quote:
Op woensdag 1 februari 2006 17:22 schreef devv05 het volgende:Aaaaaaaargh! Iemand, help me met Marble Ultra Blast level 28 want hij maakt me echt helemaal gekkkkk
Dat is idd een lastig level. Samen met level 38 waren dat de twee lastigste van intemediate.
Echt veel tips kan ik je er zo ook niet voor geven.
Het eerste stukje moet je gewoon doen. Niet te voorzichtig, gewoon gaan met ide knikker. Bij de bocht moet je wel ff stoppen.
Van het checkpoint moet je gewoon volle snelheid naar beneden. Eventueel over dat flipper ding heen springen.
Het laatste stuk is het lastigste. Mijn tip is gewoon optijd de camera draaien en als je er dreigt af te vallen moet je springen. Dat tussen stukje met grip kun je door twee sprongen halen. je hoeft niet over het schuine te gaan.
Tenslotte is het weer optijd sturen en eventueel springen. Als je recht op zo'n flipper ding af gaat dan kun je er over heen springen.
Als je dat level binnen par wil halen dan mag je geen fouten maken. Ik heb dat level denk ik wel meer dan 100 keer geprobeerd.
Op vrijdag 1 juni 2007 11:29 schreef Tain het volgende:Deze uitspraak mag hier ook wel staan
Spel- en typefouten voorbehouden.