Same here, om eerlijk te zijn.quote:Op zondag 22 januari 2006 23:32 schreef deliberator het volgende:
* deliberator schrikt
damn. engerd zeg
ach zolang de muziek er maar niet onder lijdquote:Op zondag 22 januari 2006 23:36 schreef www.marjol3in.com het volgende:
[..]
Same here, om eerlijk te zijn.
Was 'ie 'vroegah' toch een stuk beter te pruimen
[afbeelding]
![]()
![]()
[afbeelding]
of toch niet?
[afbeelding]
![]()
quote:Op zondag 22 januari 2006 23:34 schreef Mr-Coffee het volgende:
Wahahahaha, hij lijkt wel een kruising tussen een wangstah en een serie verkrachter.![]()
Er gingen al langer geruchten omtrent plastische chirurgie en zo te zien zijn dat niet slechts roddelsquote:Op zondag 22 januari 2006 23:37 schreef Murray het volgende:
Wat heeft 'ie met z'n gezicht gedaan/laten doen?
elke gek zijn gebrekquote:Op zondag 22 januari 2006 23:39 schreef www.marjol3in.com het volgende:
[..]
![]()
En dan te bedenken dat ik ruim 10 jaar geleden hélemaal gek op die kerel was![]()
Ja, dat Slash er niet meer bij hoort is een immens gemis: hij en Axl wáren Guns N' Roses.quote:Op zondag 22 januari 2006 23:52 schreef Boefjetim het volgende:
Maakt me niet uit hoe die kerel er uit ziet, ik wil gewoon Guns N' Roses weer horen dit jaar...
![]()
...zonder Slash![]()
doe maar mix van beidequote:Op maandag 23 januari 2006 00:01 schreef www.marjol3in.com het volgende:
[..]
Ja, dat Slash er niet meer bij hoort is een immens gemis: hij en Axl wáren Guns N' Roses.
Ik vrees dat Axl het succes van eind jaren 80 - begin jaren 90 nooit meer zal kunnen evenaren. Hij had gewoon op het hoogtepunt van de band moeten stoppen.
Ben overigens wel heel benieuwd naar zijn nieuwe sound. Zal het echte (hard)rock zijn? Of toch meer in de sfeer á la November Rain? (ik geef zelf overigens de voorkeur aan de laatste, oftewel de rustige nummers).
Nouja grijs en inhammen is toch niet echt vreemd, die gast is 44 jaar ofzo.quote:Op zondag 22 januari 2006 23:49 schreef www.marjol3in.com het volgende:
[afbeelding]
Even een stuk lichter gemaakt.
Nu is helemáál goed zichtbaar hoe raar zijn uitgroei zit (inhammen zijn zichtbaar), vooral daar bij zijn oor. Lijkt wel of hij grijs is en kort haar heeft, maar dat d.m.v. haarextensions probeert te verbergen. Ranzig baartje ook.
** Marjol3in heeft haar huiswerk goed gedaan **![]()
Nog meer pijltjes erbij en ik trap 'm over naar het plastische chirurgie forumquote:Op zondag 22 januari 2006 23:49 schreef www.marjol3in.com het volgende:
[afbeelding]
Even een stuk lichter gemaakt.
Nu is helemáál goed zichtbaar hoe raar zijn uitgroei zit (inhammen zijn zichtbaar), vooral daar bij zijn oor. Lijkt wel of hij grijs is en kort haar heeft, maar dat d.m.v. haarextensions probeert te verbergen. Ranzig baartje ook.
** Marjol3in heeft haar huiswerk goed gedaan **![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |