Ik doe het het liefst in 1 regel...quote:Op dinsdag 10 januari 2006 20:49 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ubuntu installeren.
[..]
Klaar.
| 1 |
Jawel, maar...quote:Op dinsdag 10 januari 2006 20:55 schreef whoops het volgende:
[..]
Ik doe het het liefst in 1 regel...![]()
[ code verwijderd ]
quote:ik ben geen computer noob, maar qua linux ben ik nog vrij groen
Ik denk het niet en ik zou ook niet weten wat ik of jij er aan hebtquote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:06 schreef marc1982 het volgende:
ehm was dat LAMP voor mij bedoeld?
en waarom moet ik dat installeren?
nee precies, dat was ik in ieder geval in eerste instantie niet van plan..quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:12 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik weet niet of het voor jou bedoeld was. Ik heb jou nergens zien melden dat je van plan bent een webserver met PHP en MySQL te installeren, dus tenzij je dat wel wilt, hoef je er weinig mee te doen.
mmm ok,quote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:33 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Waarom na de installatie een bootmanager installeren? Lijkt me sowieso lastig, want na de installatie zul je rebooten en hoe moet je pc dan Linux kunnen booten?
En je hebt tegen die tijd al partities geformatteerd, dat gebeurt niet pas bij het installeren van de bootmanager.
En Linux kan NTFS lezen. Schrijven zou ik niet aan beginnen, daarmee kun je de partitie redelijk verneuken.
zoals ik al vermeld had, ben niet boos overgens hoorquote:Op dinsdag 10 januari 2006 21:50 schreef theiz het volgende:
Je kan het zien aan het mountpunt: HDA1 zou je master moeten zijn en HDA2 zou je slave moeten zijn. Daarnaast geven de installers van de meeste distributies wel aan wat er op de partitie/harde schijf staat. Om het nog makkelijker te maken geeft bijv SuSe ook nog eens aan hoeveel vrije schijfruimte er is en als laatste heeft een nieuwe HD waarschijnlijk nog geen partitie....
Overigens werk ik zelf met 2 harde schijven, 1 met Linux (HDA1) en 1 met Windows (HDA2). Dit bevalt me erg goed: Als ik een periode zin heb in Windows, dan zorg ik via de Bios dat met HDA2 wordt opgestart. Als ik weer zin heb in Linux dan zet ik HDA1 weer als eerste HD in de opstartprocedure.
Het is wat omslachtiger als Grub of Lilo, maar het werkt wel goed!
oh dat zou heel makkelijk worden dusquote:Op dinsdag 10 januari 2006 22:03 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Volgens mij is een SATA schijf sda. Zo staat 'ie er bij mij wel.
waarom wil je je bootmanager in hemelsnaam op een diskettequote:Op dinsdag 10 januari 2006 19:05 schreef marc1982 het volgende:
[..]
ja kllopt,
en als ik ubuntu installeer kan ik vanzelf een keer een locatie aangeven waar ik m'n bootmanager,
dus op diskette ( a: neem ik aan) wil ?
en als ik nu m'n windows partitie format en ik gooi diskette erin en kies voor ubuntu gaat die het evengoed doen, ondanks dat windows er niet meer staat?
of inmiddels al een nieuwe installatie ofzo?
en als ik windows her installeer, dan herkent windows linux toch ook en zal ie 'm meenemen in windows bootmanager?
of gaat dit allemaal geen problemen opleveren?
btw, hoe simpel op te lossen dat windows niet meer boot als linux verwijderd word?
partition magic stuff?
dat ga ik wel redden namelijk
zodat m'n pc altijd gewoon win xp opstart,quote:Op dinsdag 10 januari 2006 23:09 schreef thedude0 het volgende:
[..]
waarom wil je je bootmanager in hemelsnaam op een diskette
ja dat kan idd ook jaquote:Op dinsdag 10 januari 2006 23:37 schreef thedude0 het volgende:
je kan toch ook gewoon kiezen om grub in je master boot record te installeren.
dan krijg je gewoon een lijstje met linux en windows als je je pc opstart
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |