Wat moet je dan in hemelsnaam doen om in het nieuwe "strenge" regime een ban te krijgen? Ik dacht dat jullie strenger zouden worden, maar ondertussen zijn het weer lekkere PVDA praktijken: ja maar er zijn verzachtigede omstandigheden want <reden1> <reden2> etc.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 15:35 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Ik zie Het_Biertje hier doorgaans niet trollen, topics verneuken en algeheel baggeren.
Wat weet jij daar nou van dan? Maar goed, ga maar lekker onzinnige dingen posten. Het begint met notes, later volgen er wel bansquote:Op zondag 29 januari 2006 23:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat moet je dan in hemelsnaam doen om in het nieuwe "strenge" regime een ban te krijgen? Ik dacht dat jullie strenger zouden worden, maar ondertussen zijn het weer lekkere PVDA praktijken: ja maar er zijn verzachtigede omstandigheden want <reden1> <reden2> etc.
Zero-tolerance of niet, niet dit domme gezeik van een FA die eens een topic opent met een waarschuwend vingertje om er vervolgens door luie modjes vanaf te komen met een sisser. Willen jullie iets aanpakken doe het dan ook structureel. Maar ja, ik merk het al, je hoeft dit soort topics al lang niet meer serieus te nemen, je kan lekker onzinnige dingen blijven doorposten![]()
Ik weet iig dat het onzinnige gedoe in KLB nog steeds aanhoudtquote:Op zondag 29 januari 2006 23:24 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
Wat weet jij daar nou van dan? Maar goed, ga maar lekker onzinnige dingen posten. Het begint met notes, later volgen er wel bans
Ok, doe je de deur zachtjes achter je dicht? Mooiquote:Op zondag 29 januari 2006 23:26 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik weet iig dat het onzinnige gedoe in KLB nog steeds aanhoudt![]()
Gheg, dat niet alleen, dit hele topic sterft af, en iedereen blijft lekker doorbaggerenquote:Op dinsdag 31 januari 2006 13:31 schreef t0y het volgende:
Die modjes denken echt dat KLB heilig is en ze blijven ook maar ontkennen dat KLB eigenlijk een verkapt ONZ forum is![]()
Of verwijderen omdat er meestal meer als 3 van zo'n zelfde posts in eeen topic staan.quote:Op woensdag 1 februari 2006 19:59 schreef RemcoW85 het volgende:
Natuurlijk is niet iedereen het eens met de TS en soms zie je dus ook dat ze er tegenin gaan. Er is daarentegen wel een verschil tussen er op een normale tegenin gaan of gewoon kort maar krachtig bashen ("Tyf op en loop niet te zeiken"). Dat laatste gewoon editten.
Oke, je hebt kunnen klagen.quote:Op maandag 23 januari 2006 17:13 schreef yvonne het volgende:
Dan maar hier.
Wat is er aan de hand.
KLB verbaggert meer en meer, er staat geen behoorlijk klaagtopic meer tussen.
Hele ritsen users die alleen hun posthistorie in KLB hebben.
hele ritsen users die KLB gebruiken als veredelde ONZ
Hele ritsen users die topics volledig kapen en verkloten.
Hele ritsen users die ongebreidelde en ongefundeerde "kritiek"op de moderatie hebben.
Jullie verkloten de boel, eik horen jullie het op te lossen.
Want je verknalt het voor jezelf, want vanaf nu ga ik ongebreideld bannen..
Het is mooi geweest nu.
KLB op orde houden kan ook zonder zeurtopics. Dat is mijn punt.quote:Op donderdag 2 februari 2006 13:42 schreef yvonne het volgende:
Je punt is?
Enig idee hoe KLB eruit zag?
Mooi.
Dan moet je toch eens beter opletten zeg!quote:Op donderdag 2 februari 2006 14:04 schreef classpc het volgende:
[..]
KLB op orde houden kan ook zonder zeurtopics. Dat is mijn punt.
Het is niet nodig om om elke poep en scheet een topic aan te maken over hoe erg het wel niet is.
Ik heb de KLB inderdaad niet gezien.
Maar jij bent wel de enige die ik over van alles en nogwat hoor.
Het lijkt me dat er toch wel een bron van waarheid in zit dan. Omdat ik toch niet de enige ben die zo denkt. En ik toch echt alleen over jou zo denk.quote:Op donderdag 2 februari 2006 14:11 schreef yvonne het volgende:
[..]
Dan moet je toch eens beter opletten zeg!
De FB topics gemist?
De klachten hier in KLB zelf gemist?
Het komt nu op mij over als " oh Yvonne weer"
Onterecht en gebaseerd op een totale onkunde over wat er aan vooraf is gegaan.
Makkelijk hoor...
Draai je de boel nu niet vreselijk om?quote:Op donderdag 2 februari 2006 14:13 schreef classpc het volgende:
[..]
Het lijkt me dat er toch wel een bron van waarheid in zit dan. Omdat ik toch niet de enige ben die zo denkt. En ik toch echt alleen over jou zo denk.
Maar ik ben offtopic bezig want waar ik het over had heeft niks hiermee te maken. Dus ik ga er ook niet over verder.
Nee Yvon, daar heb ik het niet over.quote:Op donderdag 2 februari 2006 14:17 schreef yvonne het volgende:
[..]
Draai je de boel nu niet vreselijk om?
Je kent de totale voorgeschiedenis niet, je kent de FB topics niet, je hebt geen idee hoe KLB door een bepaalde groep totaal verbaggerd was, ik stel regels vast en doe er iets aan en nu is het mijn schuld.
Vind je zelf niet dat je een beetje krom bezig bent?
En omdat de KLB verkloters nu het hardste klagen zit er een kern van waarheid in
Erg krom!
Waarvan akte.quote:Op donderdag 2 februari 2006 14:21 schreef classpc het volgende:
[..]
Maar voor de rest vind ik, afgezien van dit topic, dat er teveel gezeurd wordt om niks.
quote:Op donderdag 2 februari 2006 14:40 schreef Ludwig het volgende:
Bagger is goed. Leer dat nou eens yvonne! Bagger doet leven!
© ondergetekende.quote:
Want een nonargument. Dan zou je R&P ook op kunnen doeken.quote:Op donderdag 26 januari 2006 01:17 schreef Killer_Mom het volgende:
ook terecht. waar klagen de mensen over, leef, en los t zelf op, niet door op FOK te posten, stelletje zombies.
Neuken?quote:Op maandag 23 januari 2006 17:13 schreef yvonne het volgende:
Dan maar hier.
Wat is er aan de hand.
KLB verbaggert meer en meer, er staat geen behoorlijk klaagtopic meer tussen.
Hele ritsen users die alleen hun posthistorie in KLB hebben.
hele ritsen users die KLB gebruiken als veredelde ONZ
Hele ritsen users die topics volledig kapen en verkloten.
Hele ritsen users die ongebreidelde en ongefundeerde "kritiek"op de moderatie hebben.
Jullie verkloten de boel, eik horen jullie het op te lossen.
Want je verknalt het voor jezelf, want vanaf nu ga ik ongebreideld bannen..
Het is mooi geweest nu.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |