weet je dat ik dat al serieus al een aantal keren gedaan hebt. Het ziet er zo stom uit binnenshuisquote:Op zondag 15 januari 2006 15:30 schreef the_legend_killer het volgende:
doe handschoenen aan
quote:Op zondag 15 januari 2006 15:28 schreef Marble het volgende:
Ff tussen je dijen stoppen.
Zoiets boeit mij nietquote:Op zondag 15 januari 2006 15:32 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
weet je dat ik dat al serieus al een aantal keren gedaan hebt. Het ziet er zo stom uit binnenshuis![]()
Dat heeft er niets mee te makenquote:Op zondag 15 januari 2006 16:11 schreef dr.ebola het volgende:
rookt ts?
Bij jou mss niet...bij vele anderen wel. Heb je wel eens infrarood opnames van een roker gezien?quote:Op zondag 15 januari 2006 16:15 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Dat heeft er niets mee te maken![]()
Rook zelf ook, en heb nooit kouwe klauwen![]()
Jij die van een niet rokerquote:Op zondag 15 januari 2006 16:21 schreef dr.ebola het volgende:
[..]
Bij jou mss niet...bij vele anderen wel. Heb je wel eens infrarood opnames van een roker gezien?
quote:Op zondag 15 januari 2006 16:11 schreef dr.ebola het volgende:
rookt ts?
Weet je zeker dat dat door het roken kwamquote:Op zondag 15 januari 2006 16:29 schreef haagse_elfje het volgende:
ik weet ook wel waardoor het komt, heb een slechte doorbloeding waardoor mijn handen snel koud worden en paars
of reynaudquote:Op zondag 15 januari 2006 15:34 schreef Flash55 het volgende:
type maar eens in op google ... syndroom van reinout ( of reinoud )
quote:Op zondag 15 januari 2006 16:41 schreef Maikuuul het volgende:
Als je nou eens een tubgirl actie uitvoerde, maar de stront op je handen liet vallen
quote:Op zondag 15 januari 2006 16:41 schreef Maikuuul het volgende:
Als je nou eens een tubgirl actie uitvoerde, maar de stront op je handen liet vallen
Zijn je handen een keertje goed onderkoelt geraakt toevallig?quote:Op zondag 15 januari 2006 16:29 schreef haagse_elfje het volgende:
[..]
niet meer
ik weet ook wel waardoor het komt, heb een slechte doorbloeding waardoor mijn handen snel koud worden en paars
komt niet door het roken hoorquote:Op zondag 15 januari 2006 16:37 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Weet je zeker dat dat door het roken kwam![]()
Klopt je hart wel![]()
quote:Op zondag 15 januari 2006 16:41 schreef Maikuuul het volgende:
Als je nou eens een tubgirl actie uitvoerde, maar de stront op je handen liet vallen
bij voorkeur bij een vriendinquote:Op zondag 15 januari 2006 16:45 schreef Halfgedraaide het volgende:
Tussen je tieten stoppen.
Moet je wel achter haar gaan staan, anders heb je geheid een knietje tussen je grote tenen.quote:
ach, als die ook bevroren zijn, voel je er niks vanquote:Op zondag 15 januari 2006 18:43 schreef ArtyShock het volgende:
Moet je wel achter haar gaan staan, anders heb je geheid een knietje tussen je grote tenen.
totdat hij afbreektquote:Op zondag 15 januari 2006 18:43 schreef Adelante het volgende:
[..]
ach, als die ook bevroren zijn, voel je er niks van![]()
Het verschil bij dezelfde persoon als die wel of niet rookt...oh nee, acute vaatvernauwingen natuurlijk.quote:Op zondag 15 januari 2006 16:27 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Jij die van een niet roker![]()
Vaatvernauwingen![]()
Bronquote:Fenomeen van Raynaud
Bij het fenomeen van Raynaud stroomt er tijdelijk minder of geen bloed naar de bloedvaten van de vingers en soms van de tenen. Dit is het gevolg van het plotseling samentrekken van de spiertjes in de vaatwand, waardoor het bloedvat vernauwt en de bloedstroom belemmerd wordt. De typische verschijnselen van het Raynaud fenomeen bestaan uit: witte "dode" vingers; daarna blauw verkleurde vingers; tenslotte, bij opwarmen, een rode huid en een pijnlijk gloeiend gevoel in de aangedane vingers.
Bij vrouwen (met name in de puberteit/rond de menstruatie) kan het ook ijzertekort zijn. Dan hebben ze vaak ook last van een licht gevoel in het hoofd en/of vermoeidheid.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:03 schreef nixxx het volgende:
Volgens mij hebben heel veel vrouwen dit .. de laatste tijd meerdere vrouwen over horen klagen in mijn omgeving. Ik denk dat zoveel mogelijk in beweging blijven met je handen het beste is.
Het zou best eens kunnen dat ik dat ook heb, als het maar een beetje koud is loop ik rond met spierwitte vingers (excl. duim en zo wit als een a4 tje).quote:
Dat is makkelijk gecontroleerd.. even een klein prikje in je wijsvinger bij de huisarts.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:06 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Bij vrouwen (met name in de puberteit/rond de menstruatie) kan het ook ijzertekort zijn. Dan hebben ze vaak ook last van een licht gevoel in het hoofd en/of vermoeidheid.
mijn vriendin heeft hier ook last van: zal haar hier toch maar eens op wijzen (als in: ze leest al mijn posts dus deze uiteindelijk ookquote:Op maandag 16 januari 2006 14:06 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Bij vrouwen (met name in de puberteit/rond de menstruatie) kan het ook ijzertekort zijn. Dan hebben ze vaak ook last van een licht gevoel in het hoofd en/of vermoeidheid.
haha !quote:Op zondag 15 januari 2006 15:27 schreef haagse_elfje het volgende:
mijn handen lijken net twee vrieskisten zo koud zijn ze....
Stel je niet aan, ik loop nog heerlijk in m'n korte broek + blouse, lekker weertjequote:Op zondag 15 januari 2006 15:27 schreef haagse_elfje het volgende:
mijn handen lijken net twee vrieskisten zo koud zijn ze....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |