dat staat niet op de eerste plaats als je je soulmate zoekt..toch ??
![]()
ik heb zelf een relatie van vier jaar achter de rug met een vrouw waar jij u tegen zegt. Maar dat doet er even niet toe..in haar kan ik nu niet meer vinden wat ik in iemand zoek..namelijk de ware aard van het beestje. Daar ben ik iig wel achter gekomen.
Nu zit ik met een huis, een bijna onbepaalde tijds contract en ontzettend veel vrije tijd..het meest logische is dan dat je bepaalde dingen op een rijtje zet..waarna je weer eens op zoek gaat naar die ware..zou ze bestaan..misschien is ze hier wel op FOK..??
een heks zorgt altijd voor een goede zak appels..twee groene en een bruine..zorg er als heks voor dat er een mooie rode in het midden legt en dat deze als eerste wordt gepakt omdat hij er smakelijk uitziet..Sluit het gesprek af met: eet smakelijk