Ik weet niet waar het over gaat, maar aangezien ik goed kan gokken, klik ik niet op de link en zeg ik dat ik niet meega, mij te massaal.quote:
hey hey dat zou je niet zegguh swa! je weettock!quote:Op zondag 15 januari 2006 12:18 schreef Razorback het volgende:
[..]
Dan doe ik dat meteen.
Zoals sickert zegt: Gedoet
Nu snap ik ook waarom jij geen brieven kan schrijven
Is je DS kapot ofzo?quote:Op zondag 15 januari 2006 13:27 schreef BMH het volgende:
Ik kilde net 1 iemand en ik ging 2 ranks omhoog
dat magquote:Op zondag 15 januari 2006 12:58 schreef JMPoSTMaN het volgende:
[..]
Ik weet niet waar het over gaat, maar aangezien ik goed kan gokken, klik ik niet op de link en zeg ik dat ik niet meega, mij te massaal.
hahahaquote:Op zondag 15 januari 2006 13:38 schreef jpjedi het volgende:
NIEUWS NIEUWS NIEUWS
Sickert gaat naaien..Althans een vrouwtje heeft gezegd wat leuks met hem te gaan doen![]()
Je hebt 2 wegen te kiezen:
1-Vraag gelijk om te naaien (korte weg)
2-Ga daten en bouw een relatie op --> Resultaat naaien (lange weg, zelfde resultaat)
En vrouwen zeggen te kiezen voor optie 2 maar ze bedoelen altijd net het tegenovergestelde --> optie 1![]()
System
Diamond
Sickert
Jedi
En de slachtofferlijst groeit
Ik wil opzich met genoegen meegaan met Netgamez, maar doen we dan nog wel een of andere meeting voor die datum (keertje met zijn alle naar utrecht op een vrijdag avond) dat ik weet met wat voor "normale"quote:Op zondag 15 januari 2006 13:30 schreef Sickert het volgende:
[..]
hey hey dat zou je niet zegguh swa! je weettock!
wat mij betreft is dat primaquote:Op zondag 15 januari 2006 14:20 schreef Razorback het volgende:
[..]
Ik wil opzich met genoegen meegaan met Netgamez, maar doen we dan nog wel een of andere meeting voor die datum (keertje met zijn alle naar utrecht op een vrijdag avond) dat ik weet met wat voor "normale"personen ik kom te zitten
En we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen naar Adamquote:
quote:Op zondag 15 januari 2006 16:34 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
En we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen naar Adam 020![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 15 januari 2006 16:34 schreef UnleashMitch het volgende:
En we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen naar Adam![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:En we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen naar Arnhem![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:En we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen, we zwaaien met z'n allen naar Breda![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 15 januari 2006 13:25 schreef jpjedi het volgende:
Uit betrouwbare bron vernomen dat MINE 2 eraan komt...![]()
" Bunny hopping like no others"![]()
Trailer is hier al te zien maar stelt nog weinig voor: http://battlefield2.filef(...)ailer;54877#Download
Ik ben voor!quote:Op zondag 15 januari 2006 20:33 schreef escape_nl het volgende:
Veel members kennen de Pure Evil server, een Amerikaanse server met veel goede spelers.
Ik ben daar zelf veel te vinden.
Nu werd er gevraagd om een clan war tegen hun clan.
Er is nog niets definitief dus ik wil eerst weten of er animo voor is.
ja idd, maar volgens mij hebben zij ook een redelijk hoge ping daarop. we kunnen natuurlijk 1 map op hun server doen en 1 map op onzequote:Op zondag 15 januari 2006 20:45 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Ik ben voor!
Alleen als we spelen op hun server...hebben we een ping nadeel. Ik weet niet of fat een groot verschil gaat maken maar toch.
Wel eens van een admin gehoord?quote:Op zondag 15 januari 2006 21:44 schreef JK het volgende:
Pffff wat een k*tzooi op de server net... Gulf of Oman... valt de USA gewoon de MEC base aan, jat helikopters, straaljagers etc. terwijl er nog een vlag was....
Herhaaldelijk gevraagd om op te rotten bij de MEC base... niemand luisteren.. ook [BoF] dawg_ZM ofzo bleef lekker in de vijandelijke basis rondrijden en alles stukschieten met z'n APC..
Was het na een paar minuten waarschuwen goed zat dus ik kap er mooi mee voor vanavond, van mij hoeft het niet zo. Dan is de lol er gauw af.
Heb je ze er wel allemaal instaan dan? Volgens mij is Escape de hele middag aanwezig geweest en zijn Rudy en Sickert er ook geweest heel de dag.. Of inco er was kan ik niet vertellen maar misschien ook nog wel.quote:Op zondag 15 januari 2006 21:58 schreef JK het volgende:
[..]
Wel eens van een admin gehoord die niet luisterd en gewoon offline gaat? hint hint![]()
Escape heeft de hele dag gegamed van wat ik gezien hebquote:Op zondag 15 januari 2006 22:07 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Heb je ze er wel allemaal instaan dan? Volgens mij is Escape de hele middag aanwezig geweest en zijn Rudy en Sickert er ook geweest heel de dag.. Zelf ben ik vanmiddag niet thuis geweest en er zijn internet problemen in de wijk.![]()
Iemand die mij vraagt om de te kicken geeft binnen de minuut antwoord.![]()
quote:
weet niet of ik iedereen erbij heb. stuk of 3 ofzo die admin zijnquote:Op zondag 15 januari 2006 22:07 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Heb je ze er wel allemaal instaan dan? Volgens mij is Escape de hele middag aanwezig geweest en zijn Rudy en Sickert er ook geweest heel de dag.. Of inco er was kan ik niet vertellen maar misschien ook nog wel.
als ik jou mag, moet hem nl ook nogquote:Op zondag 15 januari 2006 22:53 schreef JK het volgende:
[..]
weet niet of ik iedereen erbij heb. stuk of 3 ofzo die admin zijn
Maargoed, was het toch goed zat dus mooi op die escape knop gedrukt en het spel gestopt.
Tijd dat ik wel m'n knifebadge ga halenWie mag ik 7x aan m'n mes rijgen?
ik moet hem ook nogquote:Op zondag 15 januari 2006 22:54 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
als ik jou mag, moet hem nl ook nog
tip!quote:Op zondag 15 januari 2006 22:53 schreef JK het volgende:
[..]
weet niet of ik iedereen erbij heb. stuk of 3 ofzo die admin zijn
Maargoed, was het toch goed zat dus mooi op die escape knop gedrukt en het spel gestopt.
Tijd dat ik wel m'n knifebadge ga halenWie mag ik 7x aan m'n mes rijgen?
Thnx die optie kende ik nog nietquote:Op zaterdag 14 januari 2006 01:22 schreef domolanglekker het volgende:
hmm wat geeft een tracert (start --> uitvoeren --> CMD --> tracert --> naar de website van je provider / willekeurige gameservert).
Zoals Hans Teeuwen ooit eens zei: ja.....ja.....eigenlijk he.....zijn vrijwel....vrijwel allemaal.....eigenlijk he zijn alle vrouwen...KUTHOEREN ALLEMAAL !quote:Op zaterdag 14 januari 2006 19:59 schreef kievit19 het volgende:laura en ik gaan niet verder kreeg ik zojuist te horen
kutzooi.....
en nou hebk ook nog eens teveel bloed in mijn alcohol,........
quote:Op zondag 15 januari 2006 18:42 schreef diamondvoodoo het volgende:
Heeft Fey gewonnen?? Ik hoor FJD opeens weer??![]()
Aardig maar duidelijk blijven. Ga haar niet bellen, ga haar geen lieve smsjes sturen als troost etc etc. Alles zal opgevat worden als hoop en op de lange termijn maakt dat haar kapot. Keihard & duidelijk maar niet bot, het zal tegen je gevoel in druisen want je vindt het toch zielig voor haar maar het is echt het beste.quote:Op maandag 16 januari 2006 11:16 schreef diamondvoodoo het volgende:
Sorry maar ik voel te weinig voor haar, er ontbreekt iets en ik kan moeilijk uit medelijden bij haar blijven. Wat moet je nou met zoiets, vind het echt kut![]()
Zal er zijnquote:Op maandag 16 januari 2006 12:14 schreef escape_nl het volgende:
Ik heb het schem al klaar, maar moet eerst de namen van de squads weten zodat ik alles online zal zetten, maar voor jou is het 21.00 uur vrijdag
Aangezien je bij Ferdi en mij zit heeft onze squad al een naam, The Underdogsquote:Op maandag 16 januari 2006 12:16 schreef diamondvoodoo het volgende:
[..]
Zal er zijnMaarre verzin eens een leuke naam
lol, laten we dan met z'n 6'en het tegenovergestelde bewijzenquote:Op maandag 16 januari 2006 12:17 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Aangezien je bij Ferdi en mij zit heeft onze squad al een naam, The Underdogs
Of jij zit in het squad van je kameraden..quote:Op maandag 16 januari 2006 13:20 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Squad D (BoF+1)
Sickert
System1983
Spoook
Likpunie
BaraCuda
Jullie zitten in mijn squad en voorlopig hou ik de naam van de Squad op BoF+1. Mocht iemand bezwaar hebben dan hoor ik het wel.
Wij moeten om 19:00 aantreden, dus graag iets eerder aanwezig zodat we nog last-minute taktieken kunnen bespreken.
Mijn msn staat in mijn profiel dus als jullie mij even kunnen toevoegen dan kunnen we in contact komen met elkaar. Laat ook even weten of je as vrijdag kunt.
Ik heb ook altijd nog de naam FoD+5quote:Op maandag 16 januari 2006 13:35 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Of jij zit in het squad van je kameraden..![]()
Hebben jullie ook wars? Wat spelen jullie zoal?quote:Op maandag 16 januari 2006 14:17 schreef RudyCarell het volgende:
ff spammen... onze nieuwe site is online![]()
Als ik die Wouter in m'n vizier krijg manquote:Op maandag 16 januari 2006 14:32 schreef jpjedi het volgende:
Hebben jullie ook wars? Wat spelen jullie zoal?![]()
Zet je nu [LOI] voor je naam als je speelt?![]()
Nou niet gelijk LOI afzijken, Die jongen die werkt tenminste..quote:Op maandag 16 januari 2006 14:35 schreef Morpheus2002 het volgende:
Nee zo'n MP3 Speler trekt mensenDat ding is na 2x aan en uitzetten verrot
Als het gratis is, willen mensen het...quote:Op maandag 16 januari 2006 14:35 schreef Morpheus2002 het volgende:
Nee zo'n MP3 Speler trekt mensenDat ding is na 2x aan en uitzetten verrot
Dus je bent vrijgezel?quote:Op maandag 16 januari 2006 11:16 schreef diamondvoodoo het volgende:
Pfff wat een kutnacht vannachtMe vriendin belde (althans, ex) dat ze me mist en dit en dat en dat ze me terug wil. We zouden vrienden blijven maar ze wil me liever verwijderen uit haar telefoon en msn omdat ze me dan (hopelijk) sneller vergeet en me niet steeds online ziet.. zuchtt. Sorry maar ik voel te weinig voor haar, er ontbreekt iets en ik kan moeilijk uit medelijden bij haar blijven. Wat moet je nou met zoiets, vind het echt kut
![]()
Zo dat wou ik even kwijt!![]()
Nee dan deze; Ik wilde m'n abo voor m'n sateliet TV opzeggen. Moest ik een aangetekende brief sturen met allerlei gegevens. Kost je dus weer 5,50. Krijg ik daarna een brief terug met de mededeling dat m'n brief is ontvangen maar als ik me bedenk dan kan ik altijd via www.anaaldigitaal.nl m'n abo weer aanvragen.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:52 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Ik vind dat zo vervelend als er geen prijzen staan, trouwens ook raar, aangezien je je wel kunt opgeven en vervolgens de manier van betalen moet opgeven, maar je weet niet eens hoeveel je moet betalen???
PRECIES!quote:Op maandag 16 januari 2006 14:55 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Nee dan deze; Ik wilde m'n abo voor m'n sateliet TV opzeggen. Moest ik een aangetekende brief sturen met allerlei gegevens. Kost je dus weer 5,50. Krijg ik daarna een brief terug met de mededeling dat m'n brief is ontvangen maar als ik me bedenk dan kan ik altijd via www.anaaldigitaal.nl m'n abo weer aanvragen.
Kut bedrijven![]()
quote:Op maandag 16 januari 2006 14:38 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Nou niet gelijk LOI afzijken, Die jongen die werkt tenminste..![]()
Precies ! Iemand moet toch m'n opleiding betalenquote:Op maandag 16 januari 2006 14:38 schreef jpjedi het volgende:
Nou niet gelijk LOI afzeiken, Die jongen die werkt tenminste..![]()
Moet je toch beter kijken, bij elke opleiding staan de prijzen! Je moet alleen wel op de volledige opleidingsinformatie link klikkenquote:Op maandag 16 januari 2006 14:52 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Er staan niet eens prijzen op die site, ja behalve voor die mp3 speler, maar die is gratis...
Ik vind dat zo vervelend als er geen prijzen staan, trouwens ook raar, aangezien je je wel kunt opgeven en vervolgens de manier van betalen moet opgeven, maar je weet niet eens hoeveel je moet betalen???
quote:Op maandag 16 januari 2006 15:06 schreef -Dries- het volgende:
Squad A
Raffie - bekend
Chiel - onbekend
NeHoX - onbekend
JafarX - bekend
Dries - onbekend
Maximus_DP - bekend
Ik ken alleen Raffie uit mijn squad
Jafar ken je toch wel? En Maximus zie ik de laatste tijd ook wel online.quote:Op maandag 16 januari 2006 15:06 schreef -Dries- het volgende:
Squad A
Raffie
Chiel
NeHoX
JafarX
Dries
Maximus_DP
Ik ken alleen Raffie uit mijn squad
Komt inderdaad erg dom over die "ij" excusesquote:Op maandag 16 januari 2006 15:00 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Het is afzeiken slimme Brabo
Jij bent ook hard aan het werk merk ik...
quote:Op maandag 16 januari 2006 14:38 schreef jpjedi het volgende:
[..]
Nou niet gelijk LOI afzeiken, Die jongen die werkt tenminste..![]()
Spuitklaar aan het maken? Dan heb je nog wel wat werk denk ik zo..hehequote:Op maandag 16 januari 2006 15:20 schreef kievit19 het volgende:
ben hem spuitklaar aan het maken
plaatjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |