Verder heb je natuurlijk ook nog de standaard 1 jaar fabrieksgarantie.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 01:27 schreef renz0r het volgende:
Heb een allrisk verzekering incl stelen afgesloten dus qua problemen is er niks...
Alle apparaten gaan wel eens kapot, dus dit zal ook wel vaker voorkomen.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 01:37 schreef renz0r het volgende:
Dan maar bidden dat het voor die datum er is. Jezus wat baal ik
Maar je zei net dat het dus vaker voorkomt, problemen met UMD drive...
Dat gebeurt. Jij bent de ongelukkige.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 02:03 schreef renz0r het volgende:
Tuurlijk, maar nu al kapot???
Ik had hetzelfde gezeik, alleen hij deed het plots weer gewoon.quote:Op zaterdag 28 januari 2006 02:17 schreef P-Style het volgende:
[..]
Dat gebeurt. Jij bent de ongelukkige.
http://www.fanjita.org/psp.htmlquote:Op zondag 22 januari 2006 12:14 schreef linebear het volgende:
hoe zit dat nu met de eboot en zo. Ik wil quake wel eens spelen. Heb net een 1 gb stick, dus vandaar dat ik nog een beetje een newbie ben
Da's wel héél vaag ja!quote:Op zaterdag 28 januari 2006 15:42 schreef renz0r het volgende:
Hij doet het weer.
Naar dixons geweest en die gaven mij het nr van Playstation.
Ik gebeld en een mannetje aan de lijn gehad. Hij zei dat dit probleem vaker voorkomt en dat Sony niet weet hoe dat komt. De oplossing is altijd heel simpel, de psp terugzetten naar de fabrieksinstellingen. Ik deed dat (via opties) en hij deed het weer.
Supervaag, maar hij werkt weer
Dus mensen, wanneer je PSP geen UMD's leest moet je hem terugzetten naar de fabrieksinstellingen.
Bij welke winkel is dat?quote:Op zaterdag 28 januari 2006 19:05 schreef Gamer_V het volgende:
Ik ga maandag waarschijnlijk ook eindelijk een psp kopen. Mooi dat er nu die actie is van een gratis game erbij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |