Ach man, die gozer beseft nog niet half wat hij hier gepresteerd heeft!quote:Op zondag 15 januari 2006 20:55 schreef skiczukie het volgende:
Nou, er kan geen lachje vanaf ofzo? En die familie janken.
![]()
Pfff..quote:Op zondag 15 januari 2006 20:56 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ach man, die gozer beseft nog niet half wat hij hier gepresteerd heeft!
Jellequote:
quote:Klaasen springs world title shock
Rising Dutch star Jelle Klaasen caused a huge shock beating defending champion Raymond van Barneveld 7-5 to win the Lakeside World Darts championship.
In a thrilling final, Klaasen made a whirlwind start, winning the first two sets before the four-time champion found his rhythm.
The 21-year-old Dutchman began to exert his authority and led 5-4 with some exciting darts against his compatriot.
He won the crucial 11th set to lead 6-5 and kept his cool for a famous win.
int bosquote:
Misschien heeft ze ruzie met haar ex?quote:Op zondag 15 januari 2006 21:03 schreef MarkNMGN het volgende:
Wat ik nou niet snap, waarom is die moeder de hele week gezellig bij Edward en Co. Maar niet in Engeland?Als ze toch om de dag loopt te janken, kan ik me niet voorstellen dat de relatie niet goed is...
![]()
Hoe zit dat met Jelle's ouders en die broer.quote:Op zondag 15 januari 2006 21:11 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Misschien heeft ze ruzie met haar ex?
Misschien moet ze werken?
Misschien heeft ze het geld niet?
Binnekort zal er wel over geschreven wordenquote:Op zondag 15 januari 2006 21:13 schreef milagro het volgende:
[..]
Hoe zit dat met Jelle's ouders en die broer.
Is Jelle uit een tweede huwelijk?
Dan kan je toch op z'n minst bij de finale wel aanwezig zijn..quote:Op zondag 15 januari 2006 21:11 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Misschien heeft ze ruzie met haar ex?
Misschien moet ze werken?
Misschien heeft ze het geld niet?
Jelle is net een Marokkaan.quote:Op zondag 15 januari 2006 21:14 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik denk het, die knakker lijkt bij lange na niet op Jelle...
DJ Mystery - Type Facequote:Op zondag 15 januari 2006 20:55 schreef Gizmore het volgende:
Wat is dat trouwens voor nummer als ie opkomt? Vind m wel vet namelijk
daar dacht ik ook aan.quote:Op zondag 15 januari 2006 21:13 schreef milagro het volgende:
[..]
Hoe zit dat met Jelle's ouders en die broer.
Is Jelle uit een tweede huwelijk?
Als je geen geld hebt? Die 90000 euro heeft ie nu pas, ik kan me niet voorstellen dat ze zo vreselijk rijk zijn als hij gewoon met de boot is.quote:Op zondag 15 januari 2006 21:16 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Dan kan je toch op z'n minst bij de finale wel aanwezig zijn..
Maargoed... fantastisch van Jelle, en nu maar hopen dat ie zijn nieuwe naam als supertalent in de toekomst waarmaakt![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |