vooral die laatste foto vind ik erg waar hij ook nog zijn mond open trekt, what in the hell is he doingquote:Op zondag 15 januari 2006 18:41 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Dat zit ik dus niet hier thuis te zeggen dat ik dat zovind.. als je dat doet na het winnen van de finale okee.. maar hele tijd!
			
			
			
			Screensquote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			ben ik ook benieuwd naar jaquote:Op zondag 15 januari 2006 18:42 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
W8 effe, Jelle komt zo ook nog heeven kijken hoe hij het gaat doen
			
			
			
			
			
			
			
			Bij mij niks brakquote:
			
			
			
			Die dikke moet niet zo janken. Daar heeft hij het zelf naar gemaakt.quote:Op zondag 15 januari 2006 11:35 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Daar heeft ie toch gelijk in? Als ik zo de reacties op Fok bekijkt, dan denk ik dat het meerendeel voor Klaasen is.
			
			
			
			Hij verscheurt ze gewoonquote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Zelfvertrouwen is wat anders dan arrogantie.quote:Op zondag 15 januari 2006 18:48 schreef spruud het volgende:
Jelle is ook best arrogant. In het interview gister met Arjan en Barney zei hij dat hij wel ging winnen.
			
			
			
			
			
			
			
			Of dat z'n pens uitscheurtquote:Op zondag 15 januari 2006 18:49 schreef Showtime het volgende:
Er komt een dag dat Barney zo ver naar achter buigt dat hij omvalt.
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |