quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:42 schreef PdeHoog het volgende:
Het weer morgen ziet er ook goed uitMorgenochtend nog wat wolkjes, maar 's middags zon
quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:43 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Er even vanuitgaand dat we morgen de huidige wind hebben:
[afbeelding]
Inkomende vliegtuigen: waarschijnlijk bij de kop van de 06 (Kaagbaan). Deze is voor jou makkelijk te bereiken, A-4 vanaf de afslag Hoofddorp. onderaan de afslag rechtsaf, en bij de stopilichten linksaf. Aan het einde van de weg zie je meerdere spotters, zeker met het voorspelde weer.
Startende vliegtuigen: hangt er van af welke baan ze gebruiken. Ik gok de Polderbaan, maar de Buitenveldert zou ook kunnen. Voor de polderbaan moet je bij afslag Hoofddorp linksaf en de weg volgen, eerst lange bocht naar rechts, en dan naar links. Neem dan de eerste afslag rechts, langs het kanaal. Bij de taxibaan kun je rechtsaf, hier kun je in de middag goed fotograferen.
De Buitenveldert is wat lastiger, dat zul je ter plekke moeten proberen.
Doe nou eens iets zinnigs vertellen manquote:Op donderdag 26 januari 2006 22:47 schreef Xilantof het volgende:
tvp enzo.
Zinnigs?quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:48 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Doe nou eens iets zinnigs vertellen manWens ons veel plezier en zo
Bri en Steeph gaan nl. ook mee
Gaat lukken....er ligt nog een 12 liter appelsientje achter in de autoquote:
Dat wordt dan wel weer een probleemquote:bij voorkeur warm (koffie of thee)
Slaap zequote:
Je ziet toch dat ik zwart ben?quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:07 schreef Mauro het volgende:
Zeg RonaldV, ben jij mod geworden?
Omdat je de driehonderdeneerste post hebt gedaan in het vorige topic
Replique hikje? Net als die vage dubbelposten soms...quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:10 schreef Mauro het volgende:
[..]
Ja dat zie ik. Daarom verbaasde het me.
Hoe heb je dat voor elkaar gekregen dan?
Die dubbelposten waar iedereen het over heeft... Waar zijn die? Ik heb er nooit last van!quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:12 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Replique hikje? Net als die vage dubbelposten soms...
Ik ook niet maarja, sommigen hebben er een abonnement op...quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:13 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Die dubbelposten waar iedereen het over heeft... Waar zijn die? Ik heb er nooit last van!
Ik heb het ook wel eens gehad hoor, maar bij mij was het echt een user-error. Gewoon niet opletten als je een post doet.quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:14 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Ik ook niet maarja, sommigen hebben er een abonnement op...
je kan blijkbaar ook berichten van anderen wijzigenquote:Op donderdag 26 januari 2006 22:23 schreef PdeHoog het volgende:
Iemand ervaring met in de buurt van Schiphol fotograferenIk ga morgen eens kijken of het wat kan worden en ben dus op zoek naar goeie tips en zo
[ Bericht 40% gewijzigd door RonaldV op 26-01-2006 22:45 ]
quote:Op donderdag 26 januari 2006 23:28 schreef lostminds het volgende:
wel erg vreemd hikje
FOT SC het kan echt erger!
[..]
je kan blijkbaar ook berichten van anderen wijzigen
Heeeeee wat lees ik nou, ik ga morgen naar schipholquote:Op donderdag 26 januari 2006 22:48 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Doe nou eens iets zinnigs vertellen manWens ons veel plezier en zo
Bri en Steeph gaan nl. ook mee
Ennuh een kan met koffie mee lijkt me geen slecht planquote:Op donderdag 26 januari 2006 22:50 schreef PdeHoog het volgende:
Dat wordt dan wel weer een probleemGeen koffiezetter en geen thermoskan
Volgens mij stond er bij Konijnenberg een D200 vorige week toen ik er wasquote:Op vrijdag 27 januari 2006 08:04 schreef Xilantof het volgende:
Owhja, goedemorgen trouwens, Zit helaas op school en niet bij Nikon voor de D200 introdagen
*Eensch ischquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |