Geweldig! En heeft dat vette wijf ook nog die 20.000 dollar gebruikt om een maagband oid te nemen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:41 schreef LuQas het volgende:
[..]
Ik zie het nu pas, wat eng.![]()
Het zal je moeder maar zijn...
Ligt aan wat ik gekocht heb. Een netje sinaasappels? Ja. Een plasmascherm? Nee.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:37 schreef LuQas het volgende:
Als een caissière jullie 50 euro te veel teruggeeft, geven jullie het dan terug?
Neuh.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:37 schreef LuQas het volgende:
Als een caissière jullie 50 euro te veel teruggeeft, geven jullie het dan terug?
Ja, ze heeft de DARK SIDE dollars gewoon aangenomen!quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:43 schreef TehRockstar het volgende:
[..]
Geweldig! En heeft dat vette wijf ook nog die 20.000 dollar gebruikt om een maagband oid te nemen.![]()
![]()
LCD is the way to goquote:Op donderdag 19 januari 2006 18:44 schreef Dave het volgende:
[..]
Ligt aan wat ik gekocht heb. Een netje sinaasappels? Ja. Een plasmascherm? Nee.
Pff, ze was zelf één grote zwarte blubberbal dus die dark-side dollars passen er ook wel bij.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:45 schreef Dave het volgende:
[..]
Ja, ze heeft de DARK SIDE dollars gewoon aangenomen!
Come on. Ze hield gewoon wat vocht vast.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:47 schreef TehRockstar het volgende:
[..]
Pff, ze was zelf één grote zwarte blubberbal dus die dark-side dollars passen er ook wel bij.
quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:46 schreef Dave het volgende:
[..]
Daar twijfel ik dus over voor de slaapkamer.
En een boel lucht voor haar voortdurende gegil.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:48 schreef Dave het volgende:
[..]
Come on. Ze hield gewoon wat vocht vast.
Ik word er bijna bang van. Ze lijkt zo zelf het toppunt van darksided. Dat kleine meisje heeft er waarschijnlijk niet van kunnen slapen.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:41 schreef LuQas het volgende:
[..]
Ik zie het nu pas, wat eng.![]()
Het zal je moeder maar zijn...
quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:10 schreef Ang3l het volgende:
Van manias: http://video.google.com/videoplay?docid=5464505634137914176
Kan niks zijn.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:52 schreef DennisMoore het volgende:
*dvd's gekocht*
Veel voor weinig.
Een vergelijkbaar effect heb je waarschijnlijk ook wel met porno met zwaar behaarde bears, Dave.quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:49 schreef Dave het volgende:
LCD schijnt heel veel last van ghosting te hebben. Bij het voetbal bij een bewegende camera wordt het gras bijvoorbeeld een groene waas, terwijl het bij een stilstaande camera wel scherp en in detail is.
Niet dat ik voetbal kijk, maar goed.
Dat was je sowieso al door die scooterquote:Op donderdag 19 januari 2006 18:56 schreef Jerruh het volgende:
hehe, vanavond ga ik de uberhetero spelen met een slijptol!
push me, and then jjust touch me, till I can get my
satisfactionnnnn!!!
Ga je je ook kleden in een klein bikini'tje en je insmeren met olie?quote:Op donderdag 19 januari 2006 18:56 schreef Jerruh het volgende:
hehe, vanavond ga ik de uberhetero spelen met een slijptol!
push me, and then jjust touch me, till I can get my
satisfactionnnnn!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |