Zo zo, jullie laten er geen gras over groeien. Nieuwe relatie, samenwonen én in verwachting in 1 weekendquote:
quote:Op woensdag 11 januari 2006 03:31 schreef Sokolsky het volgende:
[afbeelding]
Heel makkelijk.
En dan nog een paar keer doen.
Maar dit topic is voor de FMT-ers.quote:Op maandag 16 januari 2006 19:30 schreef wyccie het volgende:
Trouwens, er is ergens een Usericon Paint-topic!
Waarom niet?quote:Op maandag 16 januari 2006 19:40 schreef Sokolsky het volgende:
Maar zo zie je niet dat het een Japanner is...
quote:Op maandag 16 januari 2006 19:42 schreef victorinox het volgende:
[..]
Maar dit topic is voor de FMT-ers.
[afbeelding]
Klopt, die naam hadden we ook al laten vallen, alleen denken we dan aan een nogal wazig personage uit de laatste Harry Potter boeken...quote:Op maandag 16 januari 2006 18:22 schreef Sokolsky het volgende:
Ik vond "Luna" uit Lucia y el sexo een erg mooie naam.
Moaning Myrtle?quote:Op dinsdag 17 januari 2006 02:16 schreef Patch het volgende:
Klopt, die naam hadden we ook al laten vallen, alleen denken we dan aan een nogal wazig personage uit de laatste Harry Potter boeken...
Ah bij jou doen ze het ook niet. Dacht dat het aan mijn pc lag.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 15:01 schreef Sokolsky het volgende:
Patch zit allemaal FMT-topics te maken, maar ik kan ze niet openen
Geen idee, gevolgen van de downtime waarschijnlijk. Er werkt wel meer niet.quote:Op zaterdag 4 februari 2006 16:25 schreef Patch het volgende:
En hoe komt dat?
Shit, je hebt mijn geheim ontdektquote:Op woensdag 8 februari 2006 19:32 schreef victorinox het volgende:
Wyccie is een jongetje...
[afbeelding]
Maar wel een stoer jongetje hoor.quote:
quote:Op woensdag 8 februari 2006 19:36 schreef victorinox het volgende:
[..]
Maar wel een stoer jongetje hoor.![]()
Van half een tot twee - drie. Als je dan tussen acht en negen opstaat heb je voldoende slaap.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:15 schreef wyccie het volgende:
Stomme vraag misschien, maar waar halen jullie de tijd vandaan om 's nachts nog een film te kijken? Hoeven studenten tegenwoordig niet meer naar de uni?
Wat voor studie doe je, is er genoeg werk in te vinden, moet je veel lezen?quote:Op woensdag 22 februari 2006 00:39 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Van half een tot twee - drie. Als je dan tussen acht en negen opstaat heb je voldoende slaap.![]()
Ik ben geen student meer en werk in ploegendienst.quote:Op dinsdag 21 februari 2006 23:15 schreef wyccie het volgende:
Stomme vraag misschien, maar waar halen jullie de tijd vandaan om 's nachts nog een film te kijken? Hoeven studenten tegenwoordig niet meer naar de uni?
Ik slaap vaak eerst eventjes voordat ik echt ga slapenquote:Op woensdag 22 februari 2006 01:01 schreef victorinox het volgende:
[..]
ik ben geen student meer en werk in ploegendienst.
Als ik om 00:30 thuiskom gooi ik er meestal nog een filmpje tegenaan, ik kan toch niet meteen slapen.
Geschiedenis, dus ja veel lezenquote:Op woensdag 22 februari 2006 00:53 schreef wyccie het volgende:
[..]
Wat voor studie doe je, is er genoeg werk in te vinden, moet je veel lezen?![]()
Bij het kiezen van een studie had ik eerst naar de roosters moeten kijken![]()
Pas maar op, daar raak je snel aan gewendquote:Op woensdag 22 februari 2006 01:39 schreef laurenzo85 het volgende:
Mijn studie stelt qua contacturen weinig voor. Mijn vroegste college heb ik, één keer in de week, om 11 uur. Dan woon ik nu nog in Nijmegen, maar als in A'dam een kamer heb, is dat natuurlijk een erg christelijke tijd.
Vorig jaar hoefde ik geloof ik ook maar een enkele keer voor 8en mijn bed uit. Gelukkig maar, want dat soort vroege onzin is aan mij niet besteed![]()
Ik koop ook alleen DVD's om ze te houden.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 17:54 schreef Sokolsky het volgende:
Er zitten een paar titels tussen waar ik misschien interesse in heb (Day o/t Jackal, Mala Educacin en Bloody Sunday), maar ik heb niks te ruilen. Ik koop DVD's om ze te houden, niet om ze later weer een keer weg te doen
Ja, smaken verschillen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 18:20 schreef InTrePidIvity het volgende:
Sorry Patch, maar wat een bagger![]()
Begin topic 8 volgens mij. Vanavond zal ik er wel weer eentje plaatsen.quote:Op vrijdag 24 februari 2006 18:17 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Verdorie, was ik even bezig met een zegereeks aan punten... wanneer is eigenlijk de recentste puntenpost geweest? Ik heb hem gemist, geloof ik.
En zo sta je opeens elfde.quote:Op zaterdag 25 februari 2006 08:35 schreef Sokolsky het volgende:
[..]
Begin topic 8 volgens mij. Vanavond zal ik er wel weer eentje plaatsen.
La Mala Educacion had iemand anders interesse in, maar die deal is nog niet helemaal rond..quote:Op maandag 27 februari 2006 00:44 schreef wyccie het volgende:
Patch, ik reageer maar even in dit topic aangezien ik twee films uit twee verschillende topics van jou wel wil ruiilen.
Ik heb interesse in La Mala Educacion en An ideal Husband.
Ik heb te ruil: Spartacus en A Clockwork Orange.
De laatste heeft echter geen Nederlandse ondertiteling, ook al staat dat wel op de hoes. Er is wel een Engelse ondertiteling, maar het blijft moeilijk volgen vanwege het verzonnen taaltje.
Eventueel heb ik ook nog Gladiator en Reservoir Dogs te ruil.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |