offtopic: ik doe altijd boodchappen bij de konmar en haal patat bij die snackbar, ras patatquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:26 schreef gebruikersnaam het volgende:
[..]
vroeger tegenover de saturnusstraat, nu aan de andere kant van de sloot/scholen
kep er nog meer staan, kep iets van veertig fotos op mijn mobiel ff zoeken hoorquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:30 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Meer foto's ?
Thanks.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:27 schreef The_Mavericks het volgende:
[..]
ja hoor, als je mijn naam erbij vermeldt
http://frontpage.fok.nl/nieuws/61397quote:
Een aanleiding om maar gelijk iemand neer te steken!quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:34 schreef Five_Horizons het volgende:
Overigens: de reden schijnt te zijn geweest dat ze daar een blowtje aan het roken waren. (dat zal een aanleiding zijn geweest, volgens mij)
Dat wordt dan een flink uitgedunde bevolkingquote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:34 schreef Five_Horizons het volgende:
Overigens: de reden schijnt te zijn geweest dat ze daar een blowtje aan het roken waren. (dat zal een aanleiding zijn geweest, volgens mij)
Nee, da's nou net het verschil tussen oorzaak en aanleiding.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:36 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Een aanleiding om maar gelijk iemand neer te steken!![]()
Waar moet die man zich dan nog meer aan geergerd hebben.. Misschien familieproblemen, werkproblemen o.i.d. Niemand enig idee hoe oud de man precies is?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:36 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Nee, da's nou net het verschil tussen oorzaak en aanleiding.
Ik denk dat dit een druppel is geweest, helaas.
Vrij bizar inderdaad, maar je weet het inderdaad met die oudelui van tegenwoordig. Misschien moet ie maar even de volgende site bekijken: http://www.sire.nl/kortlontje/quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:36 schreef Laniboekje het volgende:
Een aanleiding om maar gelijk iemand neer te steken!![]()
Natuurlijk is alleen een blowtje roken niet de aanleiding geweest om die jongen neer te steken, waarschijnlijk heeft die man zich al tijden lang geergerd en bedreigd gevoeld.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:36 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Nee, da's nou net het verschil tussen oorzaak en aanleiding.
Ik denk dat dit een druppel is geweest, helaas.
Wat de oorzaak is geweest, weet ik dus niet. Ik begrijp van de buurman van mijn ouders dat het blowen de aanleiding is geweest.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:38 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Waar moet die man zich dan nog meer aan geergerd hebben.. Misschien familieproblemen, werkproblemen o.i.d. Niemand enig idee hoe oud de man precies is?
'Jongens terroriseren man' ? :>.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:36 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Nee, da's nou net het verschil tussen oorzaak en aanleiding.
Ik denk dat dit een druppel is geweest, helaas.
Daarom zeg ik ook: dat is het verschil tussen oorzaak en aanleiding. Dat blowen is niet de oorzaak, maar de aanleiding geweest.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:39 schreef doeka het volgende:
[..]
Natuurlijk is alleen een blowtje roken niet de aanleiding geweest om die jongen neer te steken, waarschijnlijk heeft die man zich al tijden lang geergerd en bedreigd gevoeld.
Welk huis bedoel je met rechts? Ik zie overigens nergens iets wat duidelijk bloed is, wel wat vage vlekken, maar dat kan van alles zijn.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:41 schreef Five_Horizons het volgende:
[afbeelding]
Flem: deze foto laat (rechts) de oprit zien van het huis waar is aangebeld, overigens.
Tsjonge! Zo op leeftijd al? Ik blijf me verbazen over mensen.quote:Op dinsdag 17 januari 2006 14:41 schreef Five_Horizons het volgende:
[afbeelding]
Flem: deze foto laat (rechts) de oprit zien van het huis waar is aangebeld, overigens.
[..]
Wat de oorzaak is geweest, weet ik dus niet. Ik begrijp van de buurman van mijn ouders dat het blowen de aanleiding is geweest.
Als het de man is, die in het huis woont waar de politie steeds ingaat, moet dat een man van in de eind 70/begin 80 zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |