10.00 uur
De vergadering is gestart en verloopt niet echt naar Chiel zijn wens.
De bewoners lopen wat heen en weer en Chiel moet op zijn strepen staan om iedereen bij de les te krijgen.
De hotelgasten zitten ondertussen een krantje te lezen op de bank.
met dank aan friztiChiel wil dat er wordt gebeld naar internetproviders om de banner online te hebben. Hij wil weten wie het best is om dingen telefonisch voor elkaar te krijgen. Bart geeft aan dat Viola en Monique daar héél sterk in zijn. Monique en Viola gaan gelijk stijgeren als ze de opdracht krijgen, want ze hebben vandaag hun vrije dag.
Chiel wil promo's hebben voor de diverse activiteiten die op stapel staan. Viola sputterd wat tegen.
De vergadering lijkt veel op een kippenhok, iedereen vliegt in zijn reacties alle kanten op. Chiel doet ernstig zijn best om de orde te houden, maar er is duidelijk weinig vergader discipline.
De kosten voor de boerenkool-avond staat nu ter discussie. De prijs van ¤ 15.00 vindt Chiel te laag. Dit was zo bepaald voor de mensen met een kleine beurs. Viola gaat nu op de bres voor deze groep. Na een discussie over en weer, wordt de prijs verhoogd naar ¤ 25.00, wel moet er eerst worden gekeken of er al aanmeldingen zijn.
met dank aan ForeverblueBart wordt recalcitrant, hij is het blijkbaar niet eens met het beleid en geeft aan dat Chiel volgende week toch weg is en dat ze het dan wel weer anders doen (hij wil opstaan om naar de wc te gaan). Chiel spreekt hem op zijn gedrag aan, Bart lijkt zich wat in te binden en blijft toch maar zitten.
Alle taken zijn uiteindelijk duidelijk en de vergadering wordt gesloten.
Chiel blijft het gevoel houden dat er nogal ad hoc wordt gewerkt en dat planning op lange termijn nog niet goed van de grond komt.
Frank geeft aan dat hij het daar niet mee eens is, hij heeft zijn eigen zaakjes prima voor elkaar.
Chiel zegt tegen Ferri dat hij het maar chaos vindt, en zich zorgen maakt om de continuiteit. Door de huidige werkwijze van de hotelliers, is hij bang dat iedereen straks is opgebrand.
Bart en Viola roken buiten eventjes een sigaretje, met de gasten van vannacht. Ze verteld dat ze door haar man is verrast met dit nachtje HBB. Viola en Bart zijn heel onderhoudend naar hun toe.
met dank aan ForeverblueFerri heeft last van de camera's op zijn knar (zijn woorden). Hij schrijft voortdurend dingen op, die er moeten worden gedaan, maar hij bemerkt dat de lijst alleen maar langer wordt en begrijpt héél goed wat Frank bedoelde, toen die zei dat hij zich even alleen bezig houdt met zijn eigen taken.
Chiel pleit voor planning op langere termijn, zodat een nieuwe manager makkelijker verder kan gaan.
Bart zegt dat de nieuwe manager toch al wel langer weet dat hij in HBB komt, maar voegt er aan toe dat hij dat in Chiel zijn geval niet zeker weet.
De hotelgasten nemen afscheid en zijn erg tevreden over de gastvrijheid, ze hebben genoten.
met dank aan ForeverblueAnita zit in het kantoortje, nog steeds in haar badjas en leest op haar gemak een krantje en lijkt de kunst af te kijken van Monique en Frank, die heel druk doende zijn aan de telefoon.
Bart en Chiel nemen de wijze van organisatie door, en de strubbellingen die er bestaan met de redactie. Chiel zal dit verder met hun oppakken, want hij erkent dat dit voor de hotelliers heel vervelend is. de verstandhouding lijkt nu weer prima en de onderhandelingen verlopen nu ook veel vriendelijker.
Bart geeft aan dat Mickey straks langs komt.
Chiel geeft Bart uitleg hoe je een productie moet opzetten, welke dingen je moet nalopen, wat je zelf moet doen en wat je uit moet besteden.
Samen lopen ze de diverse mailtjes en suggesties door op haalbaarheid.
Monique heeft haar telefoontjes gedaan en gaat lekker buiten genieten van haar vrije dag.
met dank aan ForeverblueBart vertelt aan Moniqque dat hij zijn dagboek schrijft voor zijn dierbaren, hij schrijft al zijn ergernissen en frustraties van zich af. Hij is bang dat de camera's mee lezen vandaar zijn vermelding PRIVÉ. Monique zegt dat hij altijd bij haar kan komen als hij ergens mee zit.
12.30 uur
Mickey komt langs en iedereen heet haar hartelijk welkom. Ze heeft taart en vitamines bij zich.
Ze vertelt dat het niet altijd zo goed op tv werd gebracht en daar was ze pisnijdig om.
![]()
met dank aan SnaptnixBart is héél blij.