quote:
en nee pompelmoesje, het is niet "tussen de regels lezen" het is zelfs niet "persoonlijk" bedoeld.
Ik ben gewoon in een godsongenadige Army of Lovers bui. Net zoals ik over een paar dagen als ik weer kennis maak met wat hoop is, ik in een Mysterious Cities of Gold bui zal raken.
AoL is als ik me gewoon 100% kut voel over mezelf.
Net zoals Kinderen voor Kinderen is voor als ik in een nostalgische bui ben en wil denken aan mensen die jaren geleden zijn doodgegaan.
En zoals Orgy voor de buien zijn waarin ik de rest van de wereld haat.
Als ik Orgy quote of teksten post... DAN is er iets goed mis en kun je ervan uitgaan dat ik echt flink over de zeik ben op mensen. Orgy is voor de momenten waarop ik me verraden voel. En dan gaat het niet eens over de inhoud, want die gaat over alles behalve dat, maar meer de associaties die ik leg met die muziek omdat ik ze draaide toen ik mijn laatste echte ruzie had waarbij ik de laatste persoon die ik vertrouwde als vriend verloor als zijnde een vriend, en mocht ontvangen als vijand.
Hunger I want it so bad I can taste it.
it drives me mad to see it wasted,
when I need it so bad that it's burning me.
I'm hungry!