Ik ben weer eens te enthousiastquote:Op maandag 23 januari 2006 09:25 schreef pluisje het volgende:
*stop-bord opsteekt
Nog een klein maandje wachten!!
Staat er ook bij: vanaf half februari
Maar hij is ok
jaaaa, dat zoek ik..kauwgomballen luchtjequote:Op maandag 23 januari 2006 09:26 schreef XcUZ_Me het volgende:
SHE: Probeer de Rockstar, die is echt mierzoet. Beetje kauwgomballenluchtje
Heb je van de Kerstproducten ook de Snow Fairy gehad toevallig? Das ultieme kauwgomluchtquote:Op maandag 23 januari 2006 09:31 schreef SHE het volgende:
[..]
jaaaa, dat zoek ik..kauwgomballen luchtje
Iemand ervaring met de think pink box?
Je zou Olive Branch moeten proberen en Veganese voor je haar! En I Love Juicy als shampoo.. en... en... Heb je trouwens het donkere hartje of de rozige? De ene is met chocola en die andere heeft een beetje een sinasappelgeurtje ergens.. Producten zijn allemaal geweldig!quote:Op zondag 22 januari 2006 22:39 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Tis alleen zo duuuuuuuuuuur. En snowfairy vond ik een beetje te zoet. Maar die soft coeur of weet ik het is zoEn dat maskertje WOW!
Trouwens van dat boeddha vormpje scrub zeepje (ben de naam kwijt) wordt mijn huid helemaal zacht en een beetje vettig, maar positief vettig als in babybilletjes zacht
Verdorie ik had die winkel nooit binnen moeten gaan.
Wanneer is de volgende meet
Alleen al om de doos is de Think Pink geweldig!quote:Op maandag 23 januari 2006 09:31 schreef SHE het volgende:
[..]
jaaaa, dat zoek ik..kauwgomballen luchtje
Iemand ervaring met de think pink box?
Ik dus ook nietquote:Op maandag 23 januari 2006 10:11 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik hoef er niks voor terug hoorKarma ken ik en m.u.v. de Milky Bar heb je precies de zeepjes waar ik geen fan van ben
.
Mail me maar eventjes op mebelt apestaartje xs4all punt nlJe woont in R'dam toch ook?
Jaaa die lijken op elkaarquote:Op maandag 23 januari 2006 10:21 schreef vriendinnie het volgende:
Zijn Snowcake en Snowfestival vergelijkbaar qua geur? Ben namelijk helemaal verslaafd aan Snowcake en Smitten en zoek nog meer dingen die er qua geur op lijken.
Er zijn wel mensen hier die ze wel erg lekker vindenquote:Op maandag 23 januari 2006 10:15 schreef SHE het volgende:
[..]
Ik dus ook nietDaarom liggen ze er dus nog. Had deze allemaal aangeschaft op advies van een vriendin,maar muv babyface gebruik ik ze niet , want ik vind ze niet zo lekker ruiken
![]()
Heel verstandigquote:Daarom leek het mij een goed idee even bij de experts alhier te checken.
Kijk, dat zou weer verzendkosten en gehak in de zeep schelenquote:Woon idd in R'dam !
quote:Ga dan ook maar de pink box bestellen![]()
Ik wacht het vol spanning afquote:Mail je zo![]()
Zeepquote:
quote:Op maandag 23 januari 2006 10:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
ZeepMet bitterkoekjes/amandel-geur
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |