Wellicht kunnen we nog een leuk naampje voor op m'n rug verzinnen. Creatieve mensen hoor, die Australiers.quote:Op woensdag 15 februari 2006 20:31 schreef methodmich het volgende:
Klinkt niet: "Nice save by Piekel"
Zidane is te oud.quote:Op woensdag 15 februari 2006 20:33 schreef pekel het volgende:
Schijnt dat de moeder van Tong80 Frans is, van horen zeggen, dus ik weet dat niet zeker. Tong naast Zidane op het WK?
quote:Verrassing na verrassing bij selectie Oranje
Zeist - Bondscoach Marco van Basten presenteerde vandaag voor de oefenwedstrijd tegen Ecuador de selectie voor de wedstrijd. Onder toezient oog van vele Nederlanders, de bekendmaking was live op tv, kwam verrassing na verrassing. Zo werden Nicky Hop, Theo Zwansen en VoreG geselecteerd. 3 namen die daarvoor sporadisch uitkwamen voor de jeugdteams van Oranje. Ook Dennis Genverbrander bleek in de selectie te zitten.
Opvallend van van Basten was het weglaten van vaste doelman pekel en Tong80, 2 smaakmakers van het Nederlands elftal. "We moeten kijken wie we nodig hebben, alles is in het belang van het team", aldus van Basten. Op de vraag of pekel en Tong80 nu uit het beeld zijn, bleef de bondscoach ijzingwekkend stil. Dat bevestigde enigszins het gerucht dat pekel en Tong80 in beeld zijn bij een ander land. Pekel heeft familie uit Australie, het land van Guus Hiddink. Tong80 zijn moeder is geboren in Frankrijk. Daar zijn de Fransen huiverig om Tong80 mee te nemen naar het WK.
Pekel en Tong80 schijnen zelf niet te willen reageren op deze geruchten. "Ik ben verrast, zo'n voorbereiding richting het WK is niet goed. Verder weet ik niet hoe het verder gaat", aldus de doelman van AC Fok!United.
quote:Op woensdag 15 februari 2006 22:08 schreef pekel het volgende:
Tha_Dark en JPzegthallo zijn opgeroepen voor Jong Oranje tegen Jong Liechtenstein, volgende week vrijdag. Graag aanstaande zondag melden in Huis Ter Duin.
Edit: De trainer heeft gebeld met Foppe. Volgende week donderdagmiddag aanwezig zijn ivm met Europees voetbal.
Puerto Rico rekent ook op mij voor 2010!quote:Op woensdag 15 februari 2006 20:47 schreef -Vaduz- het volgende:
Geen WK voor mij, hopelijk zijn we er in 2010 bij!
De europacup wedstrijd is donderdag. Ik heb met Foppe afgesproken dat ik na overleg met beide spelers beslis of ik ze in de selectie opneem of toestemming geef om naar Jong Oranje te gaan. Na het weekend laat ik het hem weten.quote:Op woensdag 15 februari 2006 22:08 schreef pekel het volgende:
Tha_Dark en JPzegthallo zijn opgeroepen voor Jong Oranje tegen Jong Liechtenstein, volgende week vrijdag. Graag aanstaande zondag melden in Huis Ter Duin.
Edit: De trainer heeft gebeld met Foppe. Volgende week donderdagmiddag aanwezig zijn ivm met Europees voetbal.
Klopt als een busquote:Op dinsdag 14 februari 2006 19:17 schreef FrankyMcG het volgende:
Ik las trouwens dat VoreG in de voorselectie van het Nederlands Elftal zit.....
Ik snap het coach.. maar 2 wedstrijden zou gewoon moeten lukken.quote:Op woensdag 15 februari 2006 22:39 schreef Bos81 het volgende:
[..]
De europacup wedstrijd is donderdag. Ik heb met Foppe afgesproken dat ik na overleg met beide spelers beslis of ik ze in de selectie opneem of toestemming geef om naar Jong Oranje te gaan. Na het weekend laat ik het hem weten.
Fout, die is Italiaans. Tong heeft echter al caps gespeeld.quote:Op woensdag 15 februari 2006 20:33 schreef pekel het volgende:
Schijnt dat de moeder van Tong80 Frans is, van horen zeggen, dus ik weet dat niet zeker. Tong naast Zidane op het WK?
Het klopt als een bus. Helemaal die oude Bus 3 die naar Zuilen gaat. Die klopt ja!quote:Op donderdag 16 februari 2006 22:05 schreef Eilanden het volgende:
[..]
Of het sluit als een bus en klopt als een zwerende vinger
Je bent wel uitgenodigd om dit te komen benadrukken in Voetbal Insite maandag! Succes bij Babs en Johan.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 09:56 schreef Dylan Dog het volgende:
Bericht voor de fans: geen nood, ik heb de bondscoach gesproken. Ik ben gewoon een zekerheidje, maar gezien het grote aantal wedstrijden die ik de laatste tijd gespeeld heb, krijg ik rust.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |