Jaah daar kwam ik net ook achter, maar bedankt voor de opheldering. Ik moest even denken, maar toen schoottie me ineens weer te binnenquote:Op donderdag 12 januari 2006 17:09 schreef --H-I-M-- het volgende:
Dat is nou armand!
de enige echte hippie van NL
nee die zaten in het bos afgelopen week!quote:Op donderdag 12 januari 2006 17:09 schreef --H-I-M-- het volgende:
Dat is nou armand!
de enige echte hippie van NL
Nee, dat waren steuntrekkende wereldverbeteraars.quote:Op donderdag 12 januari 2006 17:42 schreef Jorikjet het volgende:
[..]
nee die zaten in het bos afgelopen week!
Mijn oma woont daar vlak bij en soms als ik er was, kwam zo'n AWAC-vliegtuig langs. En laagquote:Op donderdag 12 januari 2006 17:44 schreef --H-I-M-- het volgende:
[..]
Nee, dat waren steuntrekkende wereldverbeteraars.
Das klote manquote:Op donderdag 12 januari 2006 19:08 schreef Jorikjet het volgende:
ahhh pokke, nu heeft die gast bij zijn andere gitaar een nekbreuk, en wilt hij even kijken hoe hij dat gaat oplossen, dus van de london city die nek op zijn gitaar zetten ofzo, dus misschien (nog) geen telecaster voor deze jongen.
Hmm, vaag verhaal... Ik zou het niet doen, zo'n Frankenstein-gitaar...quote:Op donderdag 12 januari 2006 19:08 schreef Jorikjet het volgende:
ahhh pokke, nu heeft die gast bij zijn andere gitaar een nekbreuk, en wilt hij even kijken hoe hij dat gaat oplossen, dus van de london city die nek op zijn gitaar zetten ofzo, dus misschien (nog) geen telecaster voor deze jongen.
Fuck! Maar, je zou er vast meer voor betalen dan de prijs van een losse nek? Oftewel, die jongen kan beter een nieuwe nek kopen én die tele aan jou verkopen!quote:Op donderdag 12 januari 2006 19:08 schreef Jorikjet het volgende:
ahhh pokke, nu heeft die gast bij zijn andere gitaar een nekbreuk, en wilt hij even kijken hoe hij dat gaat oplossen, dus van de london city die nek op zijn gitaar zetten ofzo, dus misschien (nog) geen telecaster voor deze jongen.
Anders issie hier nieuw nog geen 240 euroquote:Op donderdag 12 januari 2006 19:20 schreef Jorikjet het volgende:
ja lijkt me ook, hij belt me morgen terug, en anders ga ik achter die link van svyagator aan (dank u), en anders koop ik die gitaar bij de lokale gitaar boer !
maar die kleur is niet mooiquote:Op donderdag 12 januari 2006 19:26 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Anders issie hier nieuw nog geen 240 euro![]()
ja een keer, maar dat al een tijdje heel langzaam laten merken, en toen met goed overleg de knoop door gehakt. is moeilijk, maar je moet dan eventjes band en prive gescheiden houden, zodat je nog wel vrienden kunt blijvenquote:Op donderdag 12 januari 2006 19:28 schreef guitarist.nl het volgende:
heey jongens hebben jullie ooit een bandlid uit de band moeten zetten ?
Wat is de reden? Te slecht? Ik heb het nooit gedaan maar het lijkt me niet het leukste wat je kunt doen.quote:Op donderdag 12 januari 2006 19:28 schreef guitarist.nl het volgende:
heey jongens hebben jullie ooit een bandlid uit de band moeten zetten ?
Volgens mij hebben ze ze wel in alle kleuren hoor (3 in totaal)quote:Op donderdag 12 januari 2006 19:32 schreef Jorikjet het volgende:
[..]
maar die kleur is niet mooi![]()
die creme met zwarte slagplaat wel![]()
niet echt te slecht, maar verkeerde invloeden op de muziek. was een grunge type terwijl wij strokes muziek (eerste twee albumsquote:Op donderdag 12 januari 2006 19:42 schreef DuranK het volgende:
[..]
Wat is de reden? Te slecht? Ik heb het nooit gedaan maar het lijkt me niet het leukste wat je kunt doen.
maar die kleur die ik wil maken ze niet meer helaas.quote:Op donderdag 12 januari 2006 19:47 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Volgens mij hebben ze ze wel in alle kleuren hoor (3 in totaal)
Mijn leraar is godzijdank niet waardeloos.quote:Op donderdag 12 januari 2006 16:38 schreef t0nijn het volgende:
[..]
Ben ik met je eens jack. Een goede leraar is vaak wel een duurdere investering, maar als je een goede basis wil leggen raad ik je aan een goede leraar te zoeken (die eventueel wat meer kost), in plaats van zo'n waardeloze leraar. Uiteindelijk scheelt het bijna niks in relatie met wat je leert.
Lijkt me erg grappig om eens te maken in een vakantie. Ben totaal niet technisch aangelegd, maar ik doe wel N&T, dus het zou moeten lukkenquote:Op donderdag 12 januari 2006 20:19 schreef Jorikjet het volgende:
leuke site voor zelfbouw pedaaltjes:
http://www.generalguitargadgets.com/index.php?option=content&task=view&id=101&Itemid=131
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |