veel ophef wordt gemaakt, van beide kanten, het gaat hier maar om een tekening, ik heb meer het gevoel dat het hier gaat om kudde gedrag, want er wordt te veel waarde gegeven aan de tekening/tekenaar.
Wat overdreven is nogal een understatement.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:16 schreef Donnie.Darko het volgende:
Wat een ophef om niets zeg... ik kan me voorstellen dat sommige Moslims zich beledigd voelen, maar de reactie van hun kant vind ik ook wat overdreven.
1- Mohammed afbeelden is een belediging.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:12 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Misschien wel. Maar het is dan wel zo, dat het enkel de mening van deze Deense tekenaars is. Dit hoeft dan ook geen belediging te zijn. Zelfde als de discussie over eventuele vermeende pedofilie van Mohammed. Er zijn enkele feiten/verhalen daarover, en mensen baseren daar hun mening op. Als zij vinden dat Mohammed WEL pedofiel was is dit niet meteen een belediging.
Nee hoor, leg mij dat onderscheid maar eens uit aub.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:12 schreef rutger05 het volgende:
Iedereen met een gezond verstand kan het onderscheid zien.
1- Valt onder de vrijheid van meningsuiting.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:17 schreef Triggershot het volgende:
[..]
1- Mohammed afbeelden is een belediging.
2- Lullen dat \"the war on terrorism\" geen oorlog tegen islam is en dan wel alleen Islamitische landen aanvallen
3- Terreur in elke zin linken met de islam
4-Mohammed afbeelden als terrorist.
alle punten vormen een soort van woede reactie dat het voor de extremisten gewoon een druppel wordt. En meeste gematigde moslims die radicaliseren, doen dar door bovenstaande punten. Een dialoog staat nooit geblokkeerd in Europa, maar naam zegt het al spotprent.
ff een zoekende vraag stellen.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:12 schreef rutger05 het volgende:
Deze hufter zal zeker aan het kortste eind trekken. Een spotprent over een bepaalde religie is op geen enkele manier te vergelijken met een spotprent over Joods meisje dat op een gruwelijke wijze is vermoord in de WO2 en afgebeeld wordt in bed met Hitler. Iedereen met een gezond verstand kan het onderscheid zien. Wel laat deze smeerlap duidelijk het ware gezicht zien van hemzelf en zijn partij. Het zou mij niet verbazen dat deze partij verboden zal worden en terecht.
Als je het onderscheid zelf niet kan zien dan verspil ik daar liever geen woorden aan...Hoogstwaarschijnlijk kan ik jou het onderscheid dan ook niet aan het verstand brengen.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:18 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nee hoor, leg mij dat onderscheid maar eens uit aub.
Ik ben zowiezo tegenstander van het over en weer beledigen van elkaar, maar als we dan toch bezig zijn en iederen is solidair met die Denen, laat \"ons\" dan ook bezig zijn en wees dan consequent en gebruik dezelfde argumenten waarmee je die Deen wel ondersteunt ook voor Abou Jahjah.²
1. Als iemand mij een plaatje van Mohammed onder mijn neus duwt zal ik er niet minder om slapen.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:17 schreef Triggershot het volgende:
[..]
1- Mohammed afbeelden is een belediging.
2- Lullen dat \"the war on terrorism\" geen oorlog tegen islam is en dan wel alleen Islamitische landen aanvallen
3- Terreur in elke zin linken met de islam
4-Mohammed afbeelden als terrorist.
alle punten vormen een soort van woede reactie dat het voor de extremisten gewoon een druppel wordt. En meeste gematigde moslims die radicaliseren, doen dar door bovenstaande punten. Een dialoog staat nooit geblokkeerd in Europa, maar naam zegt het al spotprent.
Dat doen wij ook, in ieder geval degenen die voor de vrijheid van meningsuitign zijn. Ik accepteer dat hij die vrijheid heeft, maar dat weerhoud me er niet van naar de rechter te stappen, dit gebeurde namelijk ook in Denemarken! Laat de rechter nou maar beslissen, als hij er geen wettelijke reden voor ziet het te verbieden, dan leg ik me erbij neer!quote:Op maandag 6 februari 2006 00:18 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Nee hoor, leg mij dat onderscheid maar eens uit aub.
Ik ben zowiezo tegenstander van het over en weer beledigen van elkaar, maar als we dan toch bezig zijn en iederen is solidair met die Denen, laat \"ons\" dan ook bezig zijn en wees dan consequent en gebruik dezelfde argumenten waarmee je die Deen wel ondersteunt ook voor Abou Jahjah.²
Het grootste probleem hier is dat er geen duidelijke lijst is waaruit je kunt afleiden wat een belediging is en wat niet. Daar komt ook geen consensus over, dat zie je hier in het topic al. De een vindt de prenten beledigend, de ander kan dit met geen mogelijkheid inzien. Mensen zijn nu eenmaal niet identiek, slechts over een beperkt aantal zeer fundamentele waarden (niet doden etc.) bestaat voldoende overeenstemming om ze de status te geven die jij aan het niet objectief invulbare begrip beledigingen wil geven. Er zal heus (in de ogen van de ontvanger van de boodschap!) misbruik gemaakt worden van de vrijheid van meningsuiting, maar dat moet je slikken, voor het hogere doel (een humane samenleving waar het voor eenieder behoudens een aantal kleine ergernissen prima leven is).quote:Op maandag 6 februari 2006 00:02 schreef Meki het volgende:
[..]
Hoe zou men nu verder kunnen leven als Beledigingen toegestaan zijn
als de holocaust ontkennen toegestaan is . Juist mensen maken er misbruik van maar ze worden niet aangepakt
1- Dan een spotprent van Abou Jahjah even veel.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:19 schreef rutger05 het volgende:
[..]
1- Valt onder de vrijheid van meningsuiting.
2- Tsja, de meeste huidige terroristen zijn moslims.
3- De meeste huidige terreur kan ook in verband worden gebracht met de islam.
4- Valt onder de vrijheid van meningsuiting.
1 Jij niet, moslims wel.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:21 schreef xFriendx het volgende:
[..]
1. Als iemand mij een plaatje van Mohammed onder mijn neus duwt zal ik er niet minder om slapen.
2. Het is een war on terrorism. Nu kan ik wel gaan discussieren over wel of niet liegen over die atoomwapens, maar punt is dat er binnen Europa zelf geen dictoriale regimes zijn waarbinnen terreur gemeengoed is.
3. De afscheidsbrieven van zelfmoordterroristen bevatten nogal vaak een verwijzing naar Allah/Islam.
4. Door punt 3 is het wel voor te stellen dat iemand min of meer dit visueel wil uitbeelden.
Zelfs na 500 jaar zal het afbeelden van een spotprent van een Joods meisje dat in de WO2 op een gruwelijke wijze vermoord is en wordt afgebeeld met Hitler nog alle grenzen overschrijden. In de VS zouden deze cartoons geloof ik wel i.v.m. de vrijheid van meningsuiting gepubliceerd mogen worden. In Europa zou men dat ook kunnen toelaten. Blijft dan enkel over mijn diepste verachting.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:20 schreef Drugshond het volgende:
[..]
ff een zoekende vraag stellen.
Hoelang kun je deze wet nog bekrachtingen in ons strafrecht ?!
50 jaar na dato. ?
100 jaar na dato. ?
500 jaar na dato. ?
De lading achter dit onderwerp zal ooit wegebben als de zoveelste geweldadige bladzijde van de mensheid zonder dat er een justitiele reaktie aan ten grondslag ligt. Hoelang is een dergelijke maatregel 'van gij zult de Holocaust niet belachelijk maken' nog zinvol ?
Ik neem aan dat je het er mee eens bent, dat de enige die echt opgefokt zijn, de echt radicale moslims zijn?quote:Op maandag 6 februari 2006 00:24 schreef Triggershot het volgende:
[..]
1 Jij niet, moslims wel.
2. In Irak zijn er geen wapens gevonden, dictatuur was een secundair smoes. Korea stuurde zelf heel trots zijn foto's op. En VS wou daarom met Korea een dialoog aan/
3. dus als ik een afscheidbrief schrijf en verwijs naar wat inspiratie van jouw reacties, heb ik in jouw naam gemoord?
4. En daarmee de non radicale moslims opfokken?
wel als je nadruk legt op ECHT opgefokt.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:26 schreef VendoR het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je het er mee eens bent, dat de enige die echt opgefokt zijn, de echt radicale moslims zijn?
En dat onderscheid is cruciaal in deze discussie.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:26 schreef Triggershot het volgende:
[..]
wel als je nadruk legt op ECHT opgefokt.
i know, maar velen willen zo een verschil niet tegemoet komen in deze discussiequote:Op maandag 6 februari 2006 00:27 schreef VendoR het volgende:
[..]
En dat onderscheid is cruciaal in deze discussie.
Nou nou, nummer 2 en 3 in mijn reactie zijn slechts constateringen of heb je hier iets zinnigs over in te brengen.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:21 schreef Triggershot het volgende:
[..]
1- Dan een spotprent van Abou Jahjah even veel.
2- Gatverdamme, wat een misselijk reactie.
3- Oh je bent er zo een duidelijk dus.
4- Valt onder een actie en een actie vraagt om een reactie.
Godsamme man, heb je enig idee hoeveel tig x dat is gepost.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:27 schreef J_CDA het volgende:
Hier kunnen we alvast een voorproefje zien van wat ons te wachten staat.
http://cherenkov-radiation.blogspot.com/
niet wanneer men me zo te woord tegemoet komt.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:27 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Nou nou, nummer 2 en 3 in mijn reactie zijn slechts constateringen of heb je hier iets zinnigs over in te brengen.
Ik kom dit verschil nu zeker tegemoet, ik ben me door deze gang van zaken echt bewust geworden van de implicaties die bepaalde dingen hebben. Maar ik zou dit nooit een ander willen opleggen, die zijn, en hopelijk, blijven vrij hun mening te uiten... ook al wordt ik of andere mensen gekwetst. Ik kan tegen een stootje, ik hoop de rest ook.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:27 schreef Triggershot het volgende:
[..]
i know, maar velen willen zo een verschil niet tegemoet komen in deze discussie
Vloeken. Tssssssss.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:28 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Godsamme man, heb je enig idee hoeveel tig x dat is gepost.
1. Je kan dus niet zeggen dat een afbeelding van Mohammed per definitie een belediging is.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:24 schreef Triggershot het volgende:
[..]
1 Jij niet, moslims wel.
2. In Irak zijn er geen wapens gevonden, dictatuur was een secundair smoes. Korea stuurde zelf heel trots zijn foto's op. En VS wou daarom met Korea een dialoog aan/
3. dus als ik een afscheidbrief schrijf en verwijs naar wat inspiratie van jouw reacties, heb ik in jouw naam gemoord?
4. En daarmee de non radicale moslims opfokken?
Jij bent het die mensen persoonlijk aanvalt. Je draait de zaken om.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:29 schreef Triggershot het volgende:
[..]
niet wanneer men me zo te woord tegemoet komt.
quote:Op maandag 6 februari 2006 00:27 schreef J_CDA het volgende:
Hier kunnen we alvast een voorproefje zien van wat ons te wachten staat.
http://cherenkov-radiation.blogspot.com/
Over 500 jaar... is het verhaal weggezet 'zoals nu de 80-jarige oorlog tegen Spanje of een willekeurige andere oorlog'. Het zal tijd kosten, maar mijn gevoel zegt dat het aanzienlijk minder is dan 500 jaar.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:25 schreef rutger05 het volgende:
Zelfs na 500 jaar zal het afbeelden van een spotprent van een Joods meisje dat in de WO2 op een gruwelijke wijze vermoord is en wordt afgebeeld met Hitler nog alle grenzen overschrijden. In de VS zouden deze cartoons geloof ik wel i.v.m. de vrijheid van meningsuiting gepubliceerd mogen worden. In Europa zou men dat ook kunnen toelaten. Blijft dan enkel over mijn diepste verachting.
Doel zou zijn om de taboes van de islam te doorbreken, om de islam een spiegel voor te houden, en vrijheid van meningsuiting vrij spel geven. door ze te beledigen, meest heilige persoon die niet eens door de moslims mag afgebeeld worden uit angst voor verering af te beelden, als terrorist en dan ook nog menen dat ze zovaak moeten afgebeeld worden tot moslims ze kunnen accpeteren...quote:Op maandag 6 februari 2006 00:30 schreef VendoR het volgende:
[..]
Ik kom dit verschil nu zeker tegemoet, ik ben me door deze gang van zaken echt bewust geworden van de implicaties die bepaalde dingen hebben. Maar ik zou dit nooit een ander willen opleggen, die zijn, en hopelijk, blijven vrij hun mening te uiten... ook al wordt ik of andere mensen gekwetst. Ik kan tegen een stootje, ik hoop de rest ook.
Ik vind dat jij nu evengoed aan het propaganderen ben. Je komt aldoor met links en foto's aanzetten, die qua inhoud totaal niks nieuws brengen.quote:
Ik vermoed zelfs dat het verhaal altijd schokkend genoeg zal blijven om ook mensen over 500 jaar te verbijsteren over zoveel onmenselijkheid.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:32 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Over 500 jaar... is het verhaal weggezet 'zoals nu de 80-jarige oorlog tegen Spanje of een willekeurige andere oorlog'. Het zal tijd kosten, maar mijn gevoel zegt dat het aanzienlijk minder is dan 500 jaar.
Zolang de mensen nog wérkelijk geloven dat er in 10 jaar tijd miljoenen mensen machinaal zijn afgemaakt vanwege de ideeën van één psychoticus. Zolang er nog mensen zijn die daarvan kunnen getuigen.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:20 schreef Drugshond het volgende:
Hoelang is een dergelijke maatregel 'van gij zult de Holocaust niet belachelijk maken' nog zinvol ?
Het lijkt er op dat je die foto's niet eerder hebt gezien, houd er rekening mee dat ze bewerkt zijn...quote:Op maandag 6 februari 2006 00:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
![]()
Schokkend inderdaad. Maar dezelfde geluiden hoor je ook wel eens uit blanke hoek.
Is het nu echt onmogelijk om met twee ethniciteiten, geloven of wat dan ook samen te leven zonder dat we elkaar op een gegeven punt uit willen roeien?
Komop mensen, we zouden ondertussen toch beter moeten weten!
Als het een oorlog is waar de vrijheid van meningsuiting op het spel staat, vecht ik mee (enkel met de pen, schrik niet)quote:Op maandag 6 februari 2006 00:32 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Over 500 jaar... is het verhaal weggezet 'zoals nu de 80-jarige oorlog tegen Spanje of een willekeurige andere oorlog'. Het zal tijd kosten, maar mijn gevoel zegt dat het aanzienlijk minder is dan 500 jaar.
wees blij dat ik jou niet aanval.quote:Op maandag 6 februari 2006 00:31 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Jij bent het die mensen persoonlijk aanvalt. Je draait de zaken om.
tja, je kunt je ook afvragen waarom het steeds de moslims zijn die problemen veroorzaken...quote:Op maandag 6 februari 2006 00:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
![]()
Schokkend inderdaad. Maar dezelfde geluiden hoor je ook wel eens uit blanke hoek.
Is het nu echt onmogelijk om met twee ethniciteiten, geloven of wat dan ook samen te leven zonder dat we elkaar op een gegeven punt uit willen roeien?
Komop mensen, we zouden ondertussen toch beter moeten weten!
De schaal waarop het nu gebeurt is nooit zo bedoeld geweest, of wou jij het tegendeel beweren?quote:Op maandag 6 februari 2006 00:33 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Doel zou zijn om de taboes van de islam te doorbreken, om de islam een spiegel voor te houden, en vrijheid van meningsuiting vrij spel geven. door ze te beledigen, meest heilige persoon die niet eens door de moslims mag afgebeeld worden uit angst voor verering af te beelden, als terrorist en dan ook nog menen dat ze zovaak moeten afgebeeld worden tot moslims ze kunnen accpeteren...
Pas wanneer jij tegen mijn stoten kunt, kunnen we verder praten?
Met jouw gevloek beledig en kwets je een hele grote groep christenen. Jij maakt je daarmee schuldig aan wat jij anderen verwijt. Ik heb overigens geen enkele foto gepost en de links die ik heb gepost zijn:quote:Op maandag 6 februari 2006 00:34 schreef Super7fighter het volgende:
[..]
Ik vind dat jij nu evengoed aan het propaganderen ben. Je komt aldoor met links en foto's aanzetten, die qua inhoud totaal niks nieuws brengen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |