Thanks Adelante. Wellicht is dat inderdaad de beste optie, ik ben alleen niet zo geduldig aangelegdquote:Op maandag 27 februari 2006 10:23 schreef Adelante het volgende:
Mijn PAX STOLMEN combinatie heeft afgelopen jaar al twee verhuizing prima overleefd. Ik heb de glazen deuren er af gehaald, de kasten van elkaar los geschroefd en zo vervoerd. Het enige dat ik heb gedaan, was de achterplaatjes opnieuw vastspijkeren (stabiliteit en stevigheid) en hij staat nu weer rotsvast in ons nieuwe huis.
maar als je al weet dat je gaat verhuizen, zou ik nog even een paar maandjes wachten met de aanschaf...
Hm, ik ken ze wel ja. Staan hier in de Randstad vaak in zo'n vierkante draadbak langs het showroompad, min of meer bij de slaap-/woonkamers?quote:Op maandag 27 februari 2006 13:06 schreef Stansfield het volgende:
Alleen kan ik ze niet vinden op de ikea homepage.
Dat is de BRATTBY, was een poosje geleden een Woonsdagaanbieding. Volgens mij is 'ie geen ¤39 meer (dat was op die Woonsdag) maar inmiddels ¤59 ofzo. En qua formaat issie vergelijkbaar met de kleine EXPEDIT, alleen daar houdt de vergelijking wel op. De stevigheid van EXPEDIT is iets beterquote:Op dinsdag 28 februari 2006 17:53 schreef Syrena het volgende:
- De Expedit kast. Ik kan de grote niet kwijt, en de kleine vind ik te laag. Er was toch ook een andere soortgelijke kast (met vakken) die iets van 39 euro kostte? Hoe heet die precies?
Ha, het ging me idd voor het formaat. Ik kan 'm niet terugvinden op de site helaas.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 19:19 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Dat is de BRATTBY, was een poosje geleden een Woonsdagaanbieding. Volgens mij is 'ie geen ¤39 meer (dat was op die Woonsdag) maar inmiddels ¤59 ofzo. En qua formaat issie vergelijkbaar met de kleine EXPEDIT, alleen daar houdt de vergelijking wel op. De stevigheid van EXPEDIT is iets beter
Ik heb dus zojuist de Mysinge gekocht in deze combinatie:quote:Op dinsdag 28 februari 2006 17:53 schreef Syrena het volgende:
Haaa hier kan ik even mijn vragen dumpenvoordat ik naar Heerlen cross.
- Mysinge-bank! Zit ie lekker? Volgens de poezen hierboven welmaar die heb ik niet... Ik wilde een element met 1 arm nemen en dan zo'n ligding eraan vast. Hoe houdt de stof zich?
Mijn grote heeft al twee verhuizingen overleefd. Fijne kast, hoewel ik voor mijn boeken liever een minder diepe kast had gehad. Maarja, kasten zijn duur, en de Expedit is scherp geprijsd.quote:- De Expedit kast. Ik kan de grote niet kwijt, en de kleine vind ik te laag. Er was toch ook een andere soortgelijke kast (met vakken) die iets van 39 euro kostte? Hoe heet die precies?
Ik ga binnenkort verhuizen en m'n grote Expedit moet mee. Hoe heb jij dat gedaan? Helemaal uit elkaar gehaald en later weer in elkaar gezet? Of in één keer de verhuiswagen in?quote:Op dinsdag 28 februari 2006 20:49 schreef Claudia_x het volgende:
Mijn grote heeft al twee verhuizingen overleefd. Fijne kast, hoewel ik voor mijn boeken liever een minder diepe kast had gehad. Maarja, kasten zijn duur, en de Expedit is scherp geprijsd.
Helemaal uit elkaar gehaald. De Expedit paste bij mij de eerste keer net niet in de boedelbak, en de tweede keer heb ik het niet eens geprobeerd. Hij neemt veel minder ruimte in beslag als je hem uit elkaar haalt. En dat is helemaal niet zoveel werk.quote:Op woensdag 1 maart 2006 18:01 schreef imago het volgende:
Ik ga binnenkort verhuizen en m'n grote Expedit moet mee. Hoe heb jij dat gedaan? Helemaal uit elkaar gehaald en later weer in elkaar gezet? Of in één keer de verhuiswagen in?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |