Ik ga naar barendrecht, lekker dichtbij huisquote:Op zondag 12 februari 2006 19:20 schreef Snarf het volgende:
Kom gezellig naar Delft, ik moet morgenochtend werken
Daar ga ik ook altijd heen! Barendrecht dan he, voor de IKEA, niet voor het dagelijkse avondetenquote:Op maandag 13 februari 2006 13:59 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Ik ga naar barendrecht, lekker dichtbij huis![]()
Ga ook pas rond etenstijd... lekker uit eten bij de Ikea
Que?quote:Op zondag 12 februari 2006 20:04 schreef Snarf het volgende:
[..]
Nee, die ligt stil ivm. het ontbinden van het bouwcontract.
Heey, 'k Heb die kast ook in't wit (3 stuks). Neem aan dat je die 'locker'kasten bedoeld. Ik heb hetzelfde probleem gehad, maar dat heb ik (gedeeltelijk) kunnen oplossen door nog een extra ringetje te plaatsen, samen met het bijgeleverde ringetje, tussen de deur en 't kastje.quote:Op vrijdag 10 februari 2006 13:18 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik heb die rooie metalen tv kast hier staan, alleen jammer dat het linkerdeurtje op de 1 of andere mysterieuze maneir lager hangt dan de rechter, en neit aansluit op de magneet.
In andere winkels mag je soms 3 maanden wachten voordat het binnenkomt....quote:Op maandag 13 februari 2006 15:43 schreef Rubeneo het volgende:
Hulde aan Ikea hoe ze dit alles voor zo'n lage prijs kunnen aanbieden met perfecte service! Bij welke andere winkel heb je bijv. 3 maanden de tijd om je te bedenken..![]()
Haha, ja, dat ook nog..quote:Op maandag 13 februari 2006 15:59 schreef teigan het volgende:
[..]
In andere winkels mag je soms 3 maanden wachten voordat het binnenkomt....
Ja zeg inderdaad. Ik heb een stoeltje gekocht bij de Trendhopper. 100 euro en 6 weken wachten. Het is maar een stoeltje.... misschien had ik bij nader inzien even naar de IKEA moeten rijden.quote:Op maandag 13 februari 2006 15:59 schreef teigan het volgende:
[..]
In andere winkels mag je soms 3 maanden wachten voordat het binnenkomt....
Welk deel snap je niet?quote:
Als je 'n stukje tape over 't uurwerkje aan de achterkant plakt (batterijklepje en draaiwieltjes) volgens mij wel. Had namelijk 't zelfde idee als jij, maar hij's ook wel groot genoeg om 'm buiten te douche te kunnen zien in de badkamerquote:Op maandag 13 februari 2006 21:35 schreef ROG het volgende:
Is de FEJIG klok spatwaterdicht? Voor in de douche is ie namelijk best cool, ik kom altijd te laat door te lang douchen.
[afbeelding]
Check: http://www.ikea-delft.nl/content/view/16/48/quote:
Die site (wist het bestaan eran niet eens!) is duidelijk genoeg... Ik had het nog nooit gehoord dat een aannemerscontract ontbonden wordt...quote:
Het is idd zonde dat dat toen afgeschaft is, met die pasjes en stickertjes. Zo'n vaste-klantenconcept geeft toch weer wat meerwaarde en de voordeeltjes zijn ook leuk.quote:Op maandag 13 februari 2006 23:12 schreef Rubeneo het volgende:
Iemand al een idee wanneer de 'Ikea Family' weer opnieuw wordt geïntroduceerd in Nederland? In Duitsland zie ik wel dat ze het hebben en daar krijg je behoorlijke kortingen op het assortiment. De KLOBO 2-zits-bank bijvoorbeeld, was daar voor Family-members voor slechts ¤ 39,- te koop i.p.v. de ¤ 119,- in Nederland. Het scheelt dus aanzienlijk..![]()
Weet iemand ook of die houten spelletjes van vroeger weer eens terugkomen in het assortiment. Ze waren volgens mij exclusief voor Family-members toendertijd. Wij hebben hier er een aantal liggen (4 op een rij, solitair enz.), maar 't bezoek vraagt er constant naar waar ze te koop zijn.. Vinden het zo jammer dat ze niet meer te krijgen zijn, want het zijn leuke cadeaus om te geven.![]()
Ben het met je eens dat die Woonsdagen zo bijzonder nog niet zijn eigelijk. 't Zijn wel behoorlijke kortingen die ze geven, maar dan wel op artikelen waar eigenlijk niemand op zit te wachten (naar mijn mening). Ikea geeft echt een bepaald saamhorigheids-gevoel (daarom zitten we tenslotte ook samen op deze Ikea-topics te wauwelenquote:Op maandag 13 februari 2006 23:44 schreef Nuvole het volgende:
[..]
IKEA moet dat maar weer eens snel nieuw leven inblazen, want de Woonsdagen zijn ook niet zo aantrekkelijk meer, vind ik.
Die houten spelletjes vind je nog wel eens bij gespecialiseerde winkels in houten speelgoed. Maar dan moet je er wel net een in de buurt hebben natuurlijk.
quote:Op dinsdag 14 februari 2006 00:04 schreef Rubeneo het volgende:
[..]
Ben het met je eens dat die Woonsdagen zo bijzonder nog niet zijn eigelijk. 't Zijn wel behoorlijke kortingen die ze geven, maar dan wel op artikelen waar eigenlijk niemand op zit te wachten (naar mijn mening). Ikea geeft echt een bepaald saamhorigheids-gevoel (daarom zitten we tenslotte ook samen op deze Ikea-topics te wauwelen). Over de hele wereld zitten mensen toch met dezelfde meubels thuis. In China of Japan zit men bijvoorbeeld op hetzelfde KLIPPAN-bankje als wij hier in Nederland. Dat is bij de meeste producten uit normale winkels toch niet voor te stellen..Yep, laat dat Ikea Family-gevoel maar snel weer terugkomen!
Wat de spelletjes betreft..bij gespecialiseerde winkels zijn ze lang niet zo goedkoop als bij de Ikea, vrees ik.Plus dat het natuurlijk leuker is als je alles in 'één lijn' hebt..
![]()
Thanks.quote:Op maandag 13 februari 2006 22:59 schreef Rubeneo het volgende:
[..]
Als je 'n stukje tape over 't uurwerkje aan de achterkant plakt (batterijklepje en draaiwieltjes) volgens mij wel. Had namelijk 't zelfde idee als jij, maar hij's ook wel groot genoeg om 'm buiten te douche te kunnen zien in de badkamer
Spatwaterdicht wil overigens ook nog niet altijd zeggen dat ie 'douche-proof' is. Mijn 'douche-radio' in de vorm van 'n AXE-showergel zou ook onder de douche kunnen staan..mooi niet dus, batterijen weggeroest en de speaker weggerot..
![]()
Driekwart? M'n hele kamer! Hahaquote:Op dinsdag 14 februari 2006 00:34 schreef Nuvole het volgende:
[..]
Als je bij jou thuis IKEA roept, dan begint ook driekwart van de kamer te dansen?
Aargh..een Dove doucheklok is inderdaad not-done, haha! Laat 'm maar lekker 't raam uitvliegenquote:Op dinsdag 14 februari 2006 01:34 schreef ROG het volgende:
[..]
Thanks.
Momenteel heb ik een ietwat lelijke Dove doucheklok, daar zit een (zegmaar) jamdeksel sluiting op aan de achterkant, rubber ring erin. Morgen maar eentje meepakken, voor dat geld is het zonde om te laten liggen.
Uiteraard! Muren zijn blauw, dus past fijn!quote:Op dinsdag 14 februari 2006 01:47 schreef Rubeneo het volgende:
En je neemt 'm toch wel in 't turkoois hè..?
Ik vind een tijdsbepaling als 'twee weken geleden' op een website altijd erg onhandig, zeker als er verder geen datum op staat en het copyright volgens diezelfde pagina tot 2005 loopt..quote:Op maandag 13 februari 2006 23:01 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Check: http://www.ikea-delft.nl/content/view/16/48/hoorde idd ook van een collega van kassa/klantenservice uit Delft, dat de bouw was stilgelegd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |