Er zal eens een jaar voorbij gaan zonder dat er doden vallen door het dierlijke gedrang van de kudde... Maar als je met miljoenen tegelijk de duivel op gaat jagen dan vraag je natuurlijk ook om problemen, mits je in de duivel gelooft natuurlijk..quote:RIYAD - Tijdens de steniging van de duivel, het hoogtepunt van de jaarlijkse hadj zijn in Mekka in Saudi-Arabië zeker honderd pelgrims doodgedrukt in de menigte. Dat hebben artsen donderdag gezegd.
Ruim 2,5 miljoen moslims doen mee aan dit jaarlijkse ritueel, waarbij zij vanaf de Jamaratbrug stenen gooien naar drie zuilen die de duivel symboliseren. Terwijl de ambulances arriveerden om de doden en gewonden op te halen, gingen de andere pelgrims door met het ritueel. In 2004 werden bij dit ritueel 250 mensen onder de voet gelopen.
De autoriteiten hebben dit jaar 60.000 veiligheidsmensen ingezet om de schare in goede banen te leiden.
Volgens de islam gaan mensen die tijdens de hadj overlijden direct door naar het paradijs. De profeet Mohammed heeft zo'n 1400 jaar geleden de regels voor de hadj opgesteld. Elke moslim moet minstens eenmaal in zijn leven aan de hadj hebben meegedaan.
Je moet wel weten dat deze mensen niet over een redelijke intelligentie beschikken...quote:Op donderdag 12 januari 2006 16:31 schreef Woutervn het volgende:
Ik snap niet dat als de kans er is dat je doodgedrukt word, dat je dan hier uberhaubt aan mee doet. Ik bedoel het stenen tegen een muur gooien![]()
mooie opmerkingquote:Op donderdag 12 januari 2006 20:01 schreef vidivici het volgende:
Weer 345 gegadigden voor de titel 'moslim' van het jaar of een darwin award.
Sorry hoor, maar voor zoiets stoms als dit is ook weinig respect op te brengen.quote:Op donderdag 12 januari 2006 22:35 schreef Meki het volgende:
[..]
mooie opmerkingrespect is ver te zoeken bij jou
Durf jij dit te zeggen als er een grote harige Marokkaan voor je staat? Ik denk het niet, je bent een typische zolderkamer internetter.quote:Op donderdag 12 januari 2006 18:00 schreef Evil_Jur het volgende:
Dan mag je ze toch wel een beetje achterlijk noemen he?
Een paar honderd doden op 3 miljoen bezoekers, dat is niet eens 0,01%. Dus waar hebben we het over? Die mensen die daar sterven zijn juist blij.quote:Op donderdag 12 januari 2006 22:45 schreef __Saviour__ het volgende:
Ze moeten het gewoon beter organiseren. Het verspreiden over meerdere dagen ofzo. Of het verdelen over meerdere steden.
Blij zijn ze wel, maar geen martelaar.quote:Op donderdag 12 januari 2006 22:46 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Een paar honderd doden op 3 miljoen bezoekers, dat is niet eens 0,01%. Dus waar hebben we het over? Die mensen die daar sterven zijn juist blij.²
Haha, ik ben 1,95, weeg 120 kilo, bankdruk 100 kilo en een ik ben ook nog eens een uitstekend schutter. Ik moet de marokkaan nog tegenkomen waar ik bang voor ben...quote:Op donderdag 12 januari 2006 22:44 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Durf jij dit te zeggen als er een grote harige Marokkaan voor je staat? Ik denk het niet, je bent een typische zolderkamer internetter.²
Als er hier in het Westen honderden doden zouden vallen bij een groot evenement, zouden de kranten en het nieuws het dagenlang hebben over een ramp. Maar daar boeit het ze blijkbaar niet, dat vind ik wel raarquote:Op donderdag 12 januari 2006 22:46 schreef BansheeBoy het volgende:
Een paar honderd doden op 3 miljoen bezoekers, dat is niet eens 0,01%. Dus waar hebben we het over? Die mensen die daar sterven zijn juist blij.²
Dat doet niets af aan hun bljdschap en tevredenheid. Echt niet.quote:Op donderdag 12 januari 2006 22:48 schreef opa het volgende:
[..]
Blij zijn ze wel, maar geen martelaar.
Dat is dan dus weer balen.
Het boeit ons wel degelijk, we zijn hardstikke trots op de pelgrims die sterven. We maken ons niet zo druk, het hoort erbij. De hele bedevaart is één grote demonstratie van liefde, barmhartigheid en broederschap, dit soort incidentjes veranderen hier 0,0 aan.quote:Op donderdag 12 januari 2006 22:49 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Als er hier in het Westen honderden doden zouden vallen bij een groot evenement, zouden de kranten en het nieuws het dagenlang hebben over een ramp. Maar daar boeit het ze blijkbaar niet, dat vind ik wel raar
Jij weet er van!quote:Op donderdag 12 januari 2006 22:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat doet niets af aan hun bljdschap en tevredenheid. Echt niet.²
Het is niet meer kuddegedrag dan het met een dampende tampeloeris op Fok!zeikposten over moslims.quote:Op donderdag 12 januari 2006 16:05 schreef DaveHarris het volgende:
Bron: nu.nl
[..]
Er zal eens een jaar voorbij gaan zonder dat er doden vallen door het dierlijke gedrang van de kudde...
Toch vallen op Fok! minder dooien.quote:Op donderdag 12 januari 2006 22:53 schreef Verbal het volgende:
[..]
Het is niet meer kuddegedrag dan het met een dampende tampeloeris op Fok!zeikposten over moslims.
V.
60.000 veiligheidsmensenquote:Op donderdag 12 januari 2006 22:45 schreef __Saviour__ het volgende:
Ze moeten het gewoon beter organiseren. Het verspreiden over meerdere dagen ofzo. Of het verdelen over meerdere steden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |