Je wist het nog niet??quote:Op maandag 30 januari 2006 23:38 schreef jimjim1983 het volgende:wtf Plastikman en Richie Hawtin zijn dezelfde persoon
![]()
www.beatfreax.nl is vrij minimalgericht.quote:Op maandag 30 januari 2006 23:47 schreef jimjim1983 het volgende:
weet iemand misschien een goede site met een agenda voor minimal feesten?
Ja, het was een erg toffe avond. Makcim was een lekkere inkomer. Matt John draaide lekker diep en Bart Skils was gewoon weer erg goed. Vooral de eerste helft van zijn set, toen kakte -ie een beetje in. Daarna nog naar een after geweest van de Pickup-club en daar tot een uurtje of 10 doorgefeest...quote:
De Clubs + Parties-sectie van mnml.nl vind ik ook een goeie:quote:Op maandag 30 januari 2006 23:47 schreef jimjim1983 het volgende:
weet iemand misschien een goede site met een agenda voor minimal feesten?
Alleen naar Londen voor de Wighnomy Brothers?!?!?!?!quote:Op dinsdag 31 januari 2006 22:41 schreef jimjim1983 het volgende:
ah thanks voor de links
ik ga misschien naar Londen voor de Wighnomy Brothers![]()
ik koppel er ook een bezoek aan vastquote:Op woensdag 1 februari 2006 12:18 schreef DubzOne het volgende:
[..]
Alleen naar Londen voor de Wighnomy Brothers?!?!?!?!
Ze zijn vaak genoeg in NL te vinden...
Afgelopen zomer werd je er echt dood mee gegooid! Op bijna ieder festival stonden ze wel geprogrammerd...quote:Op woensdag 1 februari 2006 12:23 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
ik koppel er ook een bezoek aan vast
maar ik dacht juist dat the wighnomy brothers niet zo vaak in NL kwamen
oh ok, toen kende ik ze nog nietquote:Op woensdag 1 februari 2006 12:46 schreef DubzOne het volgende:
[..]
Afgelopen zomer werd je er echt dood mee gegooid! Op bijna ieder festival stonden ze wel geprogrammerd...
uuhm kan dat niet gewoon een kwesite van smaak zijn?quote:Op woensdag 1 februari 2006 12:52 schreef LostFormat het volgende:
Wat ik al zei, er is zoveel meer dan alleen hun. Ga dan gewoon vaak naar NL minimal feestjes ipv veel geld uit te geven om de WB te zien.
quote:Op woensdag 1 februari 2006 12:59 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
uuhm kan dat niet gewoon een kwesite van smaak zijn?![]()
ik ken nu shit van Plastikman, Richie Hawtin, Bart Skills, Ricardo Villalobos, Jay Haze, Robag Wruhme, Steve Bug, Daphne Daretta, Dominik Eulberg en nog een paar anderen maar ik vind die sets van de Wighnomy Brothers echt geniaal.
en zoals ik al zei:quote:Op woensdag 1 februari 2006 13:04 schreef LostFormat het volgende:
[..]
Gast, ik weet dat je hun het tofst vind, dat heb je al gezegd. Maar ik doel er alleen maar op dat het zonde van je geld is om speciaal voor hun naar london te gaan. Er is zoveel meer dan zij alleen dus genoeg voor je te ontdekken op feestjes in Nederland. En zoals dubzone ook al zei, ze komen zo vaak in NL.
quote:ik koppel er ook een bezoek aan vast
quote:this is a style of music that is more fashion than function. Listening to it makes you sophisticated, and actually liking it makes you 1337. Supposedly. But it suffers from the same flaws that infect cyberpunk literature: namely, that the authors are so enthralled with their own ideas and liberal use of asides to detail minute concoctions--almost for the sole satisfaction of their geek fanbase--that it's often at the expense of putting out a decent product.
heeh dan ben ik ook eindelijk cool!quote:Op donderdag 2 februari 2006 16:59 schreef jimjim1983 het volgende:
http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html
wat er bij minimaal staat
[..]
Ik zal het maar alvast verklappen voordat je net zo'n shock krijgt als bij Plastikman <> Hawtin: Robag is een Wighnomyquote:Op woensdag 1 februari 2006 12:59 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
uuhm kan dat niet gewoon een kwesite van smaak zijn?![]()
ik ken nu shit van Plastikman, Richie Hawtin, Bart Skills, Ricardo Villalobos, Jay Haze, Robag Wruhme, Steve Bug, Daphne Daretta, Dominik Eulberg en nog een paar anderen maar ik vind die sets van de Wighnomy Brothers echt geniaal.
Goeie tip voor de TS inderdaad: gratis minimal te looien op www.textone.orgquote:Op donderdag 2 februari 2006 17:26 schreef UncleFunk het volgende:
Diverse netlabels brengen ook regelmatig goede releases uit. Ook op het gebied van de atmosferische techno en dubtechno
quote:Op donderdag 2 februari 2006 17:49 schreef Frank-NL het volgende:
[..]
Ik zal het maar alvast verklappen voordat je net zo'n shock krijgt als bij Plastikman <> Hawtin: Robag is een Wighnomy
quote:Op maandag 30 januari 2006 20:43 schreef jimjim1983 het volgende:
weet iemand hoe dit nummer heet?
http://3voor12.vpro.nl/3voor12/archief/index.jsp?showme=dj-sets dan naar ALLE DJ SETS, dan naar de W en dan de set van de Wighnomy Brothers op Traffic 27-3-2004 (Oh Brother, there art thy beats!) dat nummer op 42 minuten.
thanksquote:Op zaterdag 11 februari 2006 12:01 schreef teknomist het volgende:
[..]
Wishmountain - Radio.
http://www.discogs.com/release/4066
Side A2.
Mwah had dan het dubby Hong Kong genoemdquote:Op zaterdag 11 februari 2006 14:51 schreef omikronupsilon2005 het volgende:
1 van de beste minimal cd's:
Monolake - Polygon_Cities
http://www.discogs.com/release/471540
Theo Parrish - Falling up (Carl Craig Remix)quote:Op zaterdag 11 februari 2006 13:12 schreef jimjim1983 het volgende:
kent iemand de set van Andre Galluzzi @ Flex, Wenen? ik zoek de naam van het eerste nummer
quote:Op vrijdag 24 februari 2006 16:02 schreef Vin_100 het volgende:
[..]
Theo Parrish - Falling up (Carl Craig Remix)
Dikke plaat.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 16:02 schreef Vin_100 het volgende:
[..]
Theo Parrish - Falling up (Carl Craig Remix)
I second thatquote:
niemand?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 11:00 schreef jimjim1983 het volgende:
hoe heet dat nummer van Wighnomy waarin een man zingt "all I wanted....All I needed is youuu....in my life" oid
ja doe ik normaliter ook maar je kan momenteel niet uploaden daar vanwege 'maintenance'quote:Op maandag 13 maart 2006 16:10 schreef LostFormat het volgende:
Voortaan als je sampletjes uploadt doe dat dan op www.putfile.com Daar kan je ze meteen afluisteren. Werkt stukken handiger dan die yousendit.
Server too busy...quote:Op maandag 13 maart 2006 16:09 schreef jimjim1983 het volgende:
en weet iemand misschien hoe dit nummer heet:
http://s38.yousendit.com/d.aspx?id=178P3RFB80ERG0N2QPJ4DT8M8D (sampletje is een beetje zacht)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |