quote:Op vrijdag 20 januari 2006 13:36 schreef ETA het volgende:
Ach, zolang sanitair redelijk is en ongeveer 2 vierkante meter vloerruimte tot mijn beschikking heb, ben ik tevredenHet is idd gezelliger in hostels, maar als je op privacy gesteld bent, dan is het wat minder. In het normale leven hou ik wel van wat privacy, maar op reis kan het me weinig schelen.
Heb zo 2,5 week lang in 5 verschillende gymzalen op de vloer geslapen met een matje, sliep perfect. Ook een oud fort geslapen met originele bedden, dat betekend een paar ijzerdraden gespannen op een frame en daarop een prikkelige deken, bij elke geringe beweging voel je de draden in je ribben prikken. Of hele nachten doorlullen tegen een sloveen over parasailen, en dat hij maar door blijft praten terwijl je allang in slaap bent gevallen. Ook ooit een paar dagen op een veldbedje in een basisschool overnacht.
Meestal kom je leuke mensen en situaties tegen, maar soms ook heel vreemde. Je Duitse buren besluiten een paar Praagse hoeren uit te nodigen op hun kamer. Tja, als je dan de verkeerde kamer binnenlooopt is het genant. Of een oud vrouwtje dat niks anders doet dan in het Russisch vloeken tegen iedereen die ze tegenkomt.
Maar over het algemeen is mijn mening: Hotels, daar kan ik nog altijd in verblijven als ik de 50 ben gepasseerd.
Niet zo zeer privacy, ik ga graag mijn eigen gangetje. In een hostel houd ik rekening met de anderen, dan kun je niet 's nachts met veel lawaai binnendenderen, want dan ligt iedereen te slapen.quote:Op zondag 15 januari 2006 13:25 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Ik vind jou ook echt een type die heel erg van z'n privacy houdt.
Dat geldt helaas niet voor iedereen. Als ik in een hotelkamer zit ontmoet ik geen mensen.quote:Op zondag 22 januari 2006 08:29 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Mensen ontmoeten doe ik toch wel, daar heb ik geen hostel voor nodig.
Je komt toch wel buiten je hotel als je een hotelkamer hebt geboekt? Of zit je ook de hele dag in je hostel te chillen, kaarten en te zuipen?quote:Op zondag 22 januari 2006 08:31 schreef Kontiki het volgende:
[..]
Dat geldt helaas niet voor iedereen. Als ik in een hotelkamer zit ontmoet ik geen mensen.
Welke hostels heb je zoal al gehad? En waar zit je nu in Christchurch?quote:Op zondag 22 januari 2006 08:20 schreef Kontiki het volgende:
Ben nu in Australie en Nieuw-Zeeland aan het rondreizen, en hostels voegen toch iets extra toe aan de reis. Je ontmoet zo makkelijk andere mensen, in de slaapzaal of in de gezamelijke ruimte. Het is erg leuk om internationale contacten op te doen. Meestal zijn het oppervlakkige contacten; je kan uren praten met wildvreemden, of een avond op stap gaan, en de volgende dag zijn ze alweer uitgecheckt. Maar dat maakt niet uit.
Aan het begin miste ik wel heel erg een eigen plekje. Je hebt geen privacy in hostels, en dat is vooral vervelend als je even een mindere dag of een enorme kater hebt.
Dat ligt er maar net aan waar het hotel ligt, soms zijn dat wel eens afgelegen locaties. En de gemiddelde leeftijd in sommige hotels en de prijzen in een hotelbar houden je ook nog wel eens tegen om te gaan socializen.quote:Op zondag 22 januari 2006 08:31 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Je komt toch wel buiten je hotel als je een hotelkamer hebt geboekt?
Op die manier is er wel een zekere mate van 'veiligheid', vooral als je alleen op zoek gaat naar slaapplaatsen van mensen die al meerdere gasten/comments hebben lijkt m dit geen probleem.quote:i met jack through HC and we stayed at his place, in las cańitas, buenos aires. it was cool, comfortable.
he´s a really nice guy, clean place, probably the most comfortable we´ve been, we had dinner a couple times at jack´s friend´s restuarant, it was goood.
Het is gewoon een extra kans om mensen te leren kennen. Het is een overweging die je zelf moet maken; rust en privacy voor een hoger bedrag, of low budget reizen en zelfs in je accomodatie de kans krijgen om nieuwe indrukken op te doen.quote:Op zondag 22 januari 2006 08:31 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Je komt toch wel buiten je hotel als je een hotelkamer hebt geboekt? Of zit je ook de hele dag in je hostel te chillen, kaarten en te zuipen?
Ben al een paar mensen tegengekomen die bijna uitsluitend op deze manier reizen en het schijnt goed te bevallenquote:Op zondag 26 februari 2006 23:43 schreef flipsen het volgende:
Hospitality club
Afgelopen keer heb ik me ook eens laten overhalen om te overnachten in goedkopere hotels. Allereerst een hotel in Lima wat me 20 dollar per nacht heeft gekost. Het hotel werd prima schoongemaakt, ik had een douche met warm en koud water, prima bed en cable-TV. Personeel was aardig en deed nergens moeilijk over, wel ontzettend veel geluidsoverlast tot een uur of 5 in de ochtend. Voor mij niet echt 'n probleem, maar als je er vroeg in gaat om de volgende dag vroeg weer wat te gaan ondernemen dan is dat hotel dus niet geschikt.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:51 schreef Kontiki het volgende:
[..]
Het is gewoon een extra kans om mensen te leren kennen. Het is een overweging die je zelf moet maken; rust en privacy voor een hoger bedrag, of low budget reizen en zelfs in je accomodatie de kans krijgen om nieuwe indrukken op te doen.
Voor mij is het makkelijk kiezen: er zijn geen dollars voor een hotelkamer
Ik heb geen low budget hotel nodig om mensen te leren kennen.quote:Op zondag 26 februari 2006 23:51 schreef Kontiki het volgende:
[..]
Het is gewoon een extra kans om mensen te leren kennen. Het is een overweging die je zelf moet maken; rust en privacy voor een hoger bedrag, of low budget reizen en zelfs in je accomodatie de kans krijgen om nieuwe indrukken op te doen.
Voor mij is het makkelijk kiezen: er zijn geen dollars voor een hotelkamer
Was iedereen maar zo sociaal als jij.... Kontiki schrijft trouwens dat hij het ziet als een EXTRA kans om mensen te ontmoeten en daar heeft hij toch zeker wel gelijk in. Je hebt meestal toch al snel contact als je met meerdere mensen op een kamer bent of staat te koken.quote:Op maandag 27 februari 2006 06:49 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ik heb geen low budget hotel nodig om mensen te leren kennen.
Vandaar de 'extra' in m'n zinquote:Op maandag 27 februari 2006 06:49 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Ik heb geen low budget hotel nodig om mensen te leren kennen.
Steeds meer mensen met laptops in hostels ja... Ben er zelf niet zo'n voorstander van. Je kan meestal je spullen bij de receptie afgeven als je bang bent dat iets gestolen wordt.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 12:14 schreef danos het volgende:
tsja op zich is het voor contacten natuurlijk prima, ik zit er dan wel alleen mee als je een laptop + camera meeneemt dat je toch een stuk minder lekker slaapt wanneer daar geen voorzieningen voor zijn.
Maar op zich wel prima om leuke sociale contacten op te bouwen
Lekker verrot is dat als er geen lockers zijn.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 12:14 schreef danos het volgende:
tsja op zich is het voor contacten natuurlijk prima, ik zit er dan wel alleen mee als je een laptop + camera meeneemt dat je toch een stuk minder lekker slaapt wanneer daar geen voorzieningen voor zijn.
Maar op zich wel prima om leuke sociale contacten op te bouwen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |